18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zombie w metrze

happyface • 2015-03-31, 15:23
Kto jak kto,ale sam bym się chyba ze strachu zesrał








Pod koniec bonus.
Tak wiem,pranki sranki.Po tagach nie było. :roll:

toranaga7

2015-03-31, 15:41
Ktoś kiedyś zejdzie na zawał,skończą się k***a takie pranki.

Mercury001

2015-03-31, 15:56
Takie Pranki muszą być ustawione - to jedno z zabezpieczeń twórców na wypadek pozwów sądowych oraz nieznanego stanu zdrowia obcych osób. Taki wrestling 21 wieku ;-) Ma się fajnie oglądać i tyle.

ph5i5

2015-03-31, 16:48
Jak wszyscy zauważyli te pranki są ustawione również ze względu na to, że przypadkowa "ofiara" żartu może mieć przy sobie broń palną. A jak się kończy spotkanie zombies z kimś kto ma broń planą wie każdy kto ogląda The Walking Dead.

mascare1

2015-03-31, 16:58
a gdzie Rick ze swoja grupa? moment Rick by ja uwolnil o rozwalil wszystkie zombie :D

Lolo18

2015-03-31, 16:59
Ciekawe czemu żadnego typa nie wkręcili tylko same baby...

kaziolord

2015-03-31, 17:32
Ok 1 albo 2 osoby w metrze Spoko

RafKor6969

2015-03-31, 18:14
Dobre, ale racja jak kolega napisał na początku ja bym to ulepszył. W ostatniej scenie baba w różowym schodzi na zawał, a ta młoda zamiast bić zombiaka torebka bije Go butem najlepiej szpilką i wbija mu to w łeb. O i wtedy 1000 piwek gwarantowane :D

Rudy_Skrzat

2015-03-31, 18:44
Będą mieli pranki jak im ktoś na serce jebnie...

lobominator

2015-03-31, 19:12
Zombie to śmiech na sali.
Ale jakby ktoś tam ładnie wpakował Predatora, to fakt, można by się było przestraszyć (vide akcja z Predatora2 w metrze)

PS. Amatorka, bo zapomnieli o "Previously on AMC's Walking Dead" na początku. I jeszcze jedno - wyobraźcie sobie teraz, że ktoś tam w środku ma nóż i profilaktycznie wbija go w głowę zombiaka. Ustawka jak ch*j.

skarkimir

2015-03-31, 19:43
Nie robią pranków na typach, bo wiedzą, że dużo jest takich pojebów którzy na apokalipsę zombie czekają całe życie :D

cys23

2015-03-31, 21:20
To metro to chyba jakaś linia z kuchni do kuchni, bo same samice w nim...

trzeci41

2015-04-01, 13:05
ch*ja a nie ustawiane, ile razy bylo coktoś broń wyciągnął, skopali kogoś itp. więc nie gadajcie mi że to jest ustawianie ,

@up napisałem przed obejrzeniem ;p ustawione z liniami metra... i kaj to je warszawa czy co bo k***a jezdzilem w kazdym kraju metrem , wróć w rosji nie nyłem o róznych porach i zawsze ale to zawsze był tłok w pociągu nigdynie bylo zeby 2 osoby byly w jedym przedziale , zawsze z 5,6 minimalnie . ludzie w pociągu są nieświadomi niemożliwym jest tak zagrać strach , nawet w najlepszych horrorach "słabiej" jest strach pokazant . tak samo jak z tą widną w innym pomieszczeniu ratowinicy medyczni byli i tylko czekali w razie w, a odszkodowania przygotowane :)

@ skarkimir ja czekam :) i nie moge się doczekać robisz co chcesz , mieszkasz gdzie chcesz ,masz co chcesz no k***a żyć nie umierać i jeszcze można sobie legnąć na dachu ze sniperką z ziomkami i grać w sniper "10 D" :D 90 % populacji wymiera masz wszystko stary dostępne i za darmo gówniana kasa przestaje mieć znaczenie tylko idziesz i sobie bierzesz co Ci sie podoba , oczywiscie trzeba przeżyć a żeby przeżyć trzeba mieć plan który ja mam :) i

ko...........nh

2015-04-02, 00:07
te GoPro przyczepione na ścianach na wysokości oczu, wcale nie wyglądają podejrzanie, nic a nic :facepalm: