18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze ratują małą dziewczynkę

romek1506 • 2017-12-29, 17:07
Odwaga godna podziwu.


elfis

2017-12-29, 22:55
pomyślałby ktoś, że żołnierz amerykański ma serce,
bo w mediach Polskich i nie tylko
bo też na forach przepełnionych propagandą putina
podają że tylko ruski sołdak je posiada

kuba1393

2017-12-29, 23:23
niezapomne słowa brata ten swiat jest jak szmata tylko licza sie pieniadze a w nich jest szatan szatan szatan

TB303

2017-12-30, 01:40
elfis napisał/a:

bo też na forach przepełnionych propagandą putina
podają że tylko ruski sołdak je posiada


Ciekawi mnie czemu przeglądasz takie fora :amused:

hfbnmiuytp

2017-12-30, 01:49
Beka jakby wybuchła po tym jak ją przeniósł :amused:

remi1982

2017-12-30, 01:53
Velture napisał/a:

Z jednej strony szkoda dziecka i w ogóle ale tak kalkulując na chłodno bez żadnych emocji:
Doskonale wytrenowany w boju żołnierz ryzykuje życie dla muzułmańskiej małej dziewczynki, która pewnie zostanie sprzedana... cofnij! Wyjdzie za mąż za jakiegoś starego zboczeńca, będzie traktowana jak seksualna niewolnica i nie zrobi zupełnie nic z własnej woli...

No i powiedzcie mi obiektywnie, bez emocji, czyje życie jest więcej warte?
Wiem, że to może się wielu osobom nie spodobać ale moim zdaniem nie powinno się ryzykować w takim przypadku życia żołnierza bo jego życie, trening oraz ilość kasy włożona w niego a także możliwości bojowe i przydatność są więcej warte niż tej dziewczynki.

A teraz możecie mnie zj***ć za brak serca.




Eee tam brak serca. Po prostu chłodna kalkulacja strat i zysków.
Aczkolwiek weź pod uwage, że po pierwsze koleś ratujący tą dziewczynke już nie jest żołnierzem, po drugie od tego jest żołnierz. Dla takich chwil jak ta ukazana na filmiku cała służba ma sens. Bo nie chodzi o to aby zabijac ludzi, bo życie to nie gra. Chodzi o to, żeby bronic tych którzy sami obronic sie nie potrafią.

No bo tak ogólnie wyszkolenie i sprzet strażaka też sporo kosztuje. Wiec po co ma sie narażac skoro może poczekac aż sie ludki w budynku spalą. Ta uwaga to tak odnośnie Twojego komentarza.

banerr

2017-12-30, 02:16
No tak teraz wyraźnie widać jacy uchodźcy przyjeżdżają do Europy a kto zostaje i ma przej***ne.

pve11

2017-12-30, 05:01
Kaszpirowski napisał/a:

wojna to zło a wy i tak robicie z nich bohaterów
zabija sie jedna i druga stroną konfliktu
jak słyszę bohater np polski bo zabijał to mnie mdli



Zgodzić się można jedynie z 3 pierwszymi słowami, co do reszty to brednie totalne. Zabijanie w obronie pewnych wartości jest jak najbardziej słuszne, albo zabijasz ty albo ciebie. Nie muszę chyba przywoływać przykładów z historii.

X5tgr

2017-12-30, 11:30
@Velture
Jesteś bardzo groźny, jak na 15-latka

gagatek690

2017-12-30, 11:35
czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego ISIS składające się z arcy-ortodoksyjnych muzułmanów z krajów arabskich dla których odwiecznym i naturalnym wrogiem jest Izrael- nie dokonuje zamachów w Izraelu? jadą tysiące kilometrów żeby wysadzić się w Niemczech, Szwecji, Włoszech czy USA a nie robią tego w sąsiednim Izraelu? Przecież judaizm to dla nich taki sam wróg jak ateizm czy chrześcijaństwo? Pomijam już sam fakt "niespodziewanego" dla CIA czy Mossadu powstania tworu pt. Państwo Islamskie z zorganizowaną strukturą , źródłami finansowania itp. Najlepsze ponoć wywiady świata które potrafią nam z satelity w odbyt zajrzeć nie widziały że PI powstaje?

WillBeGood

2017-12-30, 14:19
"żołnierze ratują mała dziewczynkę" , na zadupiałym p*zdziejewie gdzie sami wojnę podsycili i podtrzymują dostarczając środki do walki

takie szlachetne , ciekawa sprawa ze po drugiej stronie nie ma dzieci , chwała bohaterom .

Ba...........yk

2017-12-30, 18:47
Ale te amerykańckie wojaczki to są bohatery!