18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmywarka tankuje auto

CrazyEdek • 2020-11-13, 05:58
Chyba, a raczej na pewno nikt nie widział.


CoJaTamKurwaWiem

2020-11-13, 07:19
Crazy_Edek napisał/a:

Chyba, a raczej na pewno nikt nie widział.



Piekło kobiet na stacjach benzynowych nie może przejść niezauważone....


Payan

2020-11-13, 08:06
Co te puste laski w głowach mają, to ja nie wiem. Chyba ku*asa swojego faceta.

Warystor

2020-11-13, 09:12
To że zj***ła dystrybutor, to małe piwo. Każdemu może się zdarzyć. Ale za to, że sp***oliła z miejsca zbrodni należy jej się ch*j w dupę i kawałek szkła z potłuczonej butelki, żeby jej nie było za dobrze.

koras24

2020-11-13, 10:02
Kaczyński tak projektował te dystrybutory żeby kobietom było ciężko tankować. I to jest fakt.

Jestem_na_nie

2020-11-13, 10:37
Pewnie jak policja ją już dojedzie to będzie zaprzeczała że kiedykolwiek tam była, do czasu pokazania nagrania.

Fx12

2020-11-13, 11:26
Aż się zalogowałem czego normalnie nie robię.
Babsko narobiło kosztów najpierw przedsiębiorcy a potem swojej ubezpieczalni na lekko 100 tyś zł
Dystrybutor kpl do wymiany - żaden UDT nie dopuści tego ponownie do pracy. Protokoły z Policji co się stało, powiadomienia wszystkich urzędów nadzorujących. Zanim go wymienią na nowy ok 3-6 tyg czekania nim producent zmontuje a serwis fabryczny znajdzie czas na przyjazd, montaż i uruchomienie. Potem dozory, odbiory i legalizacje TDT aby dopuścić do użytku. Powiadomienie wszystkich urzędów o tym fakcie, protokoły BHP że wszystko było dopełnione, wina bezsprzecznie po stronie tankującego, zmiany danych dokumentacyjnych, nr seryjnych urządzeń, stanów liczników (KAS itp)
Ludzie, KOBIETY myślcie !!!

jessjess

2020-11-13, 11:59
jprd, jak można nie wyjąć pistoletu po tankowaniu? k***a, ile to ma zwojów mózgowych? Z łóżka też wstaje z wibratorem w dupie?

Przemyslaw_Przemyslawski

2020-11-13, 12:00
Pajan napisał/a:

Co te puste laski w głowach mają, to ja nie wiem. Chyba ku*asa swojego faceta.




One tam mają sznurek żeby uszy trzymał

MajkiB

2020-11-13, 15:32
abtrah*jąc tutaj od oczywistej winy kierowcy i biadolenia uuuuuugghhhh kobieeeeeetyyy, to w sumie ktoś może kto sie zna wie czemu tych węży nie montuje sie w taki sposób żeby być przygotowanym na coś takiego? Nwm mechanim odcinający automatycznie węża przy danym naprężęniu albo czujki że jeśli nie jest wsadzony spowrotem do dyspozytora a wykryje ruch samochodu to odskakuje jakaś część mechanizmu? Nie tłumacze tutaj oczywiście kretyńskich błędów, tylko wiedząc że to olbrzymie koszty i dużo pracy dla właściciela stacji czy w sumie nikt nie wymyślił dyspozytorów które byłyby w stanie przetrwać coś takiego? Nie wydaje sie to tak mega ciężkie do wymyślenia

PękniętySłoik

2020-11-13, 15:44
MajkiB napisał/a:

abtrah*jąc tutaj od oczywistej winy kierowcy i biadolenia uuuuuugghhhh kobieeeeeetyyy, to w sumie ktoś może kto sie zna wie czemu tych węży nie montuje sie w taki sposób żeby być przygotowanym na coś takiego? Nwm mechanim odcinający automatycznie węża przy danym naprężęniu albo czujki że jeśli nie jest wsadzony spowrotem do dyspozytora a wykryje ruch samochodu to odskakuje jakaś część mechanizmu? Nie tłumacze tutaj oczywiście kretyńskich błędów, tylko wiedząc że to olbrzymie koszty i dużo pracy dla właściciela stacji czy w sumie nikt nie wymyślił dyspozytorów które byłyby w stanie przetrwać coś takiego? Nie wydaje sie to tak mega ciężkie do wymyślenia



