18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zmywarki w naszych czasach

amteuszek • 2016-10-07, 18:48
Szkoła, prezentacja o najważniejszych wynalazkach typu samolot, metro, nagle pada pytanie nauczycielki:
-Dlaczego zmywarki stają sie niezastąpione?
Moja odpowiedź
-Bo żaden sprzęt kuchenny nigdy nie będzie miał takich praw jak kobiety.

Jak kogoś nie śmieszą takie "hejty" to:
A) won na kwejka
B) won zmywać naczynia

mygyry

2016-10-07, 20:00
Wystarczy kabel

gorczański

2016-10-08, 07:10
Co za k***a debil. Już tłumaczę:
Nauczycielka zadała pytanie dlaczego zmywarki są "niezastąpione"- czyli potrzebne, ważne, przydatne- ewidentnie pozytywne określenie.
A ten debil odpowiada że sprzęt kuchenny nie będzie miał takich praw jak kobiety- co jest zupełnym zaprzeczeniem pozytywnego wydźwięku o zmywarkach.
Reszta klasy zapewne biła brawo bo myślenie dla dzisiejszej młodzieży to kompletna abstrakcja.


żmij

2016-10-08, 08:57
amteuszek napisał/a:


Jak kogoś nie śmieszą takie "hejty" to:
A) won na kwejka
B) won zmywać naczynia



To nie "hejt" tylko debilizm. Nie śmieszy mnie, a ponieważ nie jestem kobietą musisz wyj***ć mnie na kwejka. No dalej; próbuj.

KrisCFC

2016-10-08, 09:40
e3s33 napisał/a:



To nie "hejt" tylko debilizm. Nie śmieszy mnie, a ponieważ nie jestem kobietą musisz wyj***ć mnie na kwejka. No dalej; próbuj.



On Cię wyjebie i wrzuci to na kwejka. :amused:

żmij

2016-10-08, 09:48
@up
Cóz... To ponoć wolny kraj. Niech próbuje.

FrasQs

2016-10-08, 14:31
Typowe poczucie humoru dla walikonia któremu mama podsuwa jedzenie pod nos a do dziewczyn boi się odezwać i wyładowuje złość w internecie "hejtując" kobiety, w dodatku typ karze nam wypie**alać na kwejka gdy nie spodoba nam się jego subtelne w ch*j poczucie humoru, jeśli dla ciebie dziewczyna to chodząca zmywarka to lepiej szanuj ręcę bo będą ci potrzebne na reszte życia.

Dexterous

2016-10-08, 16:48
Ni to hejt, ni to żart. Po prostu ch*joza :idzwch*j:

czarnykun

2016-10-09, 12:33
amteuszek kolejny waleczny samiec alfa koniobijca, trafiłeś w dobre miejsce, już Cie ponad 20 osób powitało w klubie. Kobieta, którą tak mocno chciałeś obrazić, zagięła Cie ( nawet nie mając takiego zamiaru ) jednym prostym pytaniem, którego po prostu nie zrozumiałaś mała, szczekająca pipo.

Aldous

2016-10-09, 12:47
Może jakbyś się nie pucował że jesteś autorem wypowiedzi i nie próbował być taki "sadolowy" po żarcie to może by to odrobinkę śmieszyło. A tak wyszedłeś na nadętego gimbusa, prawdopodobnie walikonia.

kam332

2016-10-09, 12:57
Z takimi żartami, to sam idź na kwejka.

odbytmacieja

2016-10-09, 13:02
Co za Imbecyl tutaj pisze niewybredne teksty porównujące kobiety do zmywarek a w domu pod pantoflem i to mamusi bo z takim myśleniem to żony na pewno nie ma maminsynek pie**olony !

minetek

2016-10-09, 14:12
amteuszek,

a lekcje już odrobione???

amteuszek

2016-10-09, 15:18
Wasze komentarze bardziej mnie bawią niż połowa żartów na tej stronie :D zdecydowanie bardziej wolę siedzieć w szkole niż po 10h w pracy :3

PS Do osob ktore sie oburzyly:
To jest sadistic a nie jakies demotywatory czy inny kwejk, tu sie wstawia czarny humor, a jesli dla was takie cos jest za mocne, to to nie jest miejsce dla was.

czarnykun

2016-10-09, 15:30
Tylko czekałem rozpuszczony k***iu aż sie odezwiesz :amused:
Dociera do Ciebie, że to żaden humor? Użytkownik @gorczanska wyjaśnił dokładnie, że jesteś debilem, który nie potrafi zrozumieć prostego pytania i sam się zaorałeś tym "zartem" "sadolu" od siedmiu boleści.

A i nie podcieraj sobie dupy tym ch*jowym i klepanym od lat sloganem "to sadistic a nie kwejk/demotywatory/ch*jwieco