18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zróbcie tutaj miejsca z deka

suborg • 2021-08-20, 17:17
Bo będę za raz tańczyć breaka


dudidudi

2021-08-21, 00:29
Lololoney napisał/a:

wyrżną




mattisi napisał/a:

pie**olnoł




i zdeh?
tfu k***a analfabetom na ryj

lakiluki

2021-08-21, 00:57
I tak to jest, niedojebów do służby - TAK
Chłopów zdrowych i fit - NIE

Sam nie startowałem, ale znajome i dobre, ogarnięte dziki niedawno nie przechodziły selekcji. Tera biero wszystkie kmioty. Nie wiem o co chodzi.
Nigdy nie byłem antypolicyjny, ale straciłem zaufanie total.

Justynka99

2021-08-21, 03:58
dudidudi napisał/a:

i zdeh?
tfu k***a analfabetom na ryj



Najśmieszniejsze, że duża część analfabetów się uważa za "patryjotuw".

cz...........ek

2021-08-21, 06:37
Perkusista pie**olony :lol:

metyoo

2021-08-21, 16:10
Lobo24 napisał/a:

Tutaj ewidentnie widać, że oficer jest ranny. Nie mniej jednak widziałem kiedyś coś [podobnego kiedy pracowałem w psychiatryku. Podczas nocnego dyżuru robiłem obchód po oddziale. Z nudów włączyłem na chwilę w latarce stroboskop. Wtedy jeden pacjent obok rzucił się na ziemię i zaczął wyginać jakby go prąd raził. "Lubi breakdance" - pomyślałem. "Migające światło może sprowokować atak padaczki debilu!" - wytłumaczył mi lekarz.



a tak ładnie to nazywa się to epilepsja fotogenna. wszystkie konsole prze starce systemu wyświetlają ostrzeżenie o tej przypadłości

Dejdwazlote

2021-08-22, 08:10
Lobo24 napisał/a:

Tutaj ewidentnie widać, że oficer jest ranny. Nie mniej jednak widziałem kiedyś coś [podobnego kiedy pracowałem w psychiatryku. Podczas nocnego dyżuru robiłem obchód po oddziale. Z nudów włączyłem na chwilę w latarce stroboskop. Wtedy jeden pacjent obok rzucił się na ziemię i zaczął wyginać jakby go prąd raził. "Lubi breakdance" - pomyślałem. "Migające światło może sprowokować atak padaczki debilu!" - wytłumaczył mi lekarz.



Tutaj ewidentnie widać że pie**olisz bajki jak Ezop