18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Związkowe problemy...

~DMT • 2018-12-25, 11:36
Klaps otwierający wszedł pięknie...



Swoją drogą, ewidentnie widać, że dobra aktorka... Jestem ekspertem 8-)

ImBuckImHereToFuck

2018-12-25, 21:33
Jakby ktos chcial wiedziec chodzilo o to ze ona go zdradzila :D . W momencie kiedy ja uderzyl ona powiedziala ze lepiej r*chal niz on i sie z nim rozstaje. A on do niej ,,ty suko'' i fast attack pod oko.

Sa...........hi

2018-12-25, 22:23
Może to ich gra wstępna. Najpierw się napie**alają, a potem r*chają na zgodę.

lwiryk

2018-12-25, 22:39
ImBuckImHereToFuck napisał/a:

Jakby ktos chcial wiedziec chodzilo o to ze ona go zdradzila :D . W momencie kiedy ja uderzyl ona powiedziala ze lepiej r*chal niz on i sie z nim rozstaje. A on do niej ,,ty suko'' i fast attack pod oko.



Kłamiesz.
Facet lał ja od 3 lat.
Ona mówi ''vc ta me agredindo de novo''...co znaczy ''znowu mnie bijesz''.


Filmik na -GCM Vogado- facebook.

mesjasz19

2018-12-26, 01:47
Ktoś wytłumaczy logicznie jaki jest sens bić kobietę z którą jesteśmy w związku?
Jak mi laska nie pasuje to idę do innej, jakby mnie jakaś zdradziła to raczej bym jej pokazał w dosadny sposób że nie była mnie warta.
Mam ochotę w coś ponapie**alać to idę na salę sportową, zakładam rękawicę i leję się po mordzie z kumplem.

fi...........in

2018-12-26, 04:54
Ciekawe, czy to "łobuz. co kocha najbardziej", czy ta laska to po prostu tępa k***a? Nie znam portugalskiego ni w ząb, ale tak po akcji filmiku i reakcji laski, która znajduje się w tle i komentuje, to obstawiam to drugie i rumakowanie jest równie bezsensowne, co ufanie polskim politykom - jak by nie było i tak Wam się dadzą zerżnąć za głos. Bo co do niej (znaczy tej w tle): stoicki spokój, bez cienia lęku, prawie jakby wiedziała, co się odjebie i tylko pilnowała, żeby daSilva tego drugiego szmaciska czymś nie zabił. Jeśli moje wnioskowanie jest poprawne, to powyższym młodym obrońcom godności "dam" życzę, żeby na takową k***ę się natknęli, o co nietrudno obecnie - podupczyć fajnie, ale jak się zaangażujesz, to będziesz płakał jak zbity pięciolatek. Bo tak właśnie, napinacze, jesteśmy skonstruowani jako ludzie - też mamy emocje. No chyba, że bywamy na te emocje zbyt tępi i wsadzamy ch*ja, gdzie popadnie, żeby obudzić się później i narzekać jak ja XD

modoc

2018-12-26, 07:34
specjalnie go podpuszcza by go wyprowadzić z równowagi. Wie, że nagrywa i musi się postarać.

jeban

2018-12-26, 15:38
... z piąchy nie powinien.

kcm

2018-12-30, 04:20
Ewidentnie widać na tym filmiku sztuk walk że ona woli parter :kawa: