18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pasa

P@...........@C • 2012-06-08, 16:19
filmik z serii "jestem większy mogę więcej" :D


boob47

2012-06-10, 14:13
filmik z serii jestem ruskim i nie dam sie wyprzedzic!

dyhayne

2012-06-10, 16:14
Film z serii jestem ruskiem i sprawdze czy sie przypadkiem nic nikomu nie stalo. A nie, jak w jakims ost. filmiku z wypadku w Polsce. "Nie sprawdze, bo sie zrzygam". Nawet ruskie pomimo ich znieczulicy maja wiecej honoru niz spora czesc naszych kierowcow.

Je...........ny

2012-06-10, 18:33
Ładnie go polem siłowym odepchnął :)

endriu5517

2012-06-11, 01:58
Może ktoś już to napisał, nie chce mi się czytać komentarzy. Ale tak jak se paczam na tego filmika to widzę, że osobówka to była w martwej strefie, kierowca tira mógł nie widzieć, że ktoś obok niego jedzie. Nigdy nie jedzie się na wysokości kabiny samochodu ciężarowego. Kierowca może Cię nie zauważyć i zrobić kuku.

JURIJ_77

2012-06-11, 22:49
Cytat:

Może ktoś już to napisał, nie chce mi się czytać komentarzy. Ale tak jak se paczam na tego filmika to widzę, że osobówka to była w martwej strefie, kierowca tira mógł nie widzieć, że ktoś obok niego jedzie. Nigdy nie jedzie się na wysokości kabiny samochodu ciężarowego. Kierowca może Cię nie zauważyć i zrobić kuku.



o to to! W tej strefie osobówka jest niewidoczna dla kierowcy ciężarówki. W USA, z racji ogromnych odległości pokonywanych na wielopasmowych autostradach i częstych takich sytuacji, radzą sobie z tym montując na prawym błotniku kamerę z wyświetlaczem w kabinie ciężarówki. Tak jak tu:



W Europie ostatnio wraz z trendem na bezpieczeństwo także zaczęto montować podobny sprzęt, ale z braku wypukłych błotników jak w truckach z USA, robi się tak: