18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zombie w metrze

happyface • 2015-03-31, 15:23
Kto jak kto,ale sam bym się chyba ze strachu zesrał








Pod koniec bonus.
Tak wiem,pranki sranki.Po tagach nie było. :roll:

ciastkacz

2015-04-02, 00:14
Nie że "pranki sranki" ale w końcu te gówna dojdą do chwili gdzie arabus widocznie obwinięty czymś będzie się darł "Allah Akbar" i ludzie nie będą reagować. Niby okej, bo gówniane pranki upadną. Ale chodzi o to, że gdy ktoś faktycznie dostanie np zawału serca, ktoś kogoś będzie bił. To ludzie nie będą reagowali na to bo pomyślą "a to następny lichy prank". I nawet publiczny gwałt nie będzie zauważalny, bo jestem pewien że do tego dojdzie. Nienawidzę takich gównianych filmów, gdzie ludzie "prankują" innych zagrożeniem życia, czy życia innych. Lubię pranki, ale nie takie gówna. Może im się trafiło, ale inny człowiek w USA by zaczął może strzelać. Wiem że może jestem drętwy, ale k***a. Z takich akcji się nie żartuje, to tak jakby wam w Polsce zrobili nagle pranka "ruscy atakują Polskę" I gość wychodzi na idiotę, bo się chowa albo próbuje walczyć. W sumie, w ch*ja mam waszą opinię, piszę to co myślę. ch*jowy prank :mrgreen:

Pu...........ly

2015-04-02, 01:01
Wybrali kobiety do tego "żartu", zakładając że nie był ustawiany, nie wybrali facetów bo niejeden facet rozwalił by łeb kopniakiem temu "zombiakowi" na ziemi co pełzał. Jeśli myślicie żeby się osrał to zobaczcie sobie jak facet partyzanta sprzedał dziewczynce w windzie bo go przestraszyła :D "Elevator prank fail"

RockyWood

2015-04-02, 01:13
mają rozmach sk***ysyny...

kane84

2015-04-02, 01:30
Jak Dworzec Wileński w piątek po 17:00.

ti...........ax

2015-04-02, 03:20
Cytat:

Jeśli myślicie żeby się osrał to zobaczcie sobie jak facet partyzanta sprzedał dziewczynce w windzie bo go przestraszyła :D "Elevator prank fail"


Pustynne_sandaly napisał/a:

zakładając że nie był ustawiany



Pustynne_sandaly napisał/a:

:D


qpiec

2015-04-02, 13:53
Wypalcowali te szyby że szok, ile to będzie mycia przed Wielkanocą :/ :D

zip0

2015-04-03, 13:12
Prank = gówno
Nie wkręcają facetów, bo by jeszcze zombiaka wyr*chali na miejscu. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

dominator76

2015-04-03, 13:18
W Polsce by to nie przeszło wystarczył by jeden dobrze ostrzyżony dres i roz*ebał by te wszystkie Zombie nie mówiąc juz o ekipie.

wisniowylk

2015-04-03, 16:10
ja od razu bym zaj***ł, i co? dobry chłopak a pod cele za pranki sranki

qwerq221

2015-04-24, 22:44
k***a jak ja bym chciał znaleźć się w takiej sytuacji :-D