18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta w klatkach...

Halman • 2020-09-14, 07:49

i pacyfikacja stadionowego bydła w dniu wczorajszym ...

Wojownik12

2020-09-14, 12:43
"wy sie nigdy nie zmienicie, ja pie**ole"

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-14, 12:53
Noksu napisał/a:

Smutne to.



Kiedyś przejeżdżałem koło stadionu w moim mieście. Mecz trwał, jakoś impulsywnie uznałem, że wejdę. Trwała już druga połowa, usiadłem na głównej trybunie i (nie wiedząc w jakich kolorach "nasi" grają) pytam się gościa obok "którzy to nasi??". Jego mina była bardzo ciekawa... :mrgreen:
Generalnie nie był burd.... Wszyscy byli spokojni, trochę okrzyków, kibice przyjezdni w klatce, potem odprowadzeni do autokaru.... spokojnie.
No chyba, że Widzew przyjeżdżał... to nawet śmigłowiec był w zabezpieczeniu.

Cryo

2020-09-14, 12:59
Ten cały Chorzów już dawno trzeba było zalać cementem. Większa patologia jest już chyba tylko w Łodzi i Krakowie

warszawiak123

2020-09-14, 13:23
lgbt pluje na policję a ci udają że deszcz pada ale gazem w tłum kibiców żaden problem. Margot ich pomści

Nyrewesa

2020-09-14, 13:27
Halman napisał/a:

jak rzadko to się z tobą tutaj zgodzę, aspiracje życiowe to;
- zapamiętać 3 przyśpiewki (ci najinteligentniejsi)
- zwyzywać innych kiboli
- sp***alać przed policją
koniec, więcej mózg kibica nie ogarnie



A ty dalej w tęsknocie za tym twoim kapralem z Legii? Był dla ciebie taki dobry i ciepły.

ruddie

2020-09-14, 13:29
kibice to jak rowerzyści - tylko bez rowerów

JatunaChwile

2020-09-14, 13:33
Wszyscy tutaj mówią o zwierzętach i tak dalej, ale popatrzcie gdyby nie te zwierzęta to policja nigdy nie miała by jakichkolwiek przeszkolenia do walki z tłumem. A tak dzięki takim mądrym silnym bezrobotnym paną mogą sobie poćwiczyć strzelenie do ruchomych celów oraz organizować jakieś łapanki.

janlew

2020-09-14, 13:39
Cryo napisał/a:

Ten cały Chorzów już dawno trzeba było zalać cementem. Większa patologia jest już chyba tylko w Łodzi i Krakowie


Ano prawda, taka Cracovia to przecież żydowski klub, a łódź też zżydziała mocno. Cie z Ruchu mają zaś spore folksdojczowskie odchyły., debile z RAŚ im to wtłoczyli, a debilom wiele nie trzeba. Tak więc tym razem, brawo policja.
* Bo patriotyczne bojówki, jak najbardziej są potrzebne. Nie ma innych sił na grupki czeczeńcow, ukraińców, o kałowych nie wspomnę, gdyby mieli nadejść, wraz ze zmianą władzy na lewacką.

Gamera

2020-09-14, 13:49
Patoloudzie a nawet gorzej... bydło.

Promek

2020-09-14, 14:59
POwinni tych zdebow przy plocie odstrzelic to reszta wrocilaby do swoich karyn i bylby spokoj, a tak ganiaja sie z nimi caly dzionek...

donaldo333

2020-09-14, 15:28
Piękna sprawa... Powinna być jeszcze ścieżka zdrowia dla tych co mają problem z wykonywaniem polecenia :evil:

kwas79

2020-09-14, 15:49
Tak bez powodu, tak bez przyczyny ...

pazzuzu

2020-09-14, 16:25
ja pie**ole. tyle policji zamiast byc na ulicach, jezdzi na jakies szombierki bo jedza z kartofli obierki. albo pakuja sie do szambiarki.

wojf

2020-09-14, 17:09
lennoslaw napisał/a:

Psy na koniach, armatki wodne, gumowe kule w shotgunach, kamizelki/tarcze/pałki jak na wojnę... nic innego jak policyjna prowokacja na meczu dwóch drużyn których kibice się akceptują i nie mają do siebie problemu...(dobrze wiedzą że ludzie przed meczem lubią wypić i są podatni na prowokację) pewnie se jeszcze nagrody wręczają za sprzątanie gówna które sami nasrali... rozumiem i trochę współczuję za brak zainteresowania sportem... (takie mecze to też sport). Nie będę się dalej uzewnętrzniał, kto ma zrozumieć to zrozumie, reszta niech se myśli co chce




Dokładnie, lepiej się nie uzewnętrzniaj, bo nikt zdrowy tego nie zrozumie. Tak samo jak kibol nie potrafi pojąć, że płot nie służy do tego, żeby nim napie**alać w te i wewte albo krzesełko nie jest zamontowane na 4 śruby, żeby je wyrywać i rzucać w innych.

Kortens

2020-09-14, 17:47
wojf napisał/a:

Dokładnie, lepiej się nie uzewnętrzniaj, bo nikt zdrowy tego nie zrozumie. Tak samo jak kibol nie potrafi pojąć, że płot nie służy do tego, żeby nim napie**alać w te i wewte albo krzesełko nie jest zamontowane na 4 śruby, żeby je wyrywać i rzucać w innych.



Nie to że on nie będzie się uzewnętrznial, on dobrze wie że po prostu że nie ma logiki w tym co mówi i jeszcze sam by doszedł do takiego wniosku. A tak to kto na wiedzieć ten wie i ch*j siedzimy sobie razem w bańce debilizmu