18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęce pogotowie

Gdzio90 • 2019-09-27, 20:13
Dziwi mnie, że tego nie mogę znaleźć na sadolu, być może nie było.

Smród kału na ulicach, syf i bałagan, kiła i mogiła czyli Indie

"Animal Aid Unlimited, India" Taka jest nazwa kanału na youtube, gdzie weterynarze wyciągają zwierzaki z niemałego piekła. Są robaki i odór gnijącego mięsa pewnie też towarzyszył tym przypadkom. Wybrałem 3 przypadki które wg mnie są mocniejsze. Większość trudniejszych przypadków wydarzyła się kilka lat temu dlatego nie będę tu spamował tymi filmami. Kto chce niech się zapozna z kanałem. Jak wpadnie coś nowego wartego uwagi to wtedy wrzucę. Na harda chyba za słabe, w końcu to nauka weterynaryjna, a większość przypadków kończy się dobrze. Na youtube do większości filmików nie ma ograniczeń wiekowych.



Pies z przebitym płucem

20kg plastiku z żołądka bydlęcia (choć mi to wygląda na jakąś tkaninę)

L_Etranger

2019-09-27, 20:23
Widziałem ten kanał i naprawdę wyciągają tam zwierzaki z takich sytuacja, że masakra ;/ Jest jeszcze kanał na YT o poodbnej tematyce ale w Korei. Nazywa się "Kritter Klub" ;)

jakis1typek

2019-09-27, 20:31
W Indiach wszędzie są robaki i śmierdzi gnijącym miesem.

adriano8908

2019-09-27, 20:38
pie**ole nie oglądam bo się jeszcze wk***ie przed snem.

dyhayne

2019-09-27, 20:39
Jak widać na powyższych nagraniach, chyba jednak k***a NIE. Mega szacun dla tych ludzi. Chciałbym widzieć w społeczeństwie znacznie więcej empatii, bez tego właściwie nawet jutro możemy się wykończyć jakąś wojną. Bo bez odrobiny współczucia i tak wykończymy te planete, a póki co innej nie mamy.

Sawix

2019-09-27, 21:51
Szacunek dla ludzi którzy kochają zwierzęta

Ch...........KI

2019-09-27, 22:01
Na smalec nawet się nie nadają. Zwierzę na smalec powinno być zdrowe i w pełni sił. Tylko wtedy smalczyk pierwsza klasa. mmm pycha

Su...........wn

2019-09-27, 22:13
Dobrze dobrana oprawa muzyczna.

mig1988

2019-09-27, 22:23
Byłem w indiach kiedyś statkiem i cyrk to mało powiedziane . A kiedyś byłem na KOLOSACH i był reportaż takiej pary co podróżowała z psem po całych indiach i z tego co pamiętam, to opowiadali, że pies to jest tam traktowany jak wróbel , Czyli jest bo jest i nikt za bardzo się nimi nie przejmuje.

MKRS

2019-09-27, 22:45
Mam 31 lat, a beczałem jak dziecko na pierwszym filmie...

Ch...........KI

2019-09-27, 23:13
MKRS napisał/a:

Mam 31 lat, a beczałem jak dziecko na pierwszym filmie...



Zmień portal na cartitas

illuminati220

2019-09-27, 23:57
ch*j_WIELKI napisał/a:

Zmień portal na cartitas



Jeśli nie masz uczuć to nie jesteś facetem tylko p*zdą :D

Mnie osobiście wzruszają takie filmy bo sam posiadam swojego pupila i na pewno byłoby mi smutno gdyby coś mu się złego działo ;)

mrfreak16

2019-09-28, 00:21
Widać, że w prywatnej szkole wychowany, pedal z p*zdogłowiem I białaczką.

illuminati220 napisał/a:

Jeśli nie masz uczuć to nie jesteś facetem tylko p*zdą
Mnie osobiście wzruszają takie filmy bo sam posiadam swojego pupila i na pewno byłoby mi smutno gdyby coś mu się złego działo