18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zostawiła go z dwoma walizkami...

Halman • 2023-03-16, 05:07

baby to są jednak zimne suki...

info

Kat-men-Du

2023-03-16, 12:43
Zbysław napisał/a:

Bo si dajecie, babę raz w miesiącu trzeba ustawić ręcznie bo inaczej będzie złą



Moja ma regulowane hormony i menopauzę systematycznie raz w miesiącu. Nie znając daty ani godziny.

MrFalken

2023-03-16, 13:13
co by nie mówić gościu miał jaja i załatwił sprawę od strzału

Will70

2023-03-16, 13:15
Może jakby tego pa pa (albo to było bla bla bla, ty se pogadaj- nie wiem) nie zrobiła, to dałby jej odjechać. A tak to odpalił sukę i tyle. Nieważne jak było. Sprowokowała, to ma. Widać zresztą jak wysiada z auta, nawet k***a chodzi lekceważąco przed nim. Tak się k***a nie robi chłopcu. :mrgreen:

smc

2023-03-16, 13:28
Babka kupiła mu apartament z garażem podziemnym, nakupiła dwie walizki ciuchów, przywiozła na miejsce, a on do niej strzela...?


Nic nie rozumiem...

dżonyłojlker

2023-03-16, 13:35
MrFalken napisał/a:

co by nie mówić gościu miał jaja i załatwił sprawę od strzału



A nie skakał z daszku jakiejś stołówki na trawę, a potem AAAaaaAAAaaa mam otwarte złamanie :rofl:

Insaner

2023-03-16, 14:51
jjzz26 napisał/a:

A teraz pomyśl sobie że być może typiara puściła go z torbami przejmując jego dom czy mieszkanie bo mężczyzna na zachodzie w małżeństwie znaczy mniej niż kot czy pies, zresztą u nas dzieje się pozwoli to samo. Więc być może to co widzimy to jego jedyny sposób by dotknęła ją ręka sprawiedliwości.



Nikt mu się nie kazał żenić. Jak ktoś chce koniecznie sformalizować związek to robi to na własne ryzyko. Nie wiem jaki to kraj, ale w Polsce odnoszę wrażenie że grubo ponad połowa małżeństw jest zawierana wyłącznie pod presją rodziny żeby "ludzie nie gadali że tak bez ślubu". Dodatkowo jeśli nie jesteśmy w związku w którym razem wchodziliśmy w dorosłość, razem się dorabialiśmy tylko już mamy jakiś swój majątek w postaci mieszkania / auta itd. to nie uważam aby czymś niesmacznym było podpisanie intercyzy dla świętego spokoju dwóch stron - paradoksalnie to taki dowód zaufania, tego że nie obchodzi Cię zamożność partnera/partnerki.

TerazPolska123

2023-03-16, 15:36
nikt z was nie przeczytał tłumaczenia:
"Prawnik 48 lat zabił swoją byłą partnerkę 27l, na miejsce przybył również obecny partner 27 latki"

Tak to jest jak stary cap zakoch*je się w młodszej, ta się nim pobawiła a następnie wystawiła mu walizki.

Sam miałem podobną sytuację ale na szczęście mój rozum wygrał i wycofałem się w porę.
W średnim wieku przeżywa się "drugą" miłość a z młodszą może być to groźne.

antychryst333

2023-03-16, 18:17
ja bym jeszcze se por*chał sukeę a na koniec bym jej zgotował śmierć w stylu prawego sadola głowę bym zachował na pamiątkę w słoju z formaliną

Solifugae

2023-03-16, 23:21
Misiek_KRK napisał/a:

Jakim trzeba być debilem, żeby strzelić sobie w łeb dla baby.
Tego światu pół światu. Nie ta to inna.



A trzy czwarte, ch*ja warte.

Ardo

2023-03-16, 23:30
turor napisał/a:

Halman, gratuluję !
Coraz lepszy podkład muzyczny



Ale co to za song? Pliss

Fl...........na

2023-03-17, 03:22
Krótko mówiąc O h*j

Bul_od_bytu

2023-03-17, 09:10
Też mnie wk***iła tą nonszalancją :D

chujex

2023-03-18, 01:11
dla tego jestem przeciko powszechnemu dostepowi do broni tfu! j***ne popaprane zera

Ardo

2023-04-07, 19:51
korowiow777 napisał/a:

Tamta dziewczyna



Dziekuje