18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzątko domowe

BongMan • 2011-06-14, 10:05
Można mieć kota, można mieć psa, można też mieć jakieś ch*j wie co.


PS: Stawiam browar jak mi ktoś powie co to jest.

Muppet

2011-06-14, 13:00
To jest z rodziny patyczaków (jedzą liście i trawę) taki zielony kolor oznacza że musiał go spomiędzy liści wyjąć bo one się kamuflują miałem takiego w domu tylko mi umarł żyje do 2 lat :)

Robster

2011-06-14, 13:00
To po prostu straszyk :) Miałem kiedyś dwa, prawie takiej samej wielkości, no i były brązowe (nie, nie jestem poj***ny i nie bawiłem się gównem przez 3 lata).
Strasznie delikatne owady, zimą trzeba uważać na zmiany temperatury, no i ten pieprzony świeży pokarm :/

Prozac

2011-06-14, 13:20
co ty gimbusie na biologii robiles skoro nie wiesz co to jest?! acha ty na religi "madrosci" sluchales.... o tobie i takich jak ty jest powiedzenie "z religii szostka a w glowie pustka"!!! :D

spiepszaj_dzbanie

2011-06-14, 13:33
profumo napisał/a:

Heteropteryx dilatata


faktycznie dawaj Poké Ball

BongMan

2011-06-14, 13:51
Prozac napisał/a:

religi



Masz na myśli śp. profesora Religę czy po prostu jesteś analfabetą, który nie umie pisać i chciał zabłysnąć obrażając bezpodstawnie innych użytkowników?

Saddam25

2011-06-14, 14:49
Pasikonik ze strefy zero przy Fukiszimie :D

TheSadiztik

2011-06-14, 15:46
Mi to wygląda jak czelabiński świerszcz

bassmonkey

2011-06-14, 17:10
Jest to jeden z największych owadów na swiecie. polska nazwa tego robala to straszyk olbrzymi ! samica zielona a samiec brązowy!!!!

Prozac

2011-06-14, 19:02
BongMan napisał/a:



Masz na myśli śp. profesora Religę czy po prostu jesteś analfabetą, który nie umie pisać i chciał zabłysnąć obrażając bezpodstawnie innych użytkowników?


wow ale ty za to jestes polonista zajebisty, literowke znalazles! wow idz do ksiedza usiadziesz mu na kolankach poglaszcze cie po glowce a potem ty mu glowke poglaszczesz ministrancie! haha wiesz czasem sie pisze szybko i sie cos "zjada" bo ja pracuje i czasu nie mam na polskie znaki!
i dlaczego twierdzisz ze bezpodstawnie!? chcesz powiedziec ze uwazales na biologii lub wczesniej na przyrodzie i nie wiesz jaka to kategoria systematyczna?! wow to w takim razie mowilem do ciebie bo paciorek to znasz a podstawy biologii nie znasz czyli systematyki zwierzat i roslin analfabeto naukowy!!! wez sie za czytanie ksiazek albo lepiej za ogladanie programow przyrodniczych bo do czytania to trzeba uzywac mozgu a do tv to nic ci nie potrzeba proponuje ci bardzo naukowy program: niedziela tvpis1 od 12 audycja naukowa od twojego kochanego faceta w bialej sukience naukowa audycja....! ostatnio naukowo poparl ze kosciol tworzy bog a nie ludzie! chociaz przez lata faceci w sukienkach mowili ze wspolnote kosciola tworza ludzie :D wiec prosze nie pouczaj bąk-manie ;-) bo bąka to juz dawno nie pusciles glosnego, podziekuj za to swojemu ksiedzu :-)

dback

2011-06-14, 21:53
To jest wielkie zielone ch*jwieco :)

hita24

2011-06-14, 21:53
Konik polny z pod rozjebuanego reaktora w Chinach. dziekuje

ra...........90

2011-06-14, 21:55
aż 6 nóg do wyrwania :D :terror:

SpermaSzatana

2011-06-14, 21:55
Ja myślę, że to jest jakieś ch*j wie co

tomek1491

2011-06-14, 22:09
ALTON napisał/a:

Ludzie trzymający w domu takie coś mają ostro naj***ne.



Twoi rodzice trzymaja Cie w domu cale zycie ale im tego nie powiesz.

Co do robala, zajebisty jest.

Zimniok

2011-06-14, 22:19
@Prozac, wez sie jebnij w glowe, gdzie Ty, k***a, w temacie o jakims patyczaku, znalazles kosciol, to nie wiem, ale widze, ze lubisz blyszczec.