18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmarł przed szpitalem. Ciało znaleźli po 14 miesiącach.

Thor14 • 2012-11-04, 00:24
Makabra w Sosnowcu




Makabra przed szpitalem w Sosnowcu. W krzakach, zaledwie 35 metrów od głównego wejścia, przechodnie zauważyli zwłoki mężczyzny. Okazało się, że ciało leżało tam aż 14 miesięcy.

To wtedy mężczyzna, chcąc popełnić samobójstwo, zażył dużą dawkę amfetaminy. Zabrany przez pogotowie uciekł ze szpitala.

Rzecznik szpitala tłumaczy, że lekarze nie wiedzieli, że pacjent jest po próbie samobójczej, więc nikt go nie próbował zatrzymać.

Śledczy i dyrekcja szpitala wyjaśniają jak to możliwe, że przez tyle czasu nikt nie zauważył rozkładających się zwłok pod krzakiem jałowca.


Co jest do k***y nędzy z tym Sosnowcem, najpierw afera z Madzią i jej "matką", potem w pobliskim Będzinie się okazuje, że kobieta też dziecko zabiła, a teraz to. Niech mi to ktoś wyjaśni.

karrbon

2012-11-04, 14:02
k***a, gorsze tragedie z dzieciakami były przez ten rok np. teraz jest sprawa zabicia 5 swoich dzieci przez jakąś poj***ną kobietę w Hipolitowie, czy wcześniej zabicie nowo narodzonego dziecka w Kościerzycach. Ale k***a nadal wszyscy muszą jechać o tej pie**olonej gwieździe z Sosnowca. Co miasto miało wspólnego z jej zbrodnią, że musi tak od wszystkich obrywać? Chyba tylko to, że była obywatelka Sosnowca. A wracając do tragedii z tematu, przecież nie tak dawno w szpitalu w Warszawie odnaleziono zwłoki pacjenta, który zniknął rok wcześniej, w kotłowni. I k***a nikt warszawie tego nie wypomina.

Spartan78 Kce

2012-11-04, 14:14
Jak to co jest z sosnowcem?? GOROLE i tyle.

robalsko

2012-11-04, 14:20
ahahahah uśmiałem się :D

Cirion

2012-11-04, 15:02
@up Ronoaro

No ja się nie dziwię, że masz problemy na Szopkach, Giszu (na którym mieszkam 23 lata i ani razu nie "dostałem wpie**ol", zresztą tak jak w całych Katowicach, a chodzę po różnych zakamarkach miasta, o różnych porach i stanach trzeźwości) czy Bogucicach, ale to nie dlatego, że są one jakie są - to po prostu litery SO na blatach Twojego auta ;)

A rzucając sucharem - dlaczego mieszkania na najwyższych piętrach Gwiazd* są tańsze niż te na niższych? Bo widać z nich Sosnowiec.

*http://pl.wikipedia.org/wiki/Osiedle_Walentego_Roździeńskiego , jedne z najwyższych bloków mieszkalnych w Katowicach jak i w całej Polsce.

Skowroniasty

2012-11-04, 15:12
karrbon napisał/a:

k***a, gorsze tragedie z dzieciakami były przez ten rok np. teraz jest sprawa zabicia 5 swoich dzieci przez jakąś poj***ną kobietę w Hipolitowie, czy wcześniej zabicie nowo narodzonego dziecka w Kościerzycach. Ale k***a nadal wszyscy muszą jechać o tej pie**olonej gwieździe z Sosnowca. Co miasto miało wspólnego z jej zbrodnią, że musi tak od wszystkich obrywać? Chyba tylko to, że była obywatelka Sosnowca. A wracając do tragedii z tematu, przecież nie tak dawno w szpitalu w Warszawie odnaleziono zwłoki pacjenta, który zniknął rok wcześniej, w kotłowni. I k***a nikt warszawie tego nie wypomina.



Gotuj się dalej, a sam w informacjach masz wpisane:
Cytat:

Skąd: Miasto małej Madzi


:homer:

rusofil

2012-11-04, 19:32
Jeśli chciał popełnić samobójstwo to kogo to obchodzi? Szkoda, że nie poszedł gdzieś, gdzie by go nie znaleźli. Nie powinno się odciągać ludzi od prób samobójczych. Jakaś selekcja wśród ludzkości być musi.

Belzedup666

2012-11-04, 22:49
pie**olicie jak potrzaskani. Sosnowiec nie jest zły tylko te buroki z kieleckiego, radomskiego, mazur i ch*j wie jeszcze skąd się nazjeżdzały. Tu pierwsze drzwi z klamką zobaczyli, windę i tramwaj i się w głowie poj***ło.
Ci którzy mieszkają tu od pokoleń są normalni tylko żydów nie lubią.

boooreq

2012-11-05, 13:41
Jestem z Sosnowca :amused:

EdmundKemper

2012-11-05, 20:35
I jeszcze niedawno grasował tam gwałciciel, codziennie grasuje wpie**ol i w dodatku coś jeszcze na głównej jest o Sosnowcu.