18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze ratują małą dziewczynkę

romek1506 • 2017-12-29, 17:07
Odwaga godna podziwu.


Kaszpirowski

2017-12-29, 17:14
wojna to zło a wy i tak robicie z nich bohaterów
zabija sie jedna i druga stroną konfliktu
jak słyszę bohater np polski bo zabijał to mnie mdli

Statystyczny_Użytkownik

2017-12-29, 17:15
Brawo!
teraz mała zostanie przekazane w ręce rodziców..... którzy za rok wydadzą ją za mąż za jakiegoś wąsacza :)

warszawiak123

2017-12-29, 17:32
a tam z drugiej strony to niema dzieci...

Zabójca

2017-12-29, 18:03
Po co... wytłuc wszystkich związanych z islamem.

złychuj

2017-12-29, 18:05
Na żołnierzy to mi oni nie wyglądają, prędzej jakiś blacwater albo inni najemnicy.

~CanesPL

2017-12-29, 18:07
Bohaterstwo i glupota. Mógł ją ściągnąć pod osłoną czołgu, do tego niósł ją po prawej, od strony potencjanego ostrzału, zamiast z lewej, osłaniając ciałem w kamizelce.

gabriel0

2017-12-29, 18:24
Ciężka ta wojna. A tu widać prawdziwy heroizm. Cały zespół pewnie zadowolony, bo żony w domach i tyle czasu nie mieli żadnej miłości.

remi1982

2017-12-29, 18:35
Koleś który uratował tą dziewczynke to były żołnierz amerykańskich sił specjalnych 56-letni David Eubank.

Swoją drogą, założył z rodziną organizacje humanitarną Free Burma Rangers. Był tam jako właśnie członek organizacji humanitarnej, a nie jako żołnierz.

CanesPL napisał/a:

Bohaterstwo i glupota. Mógł ją ściągnąć pod osłoną czołgu, do tego niósł ją po prawej, od strony potencjanego ostrzału, zamiast z lewej, osłaniając ciałem w kamizelce.



Byłeś kiedyś w sytuacji kiedy ktoś do Ciebie napie**ala i musisz działac mimo tego? Strach, adrelnalina sprawiają, że nie myśli sie tak samo trzeźwo jak siedząc przed kompem i grając w cs'a.

MiszkaZubow

2017-12-29, 19:00
@up Kaszpirowski
Bo burak jesteś, o jakichkolwiek wartościach pojęcia nie masz.

~KIERR3

2017-12-29, 19:11
Goście wyglądają na typowych najemników co sobie w syri walczą.

~Velture

2017-12-29, 20:41
Z jednej strony szkoda dziecka i w ogóle ale tak kalkulując na chłodno bez żadnych emocji:
Doskonale wytrenowany w boju żołnierz ryzykuje życie dla muzułmańskiej małej dziewczynki, która pewnie zostanie sprzedana... cofnij! Wyjdzie za mąż za jakiegoś starego zboczeńca, będzie traktowana jak seksualna niewolnica i nie zrobi zupełnie nic z własnej woli...

No i powiedzcie mi obiektywnie, bez emocji, czyje życie jest więcej warte?
Wiem, że to może się wielu osobom nie spodobać ale moim zdaniem nie powinno się ryzykować w takim przypadku życia żołnierza bo jego życie, trening oraz ilość kasy włożona w niego a także możliwości bojowe i przydatność są więcej warte niż tej dziewczynki.

A teraz możecie mnie zj***ć za brak serca.

PC_Majster_GNU

2017-12-29, 21:48
Velture napisał/a:

Z jednej strony szkoda dziecka i w ogóle ale tak kalkulując na chłodno bez żadnych emocji:
Doskonale wytrenowany w boju żołnierz ryzykuje życie dla muzułmańskiej małej dziewczynki, która pewnie zostanie sprzedana... cofnij! Wyjdzie za mąż za jakiegoś starego zboczeńca, będzie traktowana jak seksualna niewolnica i nie zrobi zupełnie nic z własnej woli...

No i powiedzcie mi obiektywnie, bez emocji, czyje życie jest więcej warte?
Wiem, że to może się wielu osobom nie spodobać ale moim zdaniem nie powinno się ryzykować w takim przypadku życia żołnierza bo jego życie, trening oraz ilość kasy włożona w niego a także możliwości bojowe i przydatność są więcej warte niż tej dziewczynki.

A teraz możecie mnie zj***ć za brak serca.


Zrzucić sztuczne kozy ze środkiem sterylizującym i będzie po sprawie 8-) :diabel:

kopnijkota

2017-12-29, 22:01
hehe żone sobie przyniósł

Alex_De_Large

2017-12-29, 22:01
Czy tylko ja widzę, że zrobił sobie z niej żywą tarczę kiedy wracał? :-?