18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ZSRR vs. Terroryści

ke...........85 • 2012-11-29, 15:11
Najlepszy sposób na islamskich sukinsynów. Banalny i skuteczny.

Cytat:

Jesienią 1985 r. w Libanie Hezbollah zabił jednego radzieckiego dyplomatę, a trzech wziął do niewoli. Operacja uwolnienia zakładników przez KGB była diabelsko skuteczna - funkcjonariusze służb bezpieczeństwa porwali krewnego lidera Hezbollahu, a następnie wykastrowali, wsadzili klejnoty do gardła i zastrzelili. Ciało wysłano do terrorystów z dołączoną wiadomością, w której zagrożono, że jeśli dyplomaci nie zostaną wypuszczeni, KGB tak samo rozprawi się z innymi członkami terrorystycznej organizacji.
Jak się łatwo domyślić, zakładników uwolniono, a radzieckie interesy w Libanie już nigdy nie były zagrożone.



źródło

rolerek

2012-11-29, 20:24
@bloodwar

Podobnie było parę lat temu na Heathrow w Londynie, jacyś kurdyjscy desperaci wzięli zakładników w samolocie i chcieli wolnego Kurdystanu w Turcji, policja negocjowała, negocjowała po czym w pewnym momencie puścili w eter przez BBC, że komandosi SAS szykują się do szturmu. Efekt ? Po 30 min wszyscy grzecznie się poddali :)

Takie jednostki pracują latami na swoją reputację w cieniu, często wiadomo tylko, że istnieją a jedną skuteczną akcją w błysku reflektorów potrafią zrobić więcej prewencyjnie niż przepisy prawa, politycy i cała policja razem wzięta.

BDrummer

2012-11-29, 20:30
nie tak to było, radziecki dyplomata został zaszlachtowany a KGB tego klienta POĆWIARTOWAŁO i zostawiło w niedużym kartonie pod stadionem(nie wiem w jakim mieście) oglądałem dokument właśnie o siłach specjalnych i kontrwywiadzie i tam były oficer SAS-u żalił się że oni nie mieli właśnie takich możliwości zwalczania tego typy przypadków jak KGB

franz007

2012-11-29, 21:30
zapomnieli tylko dodać, że radzieckie siły specjalne sa tak dobre, że zajęły się rodzinami islamistów, zanim oni jeszcze wzięli tych zakładników...

honecker

2012-11-29, 21:47
Trza małe co nieco sprostować: kastracja to bzdura Rosjanie obcięli łeb delikwentowi i sam czerp wysłali komu trzeba

rusofil

2012-11-29, 21:49
I tak się powinno traktować to ścierwo. Zero humanitaryzmu wobec tych lujów. Miało być piwo, ale zerżnąłeś to z Joe'go.

Carol

2012-11-29, 22:24
Ja jebie, ta główna historia to nie wiem, ale ta o Pershingu to nieźle przepie**olona. Jaka wojna amerykańsko indonezyjska? :D

~Imperator

2012-11-29, 23:22
Służby mają być... S K U T E C Z N E !!!

matt63amg

2012-11-29, 23:26
Panowie, to nie KGB robiło takie spektakularne akcje tylko Specnaz, który był podległy GRU, a KGB podległe były jednostki Osnaz z tego co pamiętam ;)

poniżej link do bardzo ciekawego dokumentu na temat Specnazu, który się już tutaj pojawił, gdzie między innymi poruszono historię z Hezbollahem ;)

http://www.sadistic.pl/specnaz-za-kulisami-vt113510.htm

@bsynt

2012-11-30, 11:59
MrSpook napisał/a:

KGB zapomniało jeszcze ich w mielonkach wieprzowych wymazać!


TAk robili Ruscy w Czeczenii. Zabitych CZeczenów zawijali w świńską skórę i zakopywali.