18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Związkowe problemy...

~DMT • 2018-12-25, 11:36
Klaps otwierający wszedł pięknie...



Swoją drogą, ewidentnie widać, że dobra aktorka... Jestem ekspertem 8-)

Halman

2018-12-25, 11:38
twarda sucz...

SirMajkel

2018-12-25, 11:41
języka nie znam, ale domyślam się, że mówił jej "zamknij mordę" a ona dalej gadała.

Ronoaro

2018-12-25, 11:50
Kłócą się co jest lepsze zupa grzybowa(facet) czy barszcz czerwony(kobitka). Dziewoja tłumaczy mu, że barszcz można jeść z uszkami, krokietami i pasztecikami, ale facet twardo obstaje przy zupie grzybowej.

traf

2018-12-25, 11:53
łobuz kocha najbardziej ( odcinek 378 ) :)

saves

2018-12-25, 13:22
Brazylijska(?) gra wstępna. To chyba portugalski.

~DMT

2018-12-25, 13:34
:roll:

Cytat:

A woman who lives in Anápolis registered a B.O against her boyfriend for domestic violence, a fact that happened on December 14 and the video became public today.The victim reported on B.O, who dated the author of the 3-year assaults, and had never recorded a police occurrence to the detriment of her boyfriend, believing that she would not be physically assaulted by the severity that occurred at dawn on Dec. 12.

When the two arrived in the apartment of the victim located in Goiânia, the perpetrator was upset because the girlfriend did not insist that he stay, that would be the reason for the boyfriend's aggression. Part of the assaults were filmed by her own girlfriend, and the police were introduced.



:kawa:

WOLFSGARD

2018-12-25, 14:48
damski boxer pedałek rozpie**olił bym go na drobne!!!

~DMT

2018-12-25, 15:11
WOLFSGARD napisał/a:

damski boxer pedałek rozpie**olił bym go na drobne!!!



Jest i pierwszy rycerz... :facepalm:

Nie znasz szczegółów, nie osądzaj zbyt pochopnie... :kawa:

wojtekpwse

2018-12-25, 15:12
Tak to jest jak sie wypina dupe gdzie popadnie.

reltiH

2018-12-25, 17:41
Każdy plugawy żyd i arab, tak traktuje swoją partnerkę. Poczytajcie ich religię, a znajdziecie prawdę :(
PS.
Polski milicjant też jest takim zwyrodnialcem, nie dość że traktuje źle kobietę, to jeszcze każdy milicjant r*cha swoje córki :(

forshow

2018-12-25, 18:54
@ reltiH:
mam nieodparte wrazenie, ze jestes synem milicjanta... ktory nie mial corki. :amused:

SirMajkel

2018-12-25, 19:55
reltiH napisał/a:

Każdy plugawy żyd i arab, tak traktuje swoją partnerkę. Poczytajcie ich religię, a znajdziecie prawdę :(
PS.
Polski milicjant też jest takim zwyrodnialcem, nie dość że traktuje źle kobietę, to jeszcze każdy milicjant r*cha swoje córki :(



to może ty poczytaj bo gadasz bzdury. Araby jeszcze tak, ale żydzi, którzy uważają, że krwi nie można przelewać itd to już pachniesz mi typowym cebulakiem, który powiela jakieś pierdoły, których nasłuchał się od innego debila. Kręcenie na pożyczkach, oszustwa podatkowe jak najbardziej, ale przemoc... lol.

razak

2018-12-25, 20:51
wstaw ktoś tą sowe j***ną wiecie jaką