18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złota rączka robi sobie kuku....

Halman • 2023-01-26, 04:05

elektronarzędzie wymyka się z rączki w klatkę piersiową...

kuzyng

2023-01-26, 14:47
skywalker75 napisał/a:

to wygląda raczej na przebicie i porażenie prądem



taaa jebło typa i przeżegnał się kątówką..

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-26, 14:57
Kingu825 napisał/a:

Ja się pytam gdzie k***a osłona. Zdjął to ma.



nigdy nie ciołem z osłoną jeszcze i nawet sie nie skaleczyłem

Pro100wPussy

2023-01-26, 15:42
Halman napisał/a:

wyglądać to sobie może, efekt "porażenia":







Halman nie zrobisz kątówką tarczą do metalu takiej rany, no chyba ze jesteś zbudowany z słoniny
Nie raz w robocie zaj***łem "dużą" kątówka po nogach, gdy przecięty materiał zakleszczał tarcze, rana wyglądała jak poparzenie
Powyższe to porażenie prądu i skurcz.

Jerzy_Owsik

2023-01-26, 19:21
Halman napisał/a:

wyglądać to sobie może, efekt "porażenia":



p*zda poraziło go prądem dostał skurczu bawię się szlifierkami od lat to tak nie działa

kubol

2023-01-26, 20:13
Tobiahus96 napisał/a:

BHP- bezpieczeństwo hamuje pracę. Tylko jak tak można sobie flekse wbić to ja nie wiem, trzeba być zajebiście uzdolnionym inaczej.



W jedna strone szlifierka "ciagnie" ale w druga "odpycha" wystarczy moment i siedzi na tobie

Tobiahus96 napisał/a:

BHP- bezpieczeństwo hamuje pracę. Tylko jak tak można sobie flekse wbić to ja nie wiem, trzeba być zajebiście uzdolnionym inaczej.



W jedna strone szlifierka "ciagnie" ale w druga "odpycha" wystarczy moment i siedzi na tobie

saves

2023-01-26, 22:36
Szkoda że nie miał tarczy łańcuchowej, debil pie**olony. 30 lat tnę kątówkami i nigdy nie zdarzyło mi sie osłony zdjąć.

Mzimu

2023-01-27, 00:59
saves napisał/a:

Szkoda że nie miał tarczy łańcuchowej, debil pie**olony. 30 lat tnę kątówkami i nigdy nie zdarzyło mi sie osłony zdjąć.



Trzeba wiedzieć kiedy można. Do plastiku też będzie miał osłonę? A przy regulacji obrotów?