18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znalazła sobie parking...

krzyks • 2017-08-03, 18:53
...blisko sklepu :homer:



Podobno wyszła ze sklepu (widocznego w tle) po 10 minutach. :evil:

spoiler

tarcer123

2017-08-04, 05:36
kevlarx napisał/a:

No i co, stało się coś z tego powodu? :D



Jak się będziesz smażył żywcem w mieszkaniu i błagał o pomoc a straż nie dojedzie z drabiną bo jakaś tępą dziura zablokuje wyjazd to może zrozumiesz jak ważna jest ich praca.

Ci chłopacy narażają życie i zdrowie żeby ratować drugiego człowieka i jego mienie.

Szacun dla nich bo jako jedyna służą robią ciężką i niebezpieczną robotę.

Tej dziurze z BMW powinni odebrać prawo jazdy. Skoro jest na tyle ograniczona że zastawiła wyjazd straży pożarnej to znaczy ze nie nadaje się do kierowania jakimikolwiek pojazdami. No co najwyżej wózkiem sklepowym.

kamil111-16

2017-08-04, 07:42
Mają możliwość staranowania pojazdu blokującego dojazd lub wyjazd fla pojazdu uprzywilejowanego.

Xian5

2017-08-04, 08:17
Nie mają, tylko PSP ma taką opcje a nie OSP na wsi

Wiewór

2017-08-04, 08:30
Nie rozumiem dlaczego polskie prawo nie dopuszcza taranowania pojazdów w takiej sytuacji tak jak w USA?
Powinno się to zmienić aby straż pożarna jak jedzie alarmowo mogła rozpie**alać źle zaparkowane auta a uszkodzenia w wozie straży powinny być naprawiane z OC źle zaparkowanego auta.
Zastawienie wyjazdu to nie jest norma. Normą jest blokowanie dróg pożarowych na polskich osiedlach.

Nie dawno gdzieś w czeluściach internetu oglądałem filmik jak straż ogniowa w USA przepchała radiowóz policyjny, który blokował przejazd...

zonk

2017-08-04, 09:51
To jest tylko OSP więc nie oczekujcie szału od nich.

LaChupacabra

2017-08-04, 10:20
1 kubik drewna kosztuje więcej niż zbita szybka w bmw, więc dla ratowania dobra o wyższej wartości śmiało można zbić szybkę, przesunąć auto i jechać dalej.

Antek01

2017-08-04, 10:30
Shotterr napisał/a:



Mają taką możliwość ale weź tu z tego typu możliwości korzystaj w tym kraju to wiesz co później...


Pewnie z rok czasu łażenia po sądach i tłumaczenia czy aby na pewno słusznie staranowałeś ten samochód.
Podobnie jak z policją. Mają broń, ale mało który policjant jej faktycznie używa, ze względu na późniejsze problemy, dochodzenia itp.

Dżizas_kurde

2017-08-04, 12:34
Szkoda że to nie Pani chałupa się paliła w tym momencie :D Karma byłaby okrutna i z poczuciem humoru

kevlarx

2017-08-04, 16:14
tarcer123 napisał/a:


Ci chłopacy narażają życie i zdrowie żeby ratować drugiego człowieka i jego mienie.

Szacun dla nich bo jako jedyna służą robią ciężką i niebezpieczną robotę.


Ci chłopacy narażają życie i zdrowie, bo taką wybrali sobie pracę. Nie wiem skąd u Ciebie ta naiwna pewność ich motywów, niektórzy po prostu wybierają taką robotę, bo taka tradycja w rodzinie, bo to lepsze niż kopalnia czy budowa, bo chcą cieszyć się poważaniem i szacunkiem, bo lubią adrenalinę i można wyszukać setki powodów ale Ty jesteś pewien ich szlachetności, bohaterstwa i dobroduszności. Ja tam widziałem trochę strażaków odbiegających od tego legendarnego wizerunku: mianowicie pijaków, prostaków i podpalaczy.

yatoya

2017-08-04, 17:57
LaChupacabra napisał/a:

1 kubik drewna kosztuje więcej niż zbita szybka w bmw, więc dla ratowania dobra o wyższej wartości śmiało można zbić szybkę, przesunąć auto i jechać dalej.


