18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiastun, kontra gra

Mr Dan • 2012-06-13, 21:27
Jak widać gry trochę się różnią od zwiastunów pokazywanych wszędzie.



Może to też przestroga, by oglądać 'gameplaye' z gier przed zakupem.

kwieciu

2012-06-13, 23:08
co ma zwiastun do gry??
od razu widać że jakiś niedorozwinięty gimbus..

skandal89

2012-06-13, 23:08
co w tym dziwnego, to tylko trailery, są też takie robione na silniku gry, np gta4 czy wiedźmin 2

Marian Pudzianowski

2012-06-13, 23:08
k***a. :facepalm: Chyba każdy ogarnięty człowiek potrafi rozróżnić CGI od prawdziwej gry w real time. Co za idiota w ogóle zrobił to porównanie i w jakim celu?

Cytat:

Może to też przestroga, by oglądać 'gameplaye' z gier przed zakupem.


Serio znasz kogoś kto jest takim idiotą i kupuje grę po filmie zrobionym w jakimś tam 3ds maxie albo innym gównie? :lol:

Kolka3200

2012-06-13, 23:10
Oni by mogli robić takie gry jak trailery tylko kto ma sprzęt który obsłuży taką grafike

paczylok

2012-06-13, 23:12
Odj***li szopke z czym? Diablo 3? Nie wiem, nie grałem. Ale co tam robi wow? Pokazali początek gry i k***a dumni. Najbardziej dochodowe mmo w które gra ponad 10mil ludzi. Polecam filmiki z 25os. raidów gdzie coś się dzieje. To samo tyczy się pvp.

FF7 ma 15 lat więc czego się można spodziewać po grafice? Jedyne co wtedy można było zrobić to porządny trailer i fabułę w grze. Wydaje mi się że twórcy pod tym względem spisali się zajebiście.

Filmik z dumy kolejnego znawcy którego interesuje tylko grafa w grze. Większość nowych gier można przejść do 8h, a fabuła porównywalna jest z tą z klanu, więc pie**olenie o szopenie. Gra musi mieć klimat i ch*j.

Stranuh

2012-06-13, 23:15
Z WoWem to padłem... Pokazują postać na 1 poziomie, wtedy jest największy rozk***iacz :)

3m

2012-06-13, 23:33
W sumie wiemy czego się spodziewać. Od zawsze w grach czy to 20 lat temu na pudełkach czy teraz na zwiastunach realia są "lekko" podkolorowane. Uwaga przyciągnięta, gra sprzedana (:

Pudełeczko:



Sama gra (:



Wtedy wiadomo było, że to tylko wizja artystyczna, ale dzisiaj w pędzie techniki nadal się oszukujemy i wierzymy, że zwiastun oddaje gameplay :roll:

Koivu

2012-06-13, 23:44
Wszystko, wszystkim ale motyw z Bioshockiem to chamstwo w czystej postaci.

zeetox

2012-06-14, 00:03
Tak samo jak ze StarCraftem... Porównywać cinematica ze środka kampanii z początkiem gry multi? Toż to idiotyzm... To samo jeżeli chodzi o Diablo III (chociaż Diablo to akurat jest gówno, DII nie do pobicia). Final fantasy? Filmik jest z FF IX z tego co się orientuję, a gameplay chyba z FF III. Tylko co do WoWa jest w miarę trafione porównanie...

borys123

2012-06-14, 00:03
FF7 zostało porównane do FF Advent Children, które było filmem a nie grą! co za debil to połączył w całość...

Bałnsujdziwko

2012-06-14, 00:03
Co do final fantasy 7 koleś nieźle odpie**olił gra wyszła w 97-99 podajrze a on doj***ł do tego trailer filmu z chyba 2005-2007 to zajebisty zwiastun :p

krzyk123

2012-06-14, 00:10
Sam jestem grafikiem z tego pola i od zawsze było tak, że zapowiedzi fabularne zlecało się firmom mediowo-graficznym w celu jak najlepszego sprzedania gry publice, co nie wyklucza nowopowstających engine'ów doganiających realistykę silników wizualizacyjnych. Choć te drugie są potężniejsze ze względu na mniejszą potrzebę wykorzystania, to te pierwsze idą powoli krok w krok za nimi. Patrz Crysis.

Yoshiki

2012-06-14, 00:20
45 sekunda to fragment filmu ale co ja wiem~ ~

lama

2012-06-14, 00:36
Nazwa gry od 1:09, z góry dziękuję. :)

Pierre d'Ollony

2012-06-14, 00:41
Co jak co, ale w Bioshocku walka z Big Daddym w sumie też była taka dramatyczna jak na filmiku. Co do WoWa, nie wiem jak teraz w nowych dodatkach (cata i te z pandami), ale wcześniejsze urywały dupę, czy to pod względem fabularnym, czy też grywalności (jak ktoś grał areny to wie o co chodzi). Teraz wychodzi Guild Wars 2, teraz już są beta testy i już widać, że WoW jest znów 100km do przodu... Zresztą tak samo było ze Star Wars: The Old Republic, wszyscy mówili, że pobije WoWa, a wyszło jak zawsze.