18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta w klatkach...

Halman • 2020-09-14, 07:49

i pacyfikacja stadionowego bydła w dniu wczorajszym ...

Ignus

2020-09-14, 18:48
dlaczego to się dzieje tylko na piłce nożnej?

dunio90

2020-09-14, 19:17
Ignus napisał/a:

dlaczego to się dzieje tylko na piłce nożnej?



Bo kibice innych sportów są bardziej ucywilizowani.

Parkometr

2020-09-14, 20:36
"piłka nożna to gówno" - dla debila książki też są gównem. Jak ktoś nie lubi uprawiać sportu to jego sprawa, ale jeśli ktoś myśli, że ma monopol na ocenianie tego co jest dobre, a co złe to nie wyszedł na wyższy poziom intelektualny od przeciętnego kibola.

Kiedyś tak się zdarzyło, że znalazłem się na meczu polskiej ligii (jakiś finał) i kibice, nie tylko kibole to jakaś porażka. Madki i sebixy beczące, że policja używa gazu w tłum debili, którzy chcieli wejść na stadion szturmem. Oburzeniom nie było końca. Więc w sumie nie dziwię się, że wyrósł stereotyp, że piłka nożna to sport dla biedaków, bo bieda umysłowa tam na prawdę kwitnie. Ale sam futbol jako sport to dla wielu świetna sprawa. Rywalizacja, trochę ruchu i dobrze spędzony czas wolny.

chico35

2020-09-14, 21:06
tak się zastanawiam, motocyklisci wam nie leżą, kibice wam nie leżą kim wy jeuopy jesteście i czym się interesujecie ? nie liczę tego nędznego portalu od którego sam jestem uzależniony
co do tej sytuacji kibice tej nędznej drużyny konfidentów przyjechały na mecz, mieli wejść bez żadnej spiny i bez planu jeżeli chodzi o rozróbę, niestety smutni panowie sami prowokowali trzymają ich w ciasnym kordonie nie zwracając uwagi że część ludzi przyjechała z dzieciakami
niestety wasz gimnazjalne hipsterskie łby tego nie pojmą

Mors_Nigra

2020-09-14, 21:06
Jestem za powrotem ZOMO.

gjooby4

2020-09-15, 00:11
A ja tam zawsze uważałem i będę uważał, że zamiast armatki wodnej powinna być użyta szambiarka na to ścierwo. Dwa a nawet trzy razy by się zastanowił zanim być coś zrobił jak przyświecała mu myśl o wypiciu litrów gówna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SpijaczWymiotów

2020-09-15, 03:32
WolvX napisał/a:

Gdzie ten zniszczony płotek? Milicjant chyba poczuł się urażony okrzykami. Raczej wygląda to na typowy przykład eskalacji zamiast deeskalacji.


Nie ma zniszczonego płotu bo policja na czas zareagowała na to ścierwo tfu. Bilety powinny być po 100zł wzwyż aby odseparować takich niedorobieńców bo większość z nich to zwykłe fizole z najniższa krajową lub ciut wyżej i ich jedyna mozliwość rozrywki to pójść na mecz i porozpie**alać co się da a ich laski będą im winszować jak wrócą i dadzą dzielnym wojownikom po harnasiu. Osoby po studiach dobrze zarabiające dziwnym przypadkiem nie robią takich rozp***uch i 100 złotych za bilet dla takich osób to pryszcz ale niedorobienieć jeden z drugim już się zastanowi czy iść a jak pójdzie to raz na pół roku. Jeszcze kary podwyższyć za chuligaństwo na meczach tak do 10000zł i zakaz stadionowy na rok a za drugim razem dożywotnio i problem ścierwa rozwiązany.

baronturbina

2020-09-15, 10:54
Niebieskie k***y! Kulawych dzieci i kobiety wzięli Hahahah piłka nożna jest pedalska a policja powinna przykład z Białorusi brać i napie**alać bez ostrzeżenia!!!!

ziomek53

2020-09-15, 14:46
ale debile xd

kapelan_szturmowy

2020-09-15, 17:16
Dlaczego policja nie używa miotaczy płomieni tylko wodę?

SpirytPL

2020-09-15, 20:15
Ja czekam aż zaczna używać koktajli molotova. Było by co oglądać.

mazoke

2020-09-15, 21:11
sp***alaja jak szczury. I ten ulany leszcz ktory mowi ze "To wszystko wasza wina". No pewnie. j***ni policjanci nie dali wylamac plotu. Przeciez oni tylko chcieli rozjebac ogrodzenie. Szkoda, ze nie bylo wiecej palowania.

saikomiki

2020-09-15, 21:54
a czekać tak kiedy by w końcu dla przykładu 15tu zastrzelili.... a rozmarzyłem się.

Thescreamsone

2020-09-15, 23:45
ch*jowe to ,,spiecie" ;/.. :shock: tylko dupska mieli spięte

ti...........ax

2020-09-16, 02:24
Nie dość że pedalski sport, to jeszcze większość kibiców to banda debili, czemu tego k***a nie zakazać. Tyle by było spokoju.