:facepalm:

1 kubik drewna to kosztuje więcej niż ten stary bawarski rupieć

tony091

2017-08-04, 19:06
Gdyby to mieszkalny sie palił inaczej to by wyglądało 2razy widziałem takie akcje i naprawdę mina właścicieli bezcenna nawet master card wysiada jedno auto na boku a przez drugie pociagniety waż do czerpania wody przy czym łacze wezy w środku auta. No i malo ze auto zniszczone to jeszcze po mandaciku.

syulung

2017-08-04, 20:40
debile !!!, zawsze szanowałem prawdziwych Starzaków (nie mylić z miejskimi strażnikami, sp***olinami życiowymi, śmieciem naszych wsi i miast) ale ci tutaj to debile, w momencie otwarcia bramy maja obowiązek przepchnąć, staranować, przewrócić pojazd idioty/ki by jechać dalej. Gláby tutaj powinni być ukarani za niedopełnienie obowiązków.

krzyks

2017-08-04, 20:45
syulung napisał/a:

debile !!!, zawsze szanowałem prawdziwych Starzaków (nie mylić z miejskimi strażnikami, sp***olinami życiowymi, śmieciem naszych wsi i miast) ale ci tutaj to debile, w momencie otwarcia bramy maja obowiązek przepchnąć, staranować, przewrócić pojazd idioty/ki by jechać dalej. Gláby tutaj powinni być ukarani za niedopełnienie obowiązków.



Obowiązek? Co Ty pie**olisz. Podaj podstawę prawną. To nie PSP, tylko OSP. :homer:

erpi

2017-08-05, 00:08
kevlarx napisał/a:


Ci chłopacy narażają życie i zdrowie, bo taką wybrali sobie pracę. Nie wiem skąd u Ciebie ta naiwna pewność ich motywów, niektórzy po prostu wybierają taką robotę, bo taka tradycja w rodzinie, bo to lepsze niż kopalnia czy budowa, bo chcą cieszyć się poważaniem i szacunkiem, bo lubią adrenalinę i można wyszukać setki powodów ale Ty jesteś pewien ich szlachetności, bohaterstwa i dobroduszności. Ja tam widziałem trochę strażaków odbiegających od tego legendarnego wizerunku: mianowicie pijaków, prostaków i podpalaczy.



syulung napisał/a:

debile !!!, zawsze szanowałem prawdziwych Starzaków (nie mylić z miejskimi strażnikami, sp***olinami życiowymi, śmieciem naszych wsi i miast) ale ci tutaj to debile, w momencie otwarcia bramy maja obowiązek przepchnąć, staranować, przewrócić pojazd idioty/ki by jechać dalej. Gláby tutaj powinni być ukarani za niedopełnienie obowiązków.




Panie Boże najdroższy spraw aby był już ten zaj***ny wrzesień jak te wszystkie mozgojeby pójdą to tych swoich gimbaz czy ch*j wie gdzie bo inaczej mnie krew zaleje.

Falcao

2017-08-05, 02:19
tarcer123 napisał/a:



Jak się będziesz smażył żywcem w mieszkaniu i błagał o pomoc a straż nie dojedzie z drabiną bo jakaś tępą dziura zablokuje wyjazd to może zrozumiesz jak ważna jest ich praca.

Ci chłopacy narażają życie i zdrowie żeby ratować drugiego człowieka i jego mienie.

Szacun dla nich bo jako jedyna służą robią ciężką i niebezpieczną robotę.

Tej dziurze z BMW powinni odebrać prawo jazdy. Skoro jest na tyle ograniczona że zastawiła wyjazd straży pożarnej to znaczy ze nie nadaje się do kierowania jakimikolwiek pojazdami. No co najwyżej wózkiem sklepowym.




Ty się tak z tym wózkiem sklepowym nie rozpędzaj , stanie taka k***a zazwyczaj na środku alejki że ominąć jej nie idzie i torba zastanawia się nad proszkiem do pieczenia z 10 minut.