18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmywarka bez uprawnień...

hellbwoi • 2020-06-03, 12:07
Zmywarka uciekając przed policją postanowiła wyprzedzać poboczem i wyszło jak wyszło. Wypadek wyglądał bardzo poważnie, pięć osób zostało rannych, w tym jedna ciężko - została śmigłowcem LPR przetransportowana do szpitala.

22-latka uciekała bo... miała trzy sądowe zakazy orzeczone za jazdę pod wpływem alkoholu. Czy teraz była trzeźwa? Policja pobrała jej krew do badań.





afterparty w spojlerze



spoiler

Kaftan

2020-06-03, 14:33
Sprzedam Auto
Usterki lekkie zadrapania na lakierze, a tak to igła

Miejscowość: Rokocin

:D

Anonimowyja

2020-06-03, 15:26
Teraz to się doigrała. Będzie miała czwarty zakaz prowadzenia pojazdów.

ja...........ka

2020-06-03, 15:37
Anonimowyja napisał/a:

Teraz to się doigrała. Będzie miała czwarty zakaz prowadzenia pojazdów.



cooo? hahahah nie dość że ją wsadzą, to będzie tyle bulić że do k***a końca życia się nie wypłaci :)

jbone

2020-06-03, 16:32
ta k***a powinna zdechnać w pierdlu.

syngaja

2020-06-03, 16:57
Gruba ryba teraz w kryminale będzie! Poniewarz bardzo skutecznie użeczywistniła akt terroru wobec nie winnych. W takiej właśnie postaci, jaki widzimy na nagraniu. Za co siedzisz? Pięć osób rannych, w tym jedna ciężko. Mision almost complited.

Hrabia Drapula

2020-06-03, 17:07
kolosasz napisał/a:

k***a, jak mnie wk***iają ci strażacy. Czy oni muszą tak rozpie**alać te auta, by wydobyć z nich poszkodowanych?!
No, pewnie, k***a. Łatwiej podejść z nożycami niż z głową.
A kto później kupi taki wrak? Obejrzyjcie sobie na serwisach z ofertami zdjęcia aut powypadkowych sprowadzonych do Polski z Europy Zachodniej.
Można wyciągnąć poszkodowanych bez rozbebeszania auta? Można.
Co ci strażacy wyrabiają? Co oni tam, k***a, złota szukają? Porada dla polskich strażaków: auto to nie cmentarz żydowski



mam nadzieję że ciebie kiedyś ktoś połamanego przez tylne okno będzie wyciągał
za granicą takie pocięte samochody idą od razu na złom, nikt się nie pie**oli w sprzedawanie tego dlatego ich nie widać

z k***iszonem sprawa ciężka, zakazy jak widać nic nie dają, upie**olić ręce i nogi, trzeba jej by płacić i utrzymywać , do pierdla ? też z naszych podatków , może praca że by zarobić na siebie, a po robocie do kryminału ?

camson

2020-06-03, 17:16
Taką k***ę do piachu to mało.

gu...........er

2020-06-03, 17:27
Dziwne nie ma wpisów : powinni jej prawko zabrać dożywotnio . Hmm 3 wyroki i jak widać nic to nie dało .

MindBodyLightSound

2020-06-03, 17:53
Hrabia Drapula napisał/a:

mam nadzieję że ciebie kiedyś ktoś połamanego przez tylne okno będzie wyciągał
za granicą takie pocięte samochody idą od razu na złom, nikt się nie pie**oli w sprzedawanie tego dlatego ich nie widać
z k***iszonem sprawa ciężka, zakazy jak widać nic nie dają, upie**olić ręce i nogi, trzeba jej by płacić i utrzymywać , do pierdla ? też z naszych podatków , może praca że by zarobić na siebie, a po robocie do kryminału ?



Zluzuj porcięta, nie wiesz co to sarkazm?

luxpiotr

2020-06-03, 20:18
3 sądowe zakazy? To będzie 4.
Jeb*ć sędziów.

Tr...........ty

2020-06-03, 20:42
dennissliwa napisał/a:

Twoje PS bardzo mi sie podoba



Niestety jego PostScriptum pasuje do sporej ilości modów tutaj.

Bloblas

2020-06-03, 21:28
Jaka zajebista jetta :-/ szkoda :cry:

tytek

2020-06-03, 21:32
szkoda tej Jetty

pankruk

2020-06-03, 22:24
22 lata i 3 zakazy prowadzenia za chlanie, niezła aparatka

DonVitek

2020-06-04, 11:20
Najlepszy przyklad ze ludzie nic sobie nie robia z zakazow i przestrzegania prawa. Ostatnio jest wiele takich akcji gdzie ludzie powtornie sa lapani po pijaku za kierownica. Jest na to jakis zloty srodek by wiecej nie stwarzali zagrozenia na drodze podruzujacym.