18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znowu o Star Wars

Ja...........ro • 2012-11-04, 14:43
Ja wiem, gimbusiarska wrzuta ode mnie. Ale Disney to nie tylko Myszka Miki, hana montana czy mała syrenka o czym chyba mało kto wie.

Przede wszystkim chciałem pokazać jak bardzo ludzie z zerową wiedzą w temacie potrafią na coś najeżdżać w swojej ignorancji.
Hejt na moje wylewanie żali (włącznie z wypie**alaniem z tym na kwejka) czas zacząć.

Źródło - Wikipedia

Echis

2012-11-04, 19:43
Szczerze, to bym k***a wolał, żeby Disnay został, przy Myszce Miki, niż brał się za coś poważnego. Bo te wszystkie produkcje i tak nie zaskakują i są szablonowe, jak z resztą większość filmów w tych czasach i to nie tylko z ameryki. Jest parę teorii ''spiskowych'' co do Disnaya, ale ch*j w to.

Magnic

2012-11-04, 19:43
Nigdy nie lubiłem SW, zawsze wolałem PoC. Avengers ani Tron mi się nie podobały.
Teraz aby film mi się podobał musi to być horror paranormalny lub komedia gore z zombiakami.

Ro...........ce

2012-11-04, 19:45
Nie lubię gwiezdnych wojen więc wyj***ne mam.

Mr Dan

2012-11-04, 19:50
Disney zrobił 3 dobre części Piratów z Karaibów, ale 4 już zj***ł. Avengers jak oglądałem, to się zastanawiałem, czy poza akcją jest tam fabuła, a Tronu nie oglądałem ^^

plint4

2012-11-04, 19:53
Autorze tematu. Wiem, że skopiowane z kwejka czy innego tego typu szlamu. Jednak ja nie o tym. Chciałem tylko nadmienić, że produkcje filmowe Disneya są aż ŚREDNIE, bo:
Tron był średni,
Avengers to porażka,
Piraci byli ciekawi tylko w pierwszej części.

turekk

2012-11-04, 20:20
dobra dobra ostatnia część piratów byłą pierwszą produkowaną przez disneja, i była po prostu h*jowa
dziękuje dobranoc

pisage

2012-11-04, 20:21
O przyszłość Gwiezdnych Wojen się nie obawiam, bo tutaj nie ma co wymyślać. Powstała już ponad setka książek z tej serii i wystarczy wybrać odpowiednio dobrą. Chociaż mogą też wybrać np. 'Dzieci Jedi". I tak połowa osób nie będzie wiedziała o co chodzi.
Jeśli od strony technicznej filmy będą tak dobre jak animacje Disney Pixar to będzie ok.

Mavi

2012-11-04, 20:28
Dodam jeszcze, ze jakies tam prawa do Indiany Jones'a tez ma Disney (nie wiem czy krecili jakas czesc, ale w disneylandzie kilka atrakcji jest ta nazwa sygnowanych).

--
pzdr:
Mavi

Azurkhall

2012-11-04, 20:39
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność: Ostatni Tron był kiepski (ratowała go tylko GENIALNA muzyka), podobnie ostatni Piraci z Karaibów. Jest też dosyć dużo kiepskich filmów na licencjach Marvela, który też został wykupiony przez Disney (np. ostatni Spiderman).

No ale z drugiej strony faktycznie Avengers i pierwsze 3 części Piratów z Karaibów były całkiem udane.
Inna sprawa że Disney podkreśla że chciałoby zapoznać młodszego odbiorcę z uniwersum Star Wars, a co za tym idzie nowe SW będą miały pewnie jakąś niską kategorie wiekową, w której powstanie pewnie jakieś familijne gówno...

Smutne.

Darson666

2012-11-04, 20:46
jaczuro napisał/a:

Postać, nad którą trzepie konia pół świata


Które pół świata? Kobiety? Geje?

bloodwar

2012-11-04, 21:03
Piraci to akurat fatalny przykład na to, że jednak można zrobić film o piratach bez krwi, przekleństw i gwałtów tak żeby zmieścil się w PG-13. To trochę tak, jakby robić film o kawalerii bez udziału ani jednego konia...

ZenonZ

2012-11-04, 23:28
Piraci z Karaibów to akurat są ch*jowi.

lie

2012-11-05, 00:09
Czyli, że avengers i tron są zajebiste? :idzwch*j:

pjm77

2012-11-05, 06:15
Avengersi ujdą ale bez rewelki, pierwsi Piraci - spoko. Cała reszta - kibel.

pi73rmaster

2012-11-05, 14:03
piraci to gówno, tron i avengersi też czymś świetnym nie są