18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zmiana pasa

CrazyEdek • 2023-05-26, 08:10
Holenderski kierowca ciężarówki vs. niemiec w bmw.


flejtuch

2023-05-26, 08:28
Chyba często musi mieć kurs na Polskę....

GrubyKleks

2023-05-26, 08:35
Jak tir nie daje rade to niech trzyma sie lewego pasa

Orbitalasd

2023-05-26, 08:45
Piękny gest kierowcy busa. Niestety krótki siur z bmwe za chwilę powtórzy blokadę. Bo marka zobowiązuje.

~Velture

2023-05-26, 09:55
Orbitalasd napisał/a:

Piękny gest kierowcy busa. Niestety krótki siur z bmwe za chwilę powtórzy blokadę. Bo marka zobowiązuje.



No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.

Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?

Siriuz

2023-05-26, 10:36
~VeIture napisał/a:

tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu.



Jak jadąc osobówką TIRy muszą Cie wyprzedzać to znak, że coś robisz źle.

Korcipała

2023-05-26, 10:49
Sądzić można że tablice rejestracyjne mają tu mało do powiedzenia z kąd pochodzą kierowcy. mogą to być nasi rodacy albo kacapy, ukry.
Sytuacja jest prosta jadą TIRy, a w nich świry.
A BMW to zawsze Bardzo Mały Wacek.

ritu4l

2023-05-26, 11:59
VeIture napisał/a:

No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.
Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?



To co ty k***a ten tempomat ustawiasz na 60km/h na autostradzie czy jaki ch*j?

smc

2023-05-26, 12:14
Teraz powinni go zatrzymać i spuścić wpie**ol.

wojtekpwse

2023-05-26, 12:31
Jebac niemcow i holendrow. Zwlaszcza nazioli. Tfu

darek1234

2023-05-26, 12:57
~VeIture napisał/a:

No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.
Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?



Przesadzasz, osobówka, a zwłaszcza wioskowy Bolid Młodzieży Wiejskiej, da radę jechać szybciej. Tu widać czystą złośliwość, o korzystaniu z telefonu nie wspominając

SintoXXX

2023-05-26, 13:16
~VeIture napisał/a:

No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.
Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?



Czasem piszesz takie k***a glupoty, ze nie da sie na to patrzec

alucard321

2023-05-26, 13:49
Siriuz napisał/a:

Jak jadąc osobówką TIRy muszą Cie wyprzedzać to znak, że coś robisz źle.



Albo że jedziesz zgodnie z przepisami

Paszczaku

2023-05-26, 15:25
To ta super kultura na drogach w DE . Taki sam syf jak u ruskich .

Lubie_w_dupe

2023-05-26, 15:35
~VeIture napisał/a:

No bo po ch*j kuniem ma odpuszczać jak świeże bułeczki wiezie? Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i wjechać za BMW jadąc swoje a nie na siłę wyprzedzać bo 0.1km/h szybciej jedzie. Do tego poboczem bus leci i ch*j k***a.
Zanim zaczniecie cisnąć to ch*ja widać co się działo. Może bmw leci na tempomacie? Nie bronię go jak specjalnie blokował ale też miałem nieraz akcje na katowickiej gdzie sobie jechałem na tempomacie nie ruszając w ogóle gazu i tiry miały w ch*j problemów do mnie bo "ich nie przepuszczam"... jadąc na tempomacie bez ruszania gazu. Na ch*j się rwiesz do wyprzedzania?



Tempomaty nie ma w matizie tepa p*zdo. To raz, a dwa to wiedze ze nie masz zielonego pojęcia jak działa tempomat. Myślisz ze ci trzyma prędkość co do milimitra na godzinę? Otóż nie. Ale nie będę ci tłumaczył bo ci sie stylki rozpie**olą. Tymczasem zapieerdalaj dalej na tempomacie w NFS. Pało!