18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiastun, kontra gra

Mr Dan • 2012-06-13, 21:27
Jak widać gry trochę się różnią od zwiastunów pokazywanych wszędzie.



Może to też przestroga, by oglądać 'gameplaye' z gier przed zakupem.

terefereqwerty

2012-06-14, 00:45
a kto z was k***a grał w diablo III ? Odpie**olcie sie od tej gry bo z tekstów pisanych powyżej wychodzi ze nikt nie kupił tej gry i nikt nie grał.

bania88

2012-06-14, 02:07
@UP Ja gralem. I dla mnie jest tak samo dobra jak D2. Jedyna roznica jest duzo lepsza grafika. Fabula podobna grywalnosc ta sama, wiec nie rozumiem tych napinaczy co mowia, ze D3 gorsze od D2.
Niby czemu mialoby byc gorsze?
Co jest innego?

nanab

2012-06-14, 07:30
To debilo III było gotowe już z 5 lat temu(napisane w dwa weekendy), tylko tyle zajęło im zrobienie trailerów.

Kozmi

2012-06-14, 09:00
Mr Dan napisał/a:

Jak widać gry trochę się różnią od zwiastunów pokazywanych wszędzie.



Może to też przestroga, by oglądać 'gameplaye' z gier przed zakupem.



Przepraszam, ale gry które tu przedstawiłeś są jednymi z najlepiej grywalnych gier ;)

Poza ty jest przekłamanie, bo jeśli chodzi o FF7 to to nie jest trailer gry tylko filmu ;)

(dokładnie "Final Fantsy VII: Advent Children")

Ivanowicz

2012-06-14, 11:04
zeetox napisał/a:

Final fantasy? Filmik jest z FF IX z tego co się orientuję, a gameplay chyba z FF III.



:homer:

Film nie jest żadnym trailerem! Jest to kilka scen z Final Fantasy 7: Advent Children! A gameplay jest z Final Fantasy 7. Gra wydana w 1997 roku, a film w 2005.

i tylko dla jasności:


normale

2012-06-14, 11:44
Trzeba być idiotą żeby sądzić, że gra będzie wyglądać jak na trailerze.

Taką samą głupotą jest pokazywanie urywków z początków gier, gdzie gra się jeszcze nie zdążyła się rozpędzić. Poza tym każda rozsądna osoba ogląda gameplay przed zakupem czy ściągnięciem gry.

Co tu dużo mówić, autor filmiku albo jest niesamowitym naiwniakiem albo po prostu kiepskim hejterem.


A co do diablo 3, to grywalność znacznie wzrośnie kiedy będzie można pojedynkować się z graczami. Tyle.

Smeagol

2012-06-14, 12:23
Widzę ktoś ogląda pojebusa dunkeya

Orissa

2012-06-14, 14:17
Co chcecie, przerywniki często zostawiają pewien niedosyt, że nawet najważniejsze momenty gry nigdy nie wyglądają tak super. To jeszcze nie te czasy kiedy pre-render przestanie się różnić od silnika na żywo. Wiem że grywalność to jedno, ale ten filmik ciśnie akurat samo wykonanie gry pod względem graficznym

guru90

2012-06-14, 16:11
serce mnie zabolało jak zobaczyłem bioshock'a na tym śmiesznym filmiku.

odgrujahad

2012-06-14, 20:54
Nie wierze.
Powiedz mi, grałeś w jakiekolwiek gry blizzarda?
Bo dowaliłeś trzy najlepsze. Mówiąc wprost, SC, Diablo, WoW, są grami zajebistymi, a jak nie grałeś, to nie oceniaj (jak grałeś i ci się nie podobają, to nie wiem, spróbuj simsy?)

Mr Dan

2012-06-14, 21:02
Zwiastun, cutscenka - jeden ch*j ^^

Jest wiele gier, jak to było wymienione, które nie stosują tanich sztuczek pokazując jakiś kosmos graficzny (D3), tylko silnik z gry, albo coś, co nie odbiega za bardzo od gry.
FF13, DMC4, GoW... jakoś mało odbiegały od cutscenek / trailerów.

PS: Dzięki zbawcy, jeszcze 10 osób niech napisze, że FF7, to z filmu FF7: Advent Children.

@UP grałem w WoW'a 2 dni i był nudny. Kumpel pokazał mi potem jak się gra na jego 80lv paladynie, a WoW dalej nudny.

Kemys

2012-06-14, 21:15
Mr Dan napisał/a:

Jak widać gry trochę się różnią od zwiastunów pokazywanych wszędzie.



Może to też przestroga, by oglądać 'gameplaye' z gier przed zakupem.



Drogi kolego! To co pokazujesz to nie zadne zwiastuny a tym bardziej nie gameplay'e tylko filmy zapowiadajace gre :D Trzeba być naprawde naiwnym żeby pomylić gameplay z czymś takim...
Gameplay- http://en.wikipedia.org/wiki/Gameplay
Pozdro!

Mr Dan

2012-06-14, 21:48
Znawcy i interpretatorzy literatury internetowej się znaleźli :kawa:

Mamy zwiastun/cutscenę, a potem obraz z gry, który nazwałem gameplayem.
Tak się składa, że jak wpisujesz w YT gameplay, to wyskakuje, to, jak ludzie w to grają.

Ale dobra, skora tak was tym uraziłem, to naprawdę, ale naprawdę... to mnie w ogóle nie obchodzi :thisissadistic:

acold

2012-06-15, 00:58
Jak ktoś nie jest w stanie odróżnić cinematica od trailera to niech spi... Over and out.......