18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pasa

P@...........@C • 2012-06-08, 16:19
filmik z serii "jestem większy mogę więcej" :D


tn...........ke

2012-06-08, 16:25
Moim zdaniem trochę ADHD się obudziło w kierowcy osobówki... zestresował się i odskoczył jak kot na widok fabryki bujanych krzeseł :shock:

P@...........@C

2012-06-08, 16:28

Bimbeer91

2012-06-08, 16:54
Uwaga bo przypierniczy! :-D

FryzjerZG

2012-06-08, 16:57
no gosc przesadzil, ale ogolnie to ta ofiara z osobowki niezle go przeciagnela, a ta szopka z kraksa to juz wogole polew. Wedlug mnie gosc z tira zle sie do tego zabral. Podjezdza sie poprostu do lewej krawedzi jezdni, wlacza prawy migacz i zjezdza powoli w prawo, gosc z osobowki ma wrezenie ze go nie widze w lusterku najada sie strachu, puszcza mnie spowrotem na prawy pas, a sam szybciutko zmyka jak najdalej od ciezarowek. Goscia ponioslo poprostu, a ze trafil na ciezkiego paralite to mamy filmik na sadolu.

jeloo

2012-06-08, 17:18
Obydwaj zj***li. I kierowca osobówki i ciężarówki. Od tego ciężarówki mają lusterka krawężnikowe, żeby móc obserwować martwą strefę, no chyba że ten nie miał, ale naprawdę niewiele ciężarówek się spotyka bez tego lusterka. W każdym razie, trucker bez migacza, bez obserwacji zjeżdża na sąsiedni pas - zj***ł! Osobowy wykonał zbyt gwałtowny manewr, wystarczyłaby delikatna ucieczka i naduszenie na klakson czyli też zj***ł. Fakt, że gdyby nie manewr ciężarówki, nic by się nie stało, ale gdyby nie gwałtowność manewru osobówki, to też nic by nie było.

Bilonzo

2012-06-08, 22:28
@jeloo

Jeśli myślisz k***a, że lusterko martwego pola nad drzwiami pasażera pokaże kierowcy osobówkę, która jest przy tylnych osiach naczepy, to chyba Cię popie**oliło :) . Jechałeś kiedyś takim sprzętem?. W ciężarówce nie zawsze wszystko widać tak świetnie, jak w osobówce. I weź pod uwagę, że on zapie**ala non stop, ma prawo być zmęczony, a reakcja takiego kierowcy i ocena odległości też jest wtedy inna.

mirekluk18

2012-06-09, 00:39
Kierowca osobówki chciał zmylić kierowce ciężarówki uciekając przed nim, ale w końcu zaatakował większego i silniejszego od siebie :D

magicman77

2012-06-09, 08:57
Ilez razy widzialem taka akcje, sam mialem podobny przypadek na poczatku swojej kariery kierowcy (takich rzeczy niestety nie ucza na kursach - tego uczy samo zycie), ale jechalem blisko samej kabiny kierowcy i refleks+trzezwa ocena sytuacji+redukcja + pelna qwa = wyskoczylem szybko z martwej strefy zanim zjechal na moj pas, bo qwa bylby row i co z tego, ze nie jego wina jak moznaby skonczyc na hardzie ostatecznie. Niestety trzeba myslec troche za nich, bo lusterka kraweznikowe to rzadkosc przynajmniej w mojej okolicy i lepiej za dlugo nie przebywac w jego poblizu

P@...........@C

2012-06-10, 00:36
trzymajcie kolejny filmik

Mr7Blo

2012-06-10, 00:45

coolfon

2012-06-10, 12:15
P@N K@C napisał/a:


i wyceiraczki są!


i tak pro forma: tiry na tory k***a!

Earth

2012-06-10, 12:39
5 pasów autostrada, może moje wnuczki tego doczekają.

Albo ch*j, jadę do Rosji :E

Pleso93

2012-06-10, 13:05
tnemyrepske napisał/a:

zestresował się jak kot na widok fabryki bujanych krzeseł :shock:


hahaha :ok***a:
Nigdy nie słyszałem czegoś takiego

jeloo

2012-06-10, 13:36
@Bilonzo

1) Najpierw czytaj ze zrozumieniem, i nie rób debila z ludzi których nie znasz ;) Doskonale zdaję sobie sprawę, że krawężnikowe nie pokazuje tego co znajduje się przy osiach naczepy.

2) Jeśli znajdowała się przy osiach naczepy, to tym gorzej dla kierowcy trucka, bo od tego ma większe lusterko, w którym widać czy coś znajduje się obok ciężarówki ;)

3) Jeśli nie zauważył tego samochodu w lusterku, to albo w nie nie spojrzał, albo spojrzał na odwal ;) Sorry, ale zmęczenie kierowcy nie powinno wpływać na jego postrzeganie sytuacji. Jeśli ktoś nie jest w stanie dostrzec auta w lusterku bo "jechał już kilka godzin", to wybacz, ale nie nadaje się na kierowcę ciężarówki.