18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Związki pyty

majkel_admwz • 2013-09-16, 17:38
A oto nowy, pytowy materiał z demonstracji związków zawodowych która odbyła się w Warszawie 16 Września 2013 roku.



1.Michal

2013-09-16, 18:42
3:20 "In Vitro zamiast pracy, chleba i mieszkania" - co to k***a? Prawicowy konserwatywny komunista?

wieniu

2013-09-16, 18:55
pyta jak zwykle wpie**olu szuka...

psiwytrysk

2013-09-16, 19:11
Szkos, że górnicy trzeźwi byli, bo by Pyta dostał czego szuka:).

Reginald911

2013-09-16, 19:15
Od momentu jak Pyta się sprzedała zaczęli robić straszliwą ch*jnie..

atha

2013-09-16, 20:45
Jestem wyzyskiwanym pracownikiem zarabiającym marne grosze za ciężką pracę a mimo to uważam że związkowcy to banda darmozjadów która nie do końca jest świadoma tego za czym lub przeciwko czemu protestuje. Skutkiem protestu będzie tylko kilkudniowy wk*** ludzi chcących gdzieś dojechać w stolicy. Te gamonie myślą że jak mało mają chajsu to wystarczy podrzeć się na ulicy że chco więcej i żeby rząd coś zrobił. Co do emerytur to jeżeli rząd zawarł kiedyś z nami umowę to trzeba jej dotrzymać jeżeli ją sobie od tak zmienia to łamie prawo i na szubienice ze sk***ielami. Najlepiej powiedzieć że jak mi żel to niech rząd mi zrobi dobrze albo że wina żydów. Największy problem w tym kurewskim kraju to podatki i ciągłe rzucanie kłód pod nogi drobnym przedsiębiorcom (bo bogaci mają układy i stać ich na robienie przekrętów). Trą wszyscy ryja że źle a potem idą na wybory i głosują na te same lewackie k***y które niszczą ten kraj ju od dawna i których nienawidzę jak gotowanej marchewki a ich widok wiszących na latarniach w centrum miasta byłby dla mnie czymś wspaniałym. Niech lewackie, komunistyczne k***y zginą a może będzie lepiej.
Amen

zombie111

2013-09-16, 21:07
ch*j w dupę tym wszystkim związkowcom, związki napychają tylko kieszeń ich działaczom, a zwykłym ludziom posyłają ch*ja w mordę. Zdajecie sobie sprawę dlaczego jest tyle umów śmieciowych? Bo wywalczyli za dużo przywilejów pracowniczych, dodaj do tego ZUS i nie opłaca się zatrudniać kasjera czy pracownika biurowego na etat. Pracodawca to też człowiek, nie jakaś pijawka czy kula tłuszczu w cylindrze i z cygarem, tak jak komuszki to przedstawiają. On też musi mieć swoje prawa, szczególnie mali i średni przedsiębiorcy. k***a, jak ludziom nie pasuje to niech założą swoje firmy i będą tymi 'wyzyskiwaczami'. Co za duże ryzyko, nie opłaca się, trzeba inwestycji, wysokie opłaty i podatki? No właśnie k***a.
Dużo mówi też fakt że na tej szopce pojawiają się i wspierają ją otwarci komuniści z tej 'lewatywy'.
Komunistów zapraszam do Korei Północnej lub na Kubę, będziecie mieli swój raj na ziemi.

raskolnikov74

2013-09-16, 21:34
demonstracje Solidarności coraz słabsze, Pyta coraz słabsza.

@tha "Niech lewackie, komunistyczne k***y zginą a może będzie lepiej. ".

Lewackie k***y właśnie się szykują do rządzenia. Jaruś aż łapki zaciera, że zapie**oli dodatkowe podatki i drobnych pracodawców ujebie, aż pójdą z torbami (razem z milionami pracowników)

Precz z lewacką pisowską chołotą!!!!!!!!!!!!

He...........eQ

2013-09-16, 21:34
AdioChooJ, widzisz kiedy ostatnio weszli na sadistic.pl? To jednak by nie wstawili.

dr...........ka

2013-09-16, 21:36
za wysmiewanie ludzi protestujacych przeciw tuskowi ch*j w gebe

Sylarr

2013-09-16, 21:36
Właśnie dobry odcinek. Można powiedzieć, że powrót do starej niekulturalnej i chamskiej pyty, czyli to co lubimy najbardziej. Co do związków zawodowych to podzielam zdanie przedmówców, że działają na NIEKORZYŚĆ pracującego i zwykłego obywatela.

maszwirusa

2013-09-16, 21:48
hołota gorsza od pisu

albert124

2013-09-16, 21:51
ch*jowe nie ogladac