18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2018-03-15, 16:09
Nie wiem kto to jest ani jeden, ani drugi, ani ten ch*j trzeci co zadał pytanie ale po ch*j się pytać kogoś na konferencji prasowej poświęconej <tu wstaw tematykę> o religię?

No ale to super expres więc czego wymagać od takiego gównianego plotkarskiego pismaka.
Jak widzę kogoś kto czyta super expres albo inny fakt to wewnętrznie zaczynam czuć pogardę do takiej osoby pomimo, że jej nie znam. Chyba gorsze co może być od tego gówna to wyborcza.

mateusos

2018-03-15, 16:19

:lol:

Bushido21

2018-03-15, 16:25
mateusos napisał/a:


:lol:



He he

tranzystor

2018-03-15, 16:33
Wykupił osiem koni z rzeźni, ale pewnie cały rok wpie**ala wieprzowinę i wołowinę.

~Velture

2018-03-15, 16:42
tranzystor napisał/a:

Wykupił osiem koni z rzeźni, ale pewnie cały rok wpie**ala wieprzowinę i wołowinę.


Bo panuje debilne przekonanie, że koń > świnia/krowa/drób/dziczyzna/królik/ryby itd. i do tego to ślicznie PR'owo wygląda jak się wykupi konia z rzeźni. szkoda, że nikt nie mówi co dalej z nimi się dzieje.
Ja regularnie wpie**alam kabanosy z koniny i śmiało mogę polecić bo są o niebo lepsze i zdrowsze od wieprzowych i drobiowych.

Żałuję, że tak ciężko dostać cokolwiek z koniny w naszym kraju.

BKKWK

2018-03-15, 16:44
Na początku w ogóle go nie zauważyłem tak jego bazgroły na mordzie wtopiły się w kolejne bazgroły na ścianie za nim.

janlew

2018-03-15, 16:56
Lewacki koksiarz odebrał włoskim dzieciom ulubioną kiełbasę i myśli że zrobił coś szlachetnego. Jakie to typowe.

premium122

2018-03-15, 17:07
Ach pie**oli ten rozal farmazony niebywale.Natura, natura a natura to na tym polega ze jak cos chcesz to bierzez sila zabijasz i zjadasz czy tam r*chasz a wlasnie religia wprowadza w tym wzgledzie okreslone prawa czego ten debil nie pojmuje i podnieca sie ze ratuje zwierzeta a ludzi stawia na dalszym planie.
Za to ze faktycznie ma podejscie do sportu jak typowy wojownik to tam spoko to szanuje ale poza sportem to moglby zamknac to wymalowana gebe.

Recydywista

2018-03-15, 17:55
wy tu pie**olicie, koles dobrze prawi. Powiedzial tepaki ze wykupil 8 koni i przerobil na kielbasy zeby wydac potrzebujacym, powiedzial otwarcie co sie stalo z konmi, oddal wlasnorecznie zarobione pieniadze na fundacje czy chocby konie zeby pomoc osobom ktorym nikt pomoc nie chce. Powiedzial co dobrego zrobil i zostal wysmiany, albo k***a jestescie tak zawistni ze nawet z tego powodu hejtujecie filmik na sadolu albo k***a synapsy sie wam do konca nie rozwinely( w ogole czy jeszcze jeden ch*j) pie**olona ciemnota na sadolu

doopa

2018-03-15, 18:27
ja pie**ole jaki brudnopis

serenity

2018-03-15, 18:52
Mam nadzieję, że ma już jaja zmielone i nie będzie się rozmnażać!

Essent

2018-03-15, 18:56
@doopa dobrze prawisz.Nie uznaje żadnej religii a wygląda jak biblijny szatan.j***ć go! Kto chciałby go j***ć? :amused:

PieronJasnySzlag

2018-03-15, 19:19
Każdy normalny uznał by pytanie półżartem (szczególnie że wizualnie tak właśnie wyglądają). Co inteligentniejszy odpowiedział by błyskotliwą ripostą dziennik***iarzowu SE.
Ale nie! Bo trafiło na gimbo-ateiste który poczuł się tak bardzo urażony że aż musiał zrobić awanture.

~Angel

2018-03-15, 19:24
koniki wykupił :mom_please:

mój bohater