18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pasa

CrazyEdek • 2023-05-26, 08:10
Holenderski kierowca ciężarówki vs. niemiec w bmw.


to...........10

2023-05-26, 16:28
Siriuz napisał/a:

Jak jadąc osobówką TIRy muszą Cie wyprzedzać to znak, że coś robisz źle.



TIRy jeżdżą osobówką? :amused:

Orbitalasd

2023-05-26, 20:57
VeIture napisał/a:

No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.
Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?



I się Velture zgadzam z tobą że nie ma co cisnąć bo kontekst nieznany, ale to busiarz kręci i pomaga więc biemdablju chyba jednak zj***ł. Co do tempomatu. To można go ustawi 5 km/ h więcej niż 90... I żodyn tir Cię nie wyprzedzi.

Lolek1992

2023-05-26, 22:06
xd

VeIture napisał/a:

No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.
Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?



a wystarczy pajacu ustawić na tempomacie 92 albo 95.... więcej ci nie spali a bedziesz szybszy niż jaka kolwiek ciężarówka która ma ogranicznik na 90, ale nie k***a pajac musi jechać 88 gównoautem z zj***nym mózgiem specjalnie i później się burzyć na forum że kierowcy ciężarówek trombiom mamo a ja przecież jade normalnie... jaką amebą umysłową trzeba być żeby mieć takie gówno w głowie i jeszcze sie tym chwalić na forum....

CrookerS

2023-05-27, 00:22
VeIture napisał/a:

No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.
Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?



Mordeczko, jestem kierowca i powiem tak.
ch*j z tym tacho, to nie o to chodzi, tylko o to, zeby nie zrobic mielonego z zjeba przed soba, ekonomika - energiczny podjazd pod gorki (na filmie nie widac ale ciezarowka czuje wzniesienia nawet male. Gdy sie nie bujniesz zabraknie paru km/h i jest dupa. Kolejne - terminy. Dzisiejsza branza TSL to wyscig szczurow - on jedzie v-max a cwe* z bmw nie. I na koniec - zawsze jest nadzieja ze upolujesz dobre miejsce na wypoczynek i nie staniesz w korku (wypadek) bo zdazysz przejechac przed nim. To tyle. Pozdro dla kierowcow

A p.s. dlaczego ch*j z tym tacho? - bo jezdze busem 8-)

kocur

2023-05-27, 00:28
Orbitalasd napisał/a:

Piękny gest kierowcy busa. Niestety krótki siur z bmwe za chwilę powtórzy blokadę. Bo marka zobowiązuje.



Zjeb.



CrookerS napisał/a:

Mordeczko, jestem kierowca i powiem tak.
ch*j z tym tacho, to nie o to chodzi, tylko o to, zeby nie zrobic mielonego z zjeba przed soba, ekonomika - energiczny podjazd pod gorki (na filmie nie widac ale ciezarowka czuje wzniesienia nawet male. Gdy sie nie bujniesz zabraknie paru km/h i jest dupa. Kolejne - terminy. Dzisiejsza branza TSL to wyscig szczurow - on jedzie v-max a cwe* z bmw nie. I na koniec - zawsze jest nadzieja ze upolujesz dobre miejsce na wypoczynek i nie staniesz w korku (wypadek) bo zdazysz przejechac przed nim. To tyle. Pozdro dla kierowcow
A p.s. dlaczego ch*j z tym tacho? - bo jezdze busem



o jeszcze większy zjeb. Wiesz że mnie to jebie ?
takie smiecie tirówki jak ty odpie**alają takie numery że to jest katasrofa. ch*j z wami.

vladpalovnick

2023-05-27, 18:28
Często mam takie sytuacje. Ktoś się wlecze jak widzi że go ciężarówka wyprzedza to przyspiesza tylko po to żeby się potem dalej wlec.

Orbitalasd

2023-05-27, 21:30
kocur napisał/a:

Zjeb.
o jeszcze większy zjeb. Wiesz że mnie to jebie ?
takie smiecie tirówki jak ty odpie**alają takie numery że to jest katasrofa. ch*j z wami.



Uuu widzę że kocur to przykrywką a tak naprawdę to krótki siur.

aligator

2023-05-27, 22:11
Od 6 do 19 ciężarówki maja zakaz używania lewego pasa z tego co mi wiadomo ? Może dlatego szwab tak to rozegrał ?

Molch

2023-05-27, 22:40
Siriuz napisał/a:

~VeIture napisał/a:
tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu.


Jak jadąc osobówką TIRy muszą Cie wyprzedzać to znak, że coś robisz źle.



To pewnie ten przedstawiciel chodzący w rurkach, koniecznie weganin, pijądy jedynie sojową kawkę, oczywiście uwielbiający czarne ku*asy w jego dupie i jeżdzący samochodem elektrycznym, który za szybko rozładowuje baterię aby jechać nim prędkością autostradową.

Niestety coraz więcej takich pedalskich eko zjebów w PL.

CrookerS

2023-05-28, 11:56
kocur napisał/a:

Zjeb.
o jeszcze większy zjeb. Wiesz że mnie to jebie ?
takie smiecie tirówki jak ty odpie**alają takie numery że to jest katasrofa. ch*j z wami.



ch*j z toba leszczu :ok: ,
Stary nie powiedzial Ci ze w mopsie nie daja aut tylko ryz i makaron? :krejzi:

Wiewór

2023-05-28, 14:47
Przez takiego idiotę stracił 10 sekund na 1000 km i wasze buleczki sie zepsują.

mi...........pl

2023-05-28, 23:00
No i znak rzymskiego pozdrowienia jak na prawdziwego rasowego Niemca przystalo