18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loaloa

2018-03-15, 19:43
Pytanie o religię na konferencji pobazgranych facetów kopiących się gołymi girami po ryjach jest jednym z ostatnich, jakie powinno paść.

~Sokole_Oko

2018-03-15, 20:08
mateusos napisał/a:


:lol:


I tyle w temacie...

Jorgen88

2018-03-15, 20:45
mówcie co chcecie ale Różal zdaje się jako jedyny w tym sporcie mieć jakiekolwiek wartości moralne, była też akcja jak inny bokser czy kto tak zabił kotka to Różal dostał banana na fb za wypowiedź...znając politykę fb zero zadziwienia.

PhantomMask

2018-03-15, 21:06
Velture napisał/a:


Bo panuje debilne przekonanie, że koń > świnia/krowa/drób/dziczyzna/królik/ryby itd. i do tego to ślicznie PR'owo wygląda jak się wykupi konia z rzeźni. szkoda, że nikt nie mówi co dalej z nimi się dzieje.
Ja regularnie wpie**alam kabanosy z koniny i śmiało mogę polecić bo są o niebo lepsze i zdrowsze od wieprzowych i drobiowych.

Żałuję, że tak ciężko dostać cokolwiek z koniny w naszym kraju.


Ale zdajesz sobie sprawę, że pie**olisz jak 15 latek z szeroko pojętym niedoj***niem mózgowym ? Wpie**alaj nawet własne gówno, kogo to obchodzi ?
Czy robisz z siebie tutaj twardego złodupca bo wpie**alasz koninę ? :homer:

Jorgen88

2018-03-15, 21:24
@up hhaahahahaha nie zesraj się

FanatiCS

2018-03-15, 21:28
Pomazał się, jego sprawa. Mi się to nie podoba ale do religii ma zdrowe podejście. Niestety większość ludzi nie ma pojęcia że religia to jedynie narzędzie do kontroli i spinają dupy jak ktoś otwarcie mówi że nie uznaje żadnej religii. Ci sami ludzie którzy tak bronią np kk piją nienawiścią do muzułmanów a gdyby urodzili się na bliskim wschodzie sami byli by wyznawcami tej religii.
Wystarczy poznać historię kk i mieć dwie szare komórki żeby się połapać o co chodzi. Przeczytaj sobie katoliku drugie przykazanie Boże w biblii(księga wyjścia) i wyrzuć wszystkie figurki i obrazki matki boskiej z domu albo przyznaj że wierzysz w kościół a nie w Boga.

~Velture

2018-03-15, 21:36
PhantomMask napisał/a:


Ale zdajesz sobie sprawę, że pie**olisz jak 15 latek z szeroko pojętym niedoj***niem mózgowym ? Wpie**alaj nawet własne gówno, kogo to obchodzi ?
Czy robisz z siebie tutaj twardego złodupca bo wpie**alasz koninę ? :homer:


Ależ mi pocisnąłeś! :shock:
A teraz idź przytul sobie drzewo czy co tam robisz w czasie wolnym od jedzenia trawników.

Pigwaranek

2018-03-15, 21:52
@FanatiCS Jedyne narzędzie do kontroli?? Toś doj***l.. normalnie koń by się uśmiał. Państwo, rząd, media, przemysł reklamowy, system państwowego szkolnictwa, przemysł rozrywkowy - Religia przy tych tutaj to pikuś ;)

PhantomMask

2018-03-15, 22:00
Velture napisał/a:


Ależ mi pocisnąłeś! :shock:
A teraz idź przytul sobie drzewo czy co tam robisz w czasie wolnym od jedzenia trawników.


Ty naprawdę masz umysł dziecka, życiowego przegrywa co swoje ego próbuje pompować pie**oleniem o kabanosach z koniny :mrgreen:
Szczerze powiedziawszy to mam najgłębszym zakamarku dupy co ty wpie**alasz, czy to mortadela z psa czy kiełbasa z konia :kawa:

FanatiCS

2018-03-15, 22:01
@Pigwaranek jak powstawały dzisiaj obowiązujące religie to to nie było ani radia ani tv tylko ksiądz powiedział że deszcz nie spadł od tygodni bo się Bóg gniewa i wszyscy srali po gaciach. Dzisiaj niestety religie nadal mają ogromną siłę przebicia. Kościół za franciszka I ewoluuje w nieznanym dotąd tempie i docelowo ma zostać wygaszony. Powstanie religia adekwatna do dzisiejszych czasów gdzie większość parafian(tu odsyłam do słownika w celu sprawdzenia co to słowo znaczy) siedzi w mediach społecznosciowych. Jedna religia i jeden rząd mówił o tym już Jan Paweł II.

vass

2018-03-15, 22:28
Brawo Różal j***ć religię :)

JohnMadafaka

2018-03-15, 22:29
FanatiCS napisał/a:

Niestety większość ludzi nie ma pojęcia że religia to jedynie narzędzie do kontroli i spinają dupy jak ktoś otwarcie mówi że nie uznaje żadnej religii.

Pigwaranek napisał/a:

@FanatiCS Jedyne narzędzie do kontroli?? Toś doj***l..



Wiem, że większość ludzi to debile i spędzając kilkanaście, kilkadziesiąt lat w swojej ojczyźnie nie potrafią nauczyć się pisać w swoim ojczystym języku, ale nie sądziłem, że są osobniki tak ograniczone, że w wieku 33 lat nie potrafią w nim czytać.

Rożal ogólnie fajny chłop. Lubi rzucać się w oczy i trochę gwiazdorzy, ale mimo wszystko po kilku obejrzanych wywiadach polubiłem go, bo mądrze gada na różne tematy.

vass

2018-03-15, 22:30
Brawo Różal, j***ć religię :)

Organista

2018-03-15, 23:46
mateusos napisał/a:


:lol:


Ten komentarz to hit roku .
Gdybym mógł, dałbym tysiąc piw :) ))

Jorgen88

2018-03-16, 05:11
@Up a mi osobiście dupy nie urywa ale co kto woli. mnie takie komenty nudzą