18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmywarki w naszych czasach

amteuszek • 2016-10-07, 18:48
Szkoła, prezentacja o najważniejszych wynalazkach typu samolot, metro, nagle pada pytanie nauczycielki:
-Dlaczego zmywarki stają sie niezastąpione?
Moja odpowiedź
-Bo żaden sprzęt kuchenny nigdy nie będzie miał takich praw jak kobiety.

Jak kogoś nie śmieszą takie "hejty" to:
A) won na kwejka
B) won zmywać naczynia

żmij

2016-10-09, 16:49
@antepedałek
Nikt się nie oburza, po prostu komentujący uważają cię za małego, zakompleksionego i tępawego koniobijcę, który o kobietach słyszał, ale woli mamę.

psycho6social

2016-10-09, 17:10
Dobre... :D w komentarzach oburzają się tylko Ci, którzy kiedyś wojowali z kobietami a teraz są pod "pantoflem" :D
może dowcip i ma drobny błąd, a można się domyślić o co chodzi ;) Ja do teraz opowiadam mojej(prawdziwa kobieta) żarty na temat kobiet, głupoty w ich codziennym działaniu i jakoś ze sobą żyjemy;)

gorczańska, patrząc inaczej na żart to żart ma sens:
zmywarki są niezastąpione, bo kobiety zmywając naczynia, mogą się buntować, a zmywarka ze względu na to, że jest maszyną, to się nie zbuntuje, dlatego jest niezastąpiona.
Kobieta gdy się buntuje to strasznie piszczy, a większość mężczyzn ma uczulenie na taki piskliwy dzwięk ;)

Enerfaues

2016-10-09, 17:46
wybitnie wręcz ch*jowe

józekdeluxe

2016-10-09, 17:54
Przynajmniej wiemy, że nie studiujesz prawa

Krak

2016-10-10, 11:47
Nie pytam, w której jesteś klasie albo raczej grupie, że przedstawiasz prezentacje na taki temat
I myslisz, że jest śmieszny jak połączysz zmywarkę, kobietę i prawa w jedno zdanie?
Cienki jesteś - jakbyś trafił na pojętną nauczycielkę to by wyśmiała durne ego.



cycu19922

2016-10-10, 18:10
Oj Mateuszku....