18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zostawiła go z dwoma walizkami...

Halman • 2023-03-16, 05:07

baby to są jednak zimne suki...

info

kapelan_szturmowy

2023-03-16, 09:28
Nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się : "Karramba - Jaka kochanie Twoja cena"

Yolanda

2023-03-16, 09:40
Ta z filmiku to na pewno zimna.

CzarnyAdolf

2023-03-16, 09:41
Życie pisze najtragiczniejsze scenariusze

darek1234

2023-03-16, 09:49
Typowe: kobieta z uśmiechem i lekceważeniem wymiata ostatnie "śmiecia" ze swojego życia. koleżanki miały być zadowolone dzięki swoim poradom

Siriuz

2023-03-16, 09:50
jjzz26 napisał/a:

A teraz pomyśl sobie że być może typiara puściła go z torbami przejmując jego dom czy mieszkanie bo mężczyzna na zachodzie w małżeństwie znaczy mniej niż kot czy pies, zresztą u nas dzieje się pozwoli to samo. Więc być może to co widzimy to jego jedyny sposób by dotknęła ją ręka sprawiedliwości.



Dlatego jak prawo jest poj***ne to intercyza albo nie żenić się, jak baba odmawia to ja spuścić na drzewo i szukać takiej której to nie przeszkadza. Kretynki feministki same do tego doprowadziły to niech się teraz kiszą w tym syfie.

Sayoko

2023-03-16, 09:56
Jakim trzeba być zjebem by robić samobója przez suke... tego to chyba nigdy się nie odgadnie.

Lenart

2023-03-16, 09:59
Chłop albo był mega słaby psychicznie albo odj***ła mu naprawdę srogi numer.
Jest jakieś info co sie naprawde stało / kto to był?

CzarnyAdolf

2023-03-16, 10:03
Sayoko napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem by robić samobója przez suke... tego to chyba nigdy się nie odgadnie.



Związek z kobietą to ciągłe wyznaczanie granic i ich pilnowanie. Pan na wideo granic nie wyznaczał.
Dał sobie wleźć na łeb tak bardzo, że baba nie tylko go wywaliła ale też walizkę z samochodu wywaliła i pewnie też spakowała

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-03-16, 10:23
Zbysław napisał/a:

Bo si dajecie, babę raz w miesiącu trzeba ustawić ręcznie bo inaczej będzie złą



Babę trzeba ustawiać tak jak głowicę w magnetofonie od commodore64, przed każdym użyciem.

CzarnyAdolf

2023-03-16, 11:13
killua napisał/a:

Boze ale spermiarskie p..lenie przegrywów. A moze po prostu babka przestała go kochac bo byl agresywny lub sie nie myl lub tak po prostu? dorabiacie sobie jakies zj***ne teorie nie majac pojecia jak bylobo nie macie kobiety.



Powtórz sobie co znaczy 'spermiarstwo' zanim zaczniesz pie**olić. Gdy jedna strona ogłasza koniec związku to druga, o ile ma olej w głowie, pyta, tylko raz, czy na pewno? A potem pakuje się i wychodzi albo każe się pakować, zależy od kontekstu i nazwiska w akcie notarialnym nieruchomości. Sytuacja z wideo gdy baba wyprowadza chłopa i zostawia go z walizkami w jakimś garażu podziemnym jest tak upokarzająca, że ja pie**olę

korowiow777

2023-03-16, 11:21
Ardo napisał/a:

Koledzy , co to za nuta?



Tamta dziewczyna

danielusx25

2023-03-16, 11:49
jak walizki sa to udali sie wdaleką podróż do piekła

dżonyłojlker

2023-03-16, 12:13
killua napisał/a:

Boze ale spermiarskie p..lenie przegrywów. A moze po prostu babka przestała go kochac bo byl agresywny lub sie nie myl lub tak po prostu? dorabiacie sobie jakies zj***ne teorie nie majac pojecia jak bylobo nie macie kobiety.



Napisz jeszcze, że jesteś mężczyzną jak podajesz w profilu, a nie tłustą, pokraczną feministką z mordą ch*ja i fioletowym łbem. ch*j kogo obchodzi czy go kochała, naczytałaś się harlekinów i "myślisz", że tak wygląda życie. Ważne, że gostek zabił k***iszczaka i piwko za to dla niego.

Antypolak666

2023-03-16, 12:35
Ilu alimenciarzy i polskich przegywów się ur*chamia przy takich okazjach ! haha prawackie knury, pośmieciuchy.