18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmasakrowanie 2 transów.

T3RMINATOR • 2021-06-02, 16:45
Pewnie dał się nabrać i teraz odreagowuje. Kolumbia


silwerbalk

2021-06-02, 16:50
Daje że chciał to oszukać ale to oszukało jego...

Xs...........33

2021-06-02, 18:33
Ciekawe co musieli odj***ć żeby taki wpie**ol zebrać, transów mi nie szkoda

nowynick

2021-06-02, 19:17
Biorąc pod uwagę, że transa od 1:25 zwija policja to na pewno za bycie homo niewiadomo dostali wpie**ol...

Strielok1

2021-06-02, 19:48
Xson33333 napisał/a:

Ciekawe co musieli odj***ć żeby taki wpie**ol zebrać, transów mi nie szkoda





nowynick napisał/a:

Biorąc pod uwagę, że transa od 1:25 zwija policja to na pewno za bycie homo niewiadomo dostali wpie**ol...



Homo czy nie to ich było dwóch a tamtych przynajmniej 6, więc są większymi pedałami od tych transów.

tomgw

2021-06-02, 21:13
nie ma głosu także nie mogę stwierdzić o co poszło

petru23

2021-06-02, 22:27
Gdzie to zmasakrowanie

Krzychuj123

2021-06-02, 23:23
W 7 bic dwóch siedzących transów, ja pierodle brawo. Pewnie wk***ili się bo mają większe ku*asy niż oni

NataliaW

2021-06-03, 00:05
Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego lepiej pedałów Napier.. niż potem ich w telewizji oglądać, potem w szkołach, potem w urzędach, a na koniec odpowiadać prawnie za to że powie się że "dwóch jebiacych sie w kakao facetów to nie rodzina".
Na zachodzie normalni ludzie siedzą w więzieniach za tzw "mowe nienawiści", uczmy się na ich błędach , powiedzmy jasno pedałom, murzynom i ciapatym jasne mile WYpie**alAĆ
Wiadomo są wyjątki od reguły, są pedały które żyją własnym życiem i nie narzucaja się wszystkim do okołaze swoim zboczeniem, są czarni ktorzy nie gwałcą, nie kradną i nie mordują, i są ciałami którzy nie wybuchają. ale po co ryzykować

ritu4l

2021-06-03, 00:11
Strielok1 napisał/a:

Homo czy nie to ich było dwóch a tamtych przynajmniej 6, więc są większymi pedałami od tych transów.



Jakby ci dziecko te transy zgwałciły to też powiedziałbyś że większymi pedałami są ci co ich biją, bo jest ich więcej? Takie psy trzeba usypiać a nie bić to prawda, ale bicie też jest w granicach normy. To ścierwo ma podobnie poukładane w głowie co te wszystkie trynkiewicze i inne kurewstwo, poczytaj sobie trochę statystyk ile dzieci adoptowanych przez pary homo jest gwałconych, później pisz swoje gówno oświecone komentarze. j***ny obrońca w dupę jego mać

Prof._Kot_Budd

2021-06-03, 00:29
NataliaW napisał/a:

Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego lepiej pedałów Napier.. niż potem ich w telewizji oglądać, potem w szkołach, potem w urzędach, a na koniec odpowiadać prawnie za to że powie się że "dwóch jebiacych sie w kakao facetów to nie rodzina".
Na zachodzie normalni ludzie siedzą w więzieniach za tzw "mowe nienawiści", uczmy się na ich błędach , powiedzmy jasno pedałom, murzynom i ciapatym jasne mile WYpie**alAĆ
Wiadomo są wyjątki od reguły, są pedały które żyją własnym życiem i nie narzucaja się wszystkim do okołaze swoim zboczeniem, są czarni ktorzy nie gwałcą, nie kradną i nie mordują, i są ciałami którzy nie wybuchają. ale po co ryzykować



Wyjdziesz za mnie :3 ?

programista4k

2021-06-03, 00:47
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Wyjdziesz za mnie :3 ?



to nie baba, to też trans

Tuco

2021-06-03, 00:49
nowynick napisał/a:

Biorąc pod uwagę, że transa od 1:25 zwija policja to na pewno za bycie homo niewiadomo dostali wpie**ol...


Brawo Szerloku!

PaleStale

2021-06-03, 01:32
Za lesbijkami bym skoczył i pomógł ,ale jak widzę takie k***a coś to minę aż słabi ! Ukamieniować ! bez litości TFUUU