18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzątko domowe

BongMan • 2011-06-14, 10:05
Można mieć kota, można mieć psa, można też mieć jakieś ch*j wie co.


PS: Stawiam browar jak mi ktoś powie co to jest.

edge

2011-06-14, 22:23
Prozac napisał/a:


wow ale ty za to jestes polonista zajebisty, literowke znalazles! wow idz do ksiedza usiadziesz mu na kolankach poglaszcze cie po glowce a potem ty mu glowke poglaszczesz ministrancie! haha wiesz czasem sie pisze szybko i sie cos "zjada" bo ja pracuje i czasu nie mam na polskie znaki!
i dlaczego twierdzisz ze bezpodstawnie!? chcesz powiedziec ze uwazales na biologii lub wczesniej na przyrodzie i nie wiesz jaka to kategoria systematyczna?! wow to w takim razie mowilem do ciebie bo paciorek to znasz a podstawy biologii nie znasz czyli systematyki zwierzat i roslin analfabeto naukowy!!! wez sie za czytanie ksiazek albo lepiej za ogladanie programow przyrodniczych bo do czytania to trzeba uzywac mozgu a do tv to nic ci nie potrzeba proponuje ci bardzo naukowy program: niedziela tvpis1 od 12 audycja naukowa od twojego kochanego faceta w bialej sukience naukowa audycja....! ostatnio naukowo poparl ze kosciol tworzy bog a nie ludzie! chociaz przez lata faceci w sukienkach mowili ze wspolnote kosciola tworza ludzie :D wiec prosze nie pouczaj bąk-manie ;-) bo bąka to juz dawno nie pusciles glosnego, podziekuj za to swojemu ksiedzu :-)



Nie ma to jak jebnąć 5 zdań na pół strony.

xiko

2011-06-14, 22:33
Ja pie**ole jakie bydle. Gazetą bym nawet nie zaj***ł

Irozoki

2011-06-14, 23:41
Liściec albo Patyczak.

kozakovvv17

2011-06-15, 01:06
przecież to jest ku*rwa świerszczyk Grześ z Dragon Balla....

karlithe

2011-06-15, 07:06
jak ja nie cierpię straszyków. nie dość ze hodujesz robala to jeszcze mu obiad k***a hoduj na parapecie, żeby nie zdechł zimą.

shadow4601243

2011-06-15, 09:23
dupa a nie Heteropteryx, to mały Hydralisk!

Zdunkov

2011-06-15, 10:41
Zajebiście duży konik polny.

moni0092

2011-06-15, 12:19
Hahaha zabawka interaktywna!!! Ma takie porkętło przy dupie i działa na baterie :)

Prozac

2011-06-15, 12:39
edge napisał/a:



Nie ma to jak jebnąć 5 zdań na pół strony.

ty jebnales 6!!! :shock:

kamilkon

2011-06-15, 19:43
Zajebisty pokemon

ziembix

2011-06-15, 21:52
że niby coś do modliszki podobne .

darecki328

2011-06-29, 07:52
Prozac napisał/a:


wow ale ty za to jestes polonista zajebisty, literowke znalazles! wow idz do ksiedza usiadziesz mu na kolankach poglaszcze cie po glowce a potem ty mu glowke poglaszczesz ministrancie! haha wiesz czasem sie pisze szybko i sie cos "zjada" bo ja pracuje i czasu nie mam na polskie znaki!
i dlaczego twierdzisz ze bezpodstawnie!? chcesz powiedziec ze uwazales na biologii lub wczesniej na przyrodzie i nie wiesz jaka to kategoria systematyczna?! wow to w takim razie mowilem do ciebie bo paciorek to znasz a podstawy biologii nie znasz czyli systematyki zwierzat i roslin analfabeto naukowy!!! wez sie za czytanie ksiazek albo lepiej za ogladanie programow przyrodniczych bo do czytania to trzeba uzywac mozgu a do tv to nic ci nie potrzeba proponuje ci bardzo naukowy program: niedziela tvpis1 od 12 audycja naukowa od twojego kochanego faceta w bialej sukience naukowa audycja....! ostatnio naukowo poparl ze kosciol tworzy bog a nie ludzie! chociaz przez lata faceci w sukienkach mowili ze wspolnote kosciola tworza ludzie :D wiec prosze nie pouczaj bąk-manie ;-) bo bąka to juz dawno nie pusciles glosnego, podziekuj za to swojemu ksiedzu :-)

Wez lepiej idz dalej pracować albowiem pie**olisz niewąsko i żadnego sensu w Twym poście nie widzę