18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmarł przed szpitalem. Ciało znaleźli po 14 miesiącach.

Thor14 • 2012-11-04, 00:24
Makabra w Sosnowcu




Makabra przed szpitalem w Sosnowcu. W krzakach, zaledwie 35 metrów od głównego wejścia, przechodnie zauważyli zwłoki mężczyzny. Okazało się, że ciało leżało tam aż 14 miesięcy.

To wtedy mężczyzna, chcąc popełnić samobójstwo, zażył dużą dawkę amfetaminy. Zabrany przez pogotowie uciekł ze szpitala.

Rzecznik szpitala tłumaczy, że lekarze nie wiedzieli, że pacjent jest po próbie samobójczej, więc nikt go nie próbował zatrzymać.

Śledczy i dyrekcja szpitala wyjaśniają jak to możliwe, że przez tyle czasu nikt nie zauważył rozkładających się zwłok pod krzakiem jałowca.


Co jest do k***y nędzy z tym Sosnowcem, najpierw afera z Madzią i jej "matką", potem w pobliskim Będzinie się okazuje, że kobieta też dziecko zabiła, a teraz to. Niech mi to ktoś wyjaśni.

Energizer

2012-11-04, 10:33
Może po prostu Sosnowiec chce się stać Rosyjską kolonią, i muszą spaść do poziomu Rosyjskiego....

PaQ93

2012-11-04, 10:39
zaxx napisał/a:

ciekawe ile trzeba zjeść żeby paść



Przy takim stanie psychiki jaki miał ten facet podejrzewam że nie dużo. Łapiesz bad tripa i to wystarczy żeby dostać np arytmii a od arytmii do zawału już naprawdę nie wiele ;/

babycow

2012-11-04, 10:46
Sosnowiec To taki nasz Polski 'zakazany las' ^^ hehe...

kamil66

2012-11-04, 10:49
Nikt nie reagował, bo myśleli, że to leży Madzia.

slonzok

2012-11-04, 11:44
Altreich :D

jaro1

2012-11-04, 12:01
rozumiem, że nie znaleźli ciała przez ponad rok, ale że aż przez 14 miesięcy (tyle czasu) masakra <wow>

Tander

2012-11-04, 12:17
jak widzę, te pojazdy na Sosnowiec to aż mi serce rośnie... tylu tu ludzi ze śląska i takich co się na andraichu poznali :D

antekolek

2012-11-04, 12:27
Każdy Ćpun powinien tak skończyć... czy to w Sosnowcu czy w Pcimiu dolnym .

ondolonto1

2012-11-04, 12:33
może w tym Sosnowcu i okolicach to coś w wodzie jest...nażłopią się a potem mordują dzieci, jeżdżą na koniach w bikini w Fakcie i gubią umarlaków...

Tander

2012-11-04, 12:36
Sosnowiec to typowy przykład nowych pokoleń po chłopach ze wsi wciśniętych w bloki i mieszkanka gdzie patologia się zaczęła!

ripman

2012-11-04, 12:42
to jest polski Silent Hill

Zaglebiak

2012-11-04, 13:10
Wiszę że hanyski w natarciu.

Ronoaro

2012-11-04, 13:16
k***a cały sadistic rozpacza i biadoli nad losem ćpuna.
Co wy się tak doj***liście do tego Sosnowca?
Byliście tam kiedyś?

Tak, odczuwam potworny ból dupy, że przez jedną poj***ną psycholkę miasto w którym mieszakam jest postrzegane jako stolica menelstwa i jakieś polskie pandemonium.

Jeszcze jak pojazd jest z innych miast obok Sosnowca to wk***ia mnie to nisamowicie. Idźcie ludzie do Katowic tam powinno być kręcone z kamera wśród zwierząt, w Bogucicach dostaniecie wpie**ol, Szopienice i Giszowiec to to jakiś IV świat, po Ligocie biegają dziki i menele, na Zawodziu panują Cyganie i inne ścierwa. Pojedźcie do Chorzowa gdzie koło huty Batory w bramach familoków i innych kamienic non stop stoi jakieś naj***ne towarzystwo. O Bytomi sie nawet nie wypowiadam. Sosnowiec też ma miejsca gdzie lepiej się niezapuszczać późną porą (Dańdówka), ale jak widzę tą "elitę" sadistica która boi się nawet napisać skąd są (pewnie jakieś wiochy, gdzie im sónsiod gnojówkę wylewa koło płotu) i jeżdźą po innych miastach to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Carol

2012-11-04, 13:40
reloop napisał/a:

Wyjaśnienie jest proste; To nie śląsk, to Sosnowiec.

Tak to sobie tłumacz. Nikt nie uwierzy, że paręnaście kilometrów od granic Sosnowca nagle zmienia się mentalność ludzi.

contowsky

2012-11-04, 13:59
Madzia, Będzin, to i zapewne masa niewykrytych jeszcze spraw, o których nikt nie ma pojęcia