A producenci dystrybutorów przesiądą się z Bentley'i do golfów iv albo innego gówna ? Hajs się musi zgadzać. Tak samo jak od lat 70 jest patent na uratowanie wszystkich pasażerów z każdej katastrofy lotniczej, ale taniej jest zapłacić wdowom niż bulić odszkodowania za uszczerbek psychiczny dla ocalałych. Tak działa kapitalizm finansowy, nie mylić z przemysłowym, który akurat jest dobry.

normale

2020-11-13, 17:15
profesjonalny demontaż

markskaw

2020-11-13, 18:19
powiedzcie mi jedno jak można to tak sp***olić.... za każdym jednym razem jak ide zapłacić za paliwo a odłożę źle pistolet kasjer nakazuje mi powrót do dystrybutora i poprawienie pistoletu..... ergo za każdym jednym razem widząc taki filmik można przypuszczać że taka osoba pie**oli płacenie za paliwo?
czyli podjeżdża tankuje i zdupca? myśląc że to darmowe jest? czy tylko u nas tak to działa z pistoletami?

difrentturbot

2020-11-13, 19:23
Fx12 napisał/a:

Aż się zalogowałem czego normalnie nie robię.
Babsko narobiło kosztów najpierw przedsiębiorcy a potem swojej ubezpieczalni na lekko 100 tyś zł
Dystrybutor kpl do wymiany - żaden UDT nie dopuści tego ponownie do pracy. Protokoły z Policji co się stało, powiadomienia wszystkich urzędów nadzorujących. Zanim go wymienią na nowy ok 3-6 tyg czekania nim producent zmontuje a serwis fabryczny znajdzie czas na przyjazd, montaż i uruchomienie. Potem dozory, odbiory i legalizacje TDT aby dopuścić do użytku. Powiadomienie wszystkich urzędów o tym fakcie, protokoły BHP że wszystko było dopełnione, wina bezsprzecznie po stronie tankującego, zmiany danych dokumentacyjnych, nr seryjnych urządzeń, stanów liczników (KAS itp)
Ludzie, KOBIETY myślcie !!!



Aż się wypowiem czego normalnie nie robię
Pracuję w branży to powiem jedynie, że kwota na moje oko max 30 tyś . zł. UDT dopuszcza zbiorniki i technologię paliwową na stacji, do dystrybutora nic nie mają. Fabryka takich dystrybutorów na miejscu ma dość sporo, jedynie przyjazd z Saltzkotten ( Niemcy) , gdzie mieści się fabryka producenta, może trochę zając. Nowy dystrybutor nie potrzebuje legalizacji bo posiada 2 letnią deklarację zgodności, chyba że używany kupią taniej. No i biurokracja z ubezpieczeniem, bez tego w 1 dzień stoi nowy. A tak serio to by się wyklepało jeszczę. Pozdro 600

Darek84BB

2020-11-13, 21:06
markskaw napisał/a:

powiedzcie mi jedno jak można to tak sp***olić.... za każdym jednym razem jak ide zapłacić za paliwo a odłożę źle pistolet kasjer nakazuje mi powrót do dystrybutora i poprawienie pistoletu..... ergo za każdym jednym razem widząc taki filmik można przypuszczać że taka osoba pie**oli płacenie za paliwo?
czyli podjeżdża tankuje i zdupca? myśląc że to darmowe jest? czy tylko u nas tak to działa z pistoletami?



Na południu Polski zwłaszcza w małych miejscowościach właśnie ze względu na liczne kradzieże dość popularne są stacje gdzię płaci się za paliwo z góry wtedy nie trzeba odkładać pistoletu bo dyspozytor się wyłącza automatycznie po osiągnięciu zapłaconej kwoty.