18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmasakrowanie 2 transów.

T3RMINATOR • 2021-06-02, 16:45
Pewnie dał się nabrać i teraz odreagowuje. Kolumbia


PeteN88

2021-06-03, 01:39
NataliaW napisał/a:

Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego lepiej pedałów Napier.. niż potem ich w telewizji oglądać, potem w szkołach, potem w urzędach, a na koniec odpowiadać prawnie za to że powie się że "dwóch jebiacych sie w kakao facetów to nie rodzina".
Na zachodzie normalni ludzie siedzą w więzieniach za tzw "mowe nienawiści", uczmy się na ich błędach , powiedzmy jasno pedałom, murzynom i ciapatym jasne mile WYpie**alAĆ
Wiadomo są wyjątki od reguły, są pedały które żyją własnym życiem i nie narzucaja się wszystkim do okołaze swoim zboczeniem, są czarni ktorzy nie gwałcą, nie kradną i nie mordują, i są ciałami którzy nie wybuchają. ale po co ryzykować



Dobra Natalia. Wiemy że sam jesteś czarnym pedałem

:lol:

PaleStale napisał/a:

Za lesbijkami bym skoczył i pomógł ,ale jak widzę takie k***a coś to minę aż słabi ! Ukamieniować ! bez litości TFUUU



Boisz się, że jeszcze byś się skusił? Zauważyłem, że największe problemy z takimi rzeczami mają nieudaczniki niepewni własnej orientacji.

pieckamm

2021-06-03, 06:33
bardzo dobra robota

TorkilKoval

2021-06-03, 09:38
NataliaW napisał/a:

Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego lepiej pedałów Napier.. niż potem ich w telewizji oglądać, potem w szkołach, potem w urzędach, a na koniec odpowiadać prawnie za to że powie się że "dwóch jebiacych sie w kakao facetów to nie rodzina".
Na zachodzie normalni ludzie siedzą w więzieniach za tzw "mowe nienawiści", uczmy się na ich błędach , powiedzmy jasno pedałom, murzynom i ciapatym jasne mile WYpie**alAĆ
Wiadomo są wyjątki od reguły, są pedały które żyją własnym życiem i nie narzucaja się wszystkim do okołaze swoim zboczeniem, są czarni ktorzy nie gwałcą, nie kradną i nie mordują, i są ciałami którzy nie wybuchają. ale po co ryzykować



Jprdl, dzicz. Udało się zawodówkę chociaż skończyć? Jak tam praca na produkcji?

mesjans

2021-06-03, 10:41
Masakra to by była gdyby wkręcili się w glebogryzarkę. Wsadzali ku*asa w nie swoje sprawy to dostali parę strzałów na ryj i tyle.

CzarneMleko

2021-06-03, 11:45
Oczywiście filmik od połowy, przez co nie wiadomo co naprawdę sie wydarzyło. Bo z tego momentu widać ze to są j***ne uposledzone samce alfa którzy znęcają sie nad słabszymi :v

mlecz1323

2021-06-03, 13:18
w p*zde dostał i mam nadzieje ze po taki wpie**olku się przebierze w normalne ubranie.

St...........sz

2021-06-03, 16:29
PeteN88 napisał/a:

Dobra Natalia. Wiemy że sam jesteś czarnym pedałem

Boisz się, że jeszcze byś się skusił? Zauważyłem, że największe problemy z takimi rzeczami mają nieudaczniki niepewni własnej orientacji.



Mamy rozumieć, że piszesz z własnego doświadczenia..
:lol:

Strielok1

2021-06-03, 17:27
Karmazon napisał/a:

Jakby ci dziecko te transy zgwałciły to też powiedziałbyś że większymi pedałami są ci co ich biją, bo jest ich więcej? Takie psy trzeba usypiać a nie bić to prawda, ale bicie też jest w granicach normy. To ścierwo ma podobnie poukładane w głowie co te wszystkie trynkiewicze i inne kurewstwo, poczytaj sobie trochę statystyk ile dzieci adoptowanych przez pary homo jest gwałconych, później pisz swoje gówno oświecone komentarze. j***ny obrońca w dupę jego mać



Ale Ty jesteś sp***olony... Pisałem coś o pedofilach? O adopcji dzieci przez homo? To do czego pijesz? Widać że nie masz pojęcia czym jest solówka i jesteś takim samym frajerzyną mocnym w grupie, tylko po co dorabiasz sobie do tego ideologię? Wstyd Ci spojrzeć w lustro i przyznać jak żałosny jesteś?

boogiehash

2021-06-04, 00:05
Karmazon napisał/a:

Jakby ci dziecko te transy zgwałciły to też powiedziałbyś że większymi pedałami są ci co ich biją, bo jest ich więcej? Takie psy trzeba usypiać a nie bić to prawda, ale bicie też jest w granicach normy. To ścierwo ma podobnie poukładane w głowie co te wszystkie trynkiewicze i inne kurewstwo, poczytaj sobie trochę statystyk ile dzieci adoptowanych przez pary homo jest gwałconych, później pisz swoje gówno oświecone komentarze. j***ny obrońca w dupę jego mać



Dobra nie pie**ol u nas wystarczy koloratka żeby r*chać dzieci.

Rob3rt88

2021-06-04, 00:19
ina kwestia, jebac transy, jebac ze bylo ich wiecej.

k***a ale trzeba byc zjebem zeby probe zabojstwa ( bo czyms po szyji dostali transy wiec proba zabojstwa lub uszczerbku zdrowia) nagrac na telefonie i wrzucic na neta, j***ne ciwiercglowki :D

picolo

2021-06-04, 00:54
Pewnie się skarżyli na strefy wolne od lgbtwrcagd w Polsce.

Dori3n

2021-06-04, 13:25
Standardy zachowane,była maseczka

jaga669766472

2022-07-13, 09:38
wyrywasz po pijaku laskę..... myślałeś że sobie por*chasz,, a tu się okazuje że to ty zostałeś wyr*chany....