18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęce pogotowie

Gdzio90 • 2019-09-27, 20:13
Dziwi mnie, że tego nie mogę znaleźć na sadolu, być może nie było.

Smród kału na ulicach, syf i bałagan, kiła i mogiła czyli Indie

"Animal Aid Unlimited, India" Taka jest nazwa kanału na youtube, gdzie weterynarze wyciągają zwierzaki z niemałego piekła. Są robaki i odór gnijącego mięsa pewnie też towarzyszył tym przypadkom. Wybrałem 3 przypadki które wg mnie są mocniejsze. Większość trudniejszych przypadków wydarzyła się kilka lat temu dlatego nie będę tu spamował tymi filmami. Kto chce niech się zapozna z kanałem. Jak wpadnie coś nowego wartego uwagi to wtedy wrzucę. Na harda chyba za słabe, w końcu to nauka weterynaryjna, a większość przypadków kończy się dobrze. Na youtube do większości filmików nie ma ograniczeń wiekowych.



Pies z przebitym płucem

20kg plastiku z żołądka bydlęcia (choć mi to wygląda na jakąś tkaninę)

illuminati220

2019-09-28, 00:28
mrfreak16 napisał/a:

Widać, że w prywatnej szkole wychowany, pedal z p*zdogłowiem I białaczką.



"p*zdogłowie" to widzę że ciebie chyba wychowało skoro twoje wypowiedzi są tak słabe :D

varimas

2019-09-28, 00:37
mrfreak16 napisał/a:

Widać, że w prywatnej szkole wychowany, pedal z p*zdogłowiem I białaczką.



Przyjacielu, jesteś bardzo biedny umysłowo. Pozdrawiam i prędkiego dorastania życzę

Andrzejas

2019-09-28, 05:12
Już nic nie rozumiem. To jak zwierzę jest poszkodowane, to profesjonalna pomoc medyczna, a jak Indus ma wypadek, to szarpią nim, gusła jakieś, czary prawią. O co im, k***a, chodzi?

impressa88

2019-09-28, 08:37
Ta filmy pokazują jasną stronę sadolistyka

AfroMan25

2019-09-28, 17:38
nie znajdziesz tego na sadolu, bo tu mają być filmy z czarnym humorem który ma nas bawić a nie filmy z cierpieniem zwierząt, dzieci i niewinnych ludzi które nas wk***iają

Nellum

2019-09-29, 13:18
bardziej szkoda mi tych zwierząt niż dzieci w Afryce.
nie wiem dlaczego

A ten kanał jest zajebisty wcześniej widziałem jak pomogli małemu kotkowi który od urodzenia miał zaklejony oczy jakimś gównem i mu oczyścili oczy i kociak w końcu mógł zobaczyć mame :) a koty żyły na ulicy


pytolsky

2019-09-30, 10:56
Indie - ludzie nie mają gdzie się wysrać, umierają od jakichś tajfunów i nie mają miejsca w pociągu. Ale uj tam, trzeba zwierzaczkom pomóc.

amateur124

2019-10-03, 22:39
Indie... To jest chyba jedna z tych organizacji co to ratują zwierzęta i proszą o dotacje. Cierpienie zwierząt a tym filmiku jest prawdziwe ale cała reszta szczerze wątpię. nie bądźmy naiwny, tym bardziej że to Indie. zwyrodnialcy w akcji ratowniczej.