18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmywarka bez uprawnień...

hellbwoi • 2020-06-03, 12:07
Zmywarka uciekając przed policją postanowiła wyprzedzać poboczem i wyszło jak wyszło. Wypadek wyglądał bardzo poważnie, pięć osób zostało rannych, w tym jedna ciężko - została śmigłowcem LPR przetransportowana do szpitala.

22-latka uciekała bo... miała trzy sądowe zakazy orzeczone za jazdę pod wpływem alkoholu. Czy teraz była trzeźwa? Policja pobrała jej krew do badań.





afterparty w spojlerze



spoiler

Halman

2020-06-03, 12:12
Nie powiem; ładny rozpie**ol..

NILE75

2020-06-03, 12:24
Trzeba wyrwać chwasta na miejscu, szkoda znów sądzić.

arturek_w

2020-06-03, 12:25
I już nie będzie miała czym jeździć :D

woytasw

2020-06-03, 12:40
Katapulta jak widać ponownie nie zadziałała

wojtekpwse

2020-06-03, 13:31
Jak bym zginął przypadkiem przez taka szmatę to bym ją zaj***ł gołymi rękoma. Ma sens

tranek

2020-06-03, 13:58
Jakby się sama zaj***ła to przynajmniej jedna idiotka mniej na ziemskim padole. Ta nie dość, że żyje to jeszcze kogoś z naprzeciwka siekła

Kolorowy11

2020-06-03, 13:58
Droga rokocin sucumin słynie z pośpiechu i nie tylko ta droga w tym powiecie

kolosasz

2020-06-03, 13:59
k***a, jak mnie wk***iają ci strażacy. Czy oni muszą tak rozpie**alać te auta, by wydobyć z nich poszkodowanych?!
No, pewnie, k***a. Łatwiej podejść z nożycami niż z głową.
A kto później kupi taki wrak? Obejrzyjcie sobie na serwisach z ofertami zdjęcia aut powypadkowych sprowadzonych do Polski z Europy Zachodniej.
Można wyciągnąć poszkodowanych bez rozbebeszania auta? Można.

Co ci strażacy wyrabiają? Co oni tam, k***a, złota szukają? Porada dla polskich strażaków: auto to nie cmentarz żydowski

dennissliwa

2020-06-03, 14:10
kolosasz napisał/a:

k***a, jak mnie wk***iają ci strażacy. Czy oni muszą tak rozpie**alać te auta, by wydobyć z nich poszkodowanych?!
No, pewnie, k***a. Łatwiej podejść z nożycami niż z głową.
A kto później kupi taki wrak? Obejrzyjcie sobie na serwisach z ofertami zdjęcia aut powypadkowych sprowadzonych do Polski z Europy Zachodniej.
Można wyciągnąć poszkodowanych bez rozbebeszania auta? Można.
Co ci strażacy wyrabiają? Co oni tam, k***a, złota szukają? Porada dla polskich strażaków: auto to nie cmentarz żydowski



Ty tak serio?

Corleone

2020-06-03, 14:16
kolosasz napisał/a:

k***a, jak mnie wk***iają ci strażacy. Czy oni muszą tak rozpie**alać te auta, by wydobyć z nich poszkodowanych?!
No, pewnie, k***a. Łatwiej podejść z nożycami niż z głową.
A kto później kupi taki wrak? Obejrzyjcie sobie na serwisach z ofertami zdjęcia aut powypadkowych sprowadzonych do Polski z Europy Zachodniej.
Można wyciągnąć poszkodowanych bez rozbebeszania auta? Można.
Co ci strażacy wyrabiają? Co oni tam, k***a, złota szukają? Porada dla polskich strażaków: auto to nie cmentarz żydowski



Ty jakiś niedoj***ny jesteś? Oni mają ratować życie czy samochód? Zastanów się chłopie co ty w ogóle piszesz. Poza tym kto normalny kupiłby wrak z fot wyżej.

Plastykpl

2020-06-03, 14:18
Zaj***ć k***ę to mało.

Don_Beck

2020-06-03, 14:23
A że Ci temat wywaliło to u mnie norma.
- jedno słowo w komentarzu, inni mogą, mi usuwają
- zgłaszanie duplikatu bez podania źródła, i ktoś temu daje wiarę i usuwa temat, albo sam to wszystko robi
- jedno słowo w opisie, też mi usunięto kiedyś, mimo iż można znaleźć takie tematy
- ktoś napisze w komentarzu np "fajna dupa" i jest ok, ja tak napisałem, komentarz wywalony bo jest "nie na temat"

Po prostu nie da się oprzeć wrażeniu że ktoś z administracji jest zwyczajnie złośliwy, Panowie zarządzający mogliby też poluzować trochę wymagania i zamiast wywalać temat do kosza, bo czegoś brakuje, dać szansę poprawy, nie daję długich opisów bo raz jak mi wyj***li temat z długim opisem za zły tag, to mi się odechciało.
A tak poza tym, każda strona ma coś co kochamy i coś czego nienawidzimy.

Black Snake

2020-06-03, 14:29
Tak się zastanawiam co z tymi debilami jest nie tak. Jestem kurierem. Jeżdżę często nieprzepisowo. Tzn parkuję gdzie popadnie, często za szybko jeżdżę. Policja za zlamanie przepisów zatrzymała mnie raz jak na stopie się nie zatrzymałem.
Mam znajomego, który ma zakaz prowadzenia. Najpierw wzięli mu prawko, później dostał zakaz prowadzenia pojazdów. Później areszt. I co chwilę go zatrzymują jak wsiada do auta... Przecież to trzeba być mega debilem by jeździć w taki sposób by zwracać na siebie uwagę.
Tak jak ta idiotka z filmiku wyżej... 3x zakaz za alkohol i czwarty raz ja gonią... Od 8 lat policja mnie zatrzymała raz za wykroczenie, a jeżdżę dużo. A tych debili co chwilę zatrzymują i się nie potrafią nauczyć...