18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej ukradł skarbonkę z hospicjum w Wałbrzychu

Ha...........ng • 2017-08-01, 01:20
W dniu 29.07.2017r. w Hospicjum Im. Jana Pawła II w Wałbrzychu około godz. 13:30, złodziej wyrwał przytwierdzoną do ściany skarbonkę z pieniędzmi. - Słabo widać ale może ktoś rozpozna tego degenerata.
ulubiony zgłoś

Jorgen88

2017-08-01, 17:08
lucilla napisał/a:

Przeczytałem "skrobankę"...


to naucz się czytać czy coś

elfis

2017-08-01, 18:33
kotorminator napisał/a:

@elfis
Przestań spinać dupę. Kolega próbuje wytłumaczyć postępowanie chłopaków, którzy właśnie takie ideały mają tylko i wyłącznie wydrukowane na odzieży. Ktoś kiedyś powiedział, że patriotyzm to płacenie podatków. Ilu z tych Sebixów uczciwie pracuje? Patriotyzm to dbanie o swój kraj. Chlanie taniego piwa, szczanie pod murem no i okradanie hospicjów, nie bardzo idzie w parze. O honorze i Bogu nie będę już wspominał.



masz rację,
ale nie w tym wypadku, bo ten gościo cały czas pluje Polaków, poczytaj jego posty,
to nie jest przypadek

Essent

2017-08-01, 19:07
Nic nie widać bo w kapturze j***ny jest i kradnie ciężko zarobione złotówki.

Sz...........jk

2017-08-02, 09:41
@Abraxus

pie**olenie, ja przez krótki okres swojego życia pracowałem w Niemczech. Spotkałem się z zupełnie innym podejściem, Niemcy wiedzieli, że Polacy wykonują brudną i ciężką robotę więc w jakiś sposób nas za to szanowali. Wielokrotnie byłem przepuszczany w sklepach w kolejce tylko dlatego, że widzieli, że jestem po pracy i na szybko chce zrobić zakupy na obiad. Normalnie czułem się bardzo głupio w takich sytuacjach. Ogólnie spotkałem się z ogromną uprzejmością ze strony Niemców mimo, że podświadomie czułem do nich jakąś niechęć.

cinekpsw

2017-08-02, 09:42
on jest dla mnie jak murzyn

modyf

2017-08-02, 09:52
z kościoła, to jeszcze bym zrozumiał... ale hospicjum... pie**olony patol i tyle.

Ma...........gw

2017-08-02, 09:58
Szwejk napisał/a:

Wielokrotnie byłem przepuszczany w sklepach w kolejce tylko dlatego, że widzieli, że jestem po pracy i na szybko chce zrobić zakupy na obiad.



Po prostu od ciebie j***ło i chcieli się szybko pozbyć smrodu ze sklepu ;-)

Sz...........jk

2017-08-02, 10:42
Ciężko żeby j***ło od kogoś po prysznicu, ale ok.

Alonso

2017-08-02, 10:49
Był tu wcześniej bo wie gdzie jest kamerka. Można przejrzeć monitoring z wcześniejszych dni i szukać ch*ja w niebieskich spodniach wpatrującego się w kamerkę. Na bank nie zmieniał spodni więc łatwo będzie go rozpoznać.

adamov

2017-08-02, 10:53
ja pie**ole jaką to k***ą trzeba być... murzyni może małpy są ale tam u nich jak się patrze na sadolu na filmiki co złodziejom robią to im akurat przyklaskuje

Clarx

2017-08-02, 11:17
ej, a mi go nawet wyjątkowo szkoda :(
jak nisko trzeba upaść....

ojcieckogut

2017-08-02, 11:27

widzę że z zachodu przychodzi do nas liberalna auto-nienawiść (self-hatred) - najlepiej nie rozmnażać się, nie podtrzymywać Polskiej kultury - bo przecież jesteśmy tacy straszni i okropni.

Abraxus - nigdy nie spotkałem się z taką postawą wobec Polaków gdziekolwiek, nie słyszałem o tym i nie spotkałem w życiu nikogo kogo by to spotkało. Dlatego ci nie wierzę.

AleDlaczego - "kradzieŻ", nie "kradzierz" - to że cię dręczą w szkole nie wynika z tego, że żyjesz w Polsce. Dręczenie innych uczniów jest powszechnym problemem w szkołach na całym świecie. Jeśli myślisz, że jest ci źle tylko dlatego że mieszkasz w Polsce, to jest to nieprawdą.

Clarx

2017-08-02, 11:53
@up ej Ty wyżej.

Szczerze?

To nie jakaś "moda z zachodu" tylko j***ne patusiarstwo obrzydza inteligentnym ludziom patriotyzm.
Przez tych imbecylów patriotyzm jest kojarzony z czymś prymitywnym.
Chociaż może słusznie, bo ile można się jarać granicami narysowanymi na Ziemi przez ludzi.
Dla ludzi inteligentnych nie ma granic.

bollol_stern

2017-08-02, 13:52
Szwejk napisał/a:

@Abraxus

pie**olenie, ja przez krótki okres swojego życia pracowałem w Niemczech. Spotkałem się z zupełnie innym podejściem, Niemcy wiedzieli, że Polacy wykonują brudną i ciężką robotę więc w jakiś sposób nas za to szanowali. Wielokrotnie byłem przepuszczany w sklepach w kolejce tylko dlatego, że widzieli, że jestem po pracy i na szybko chce zrobić zakupy na obiad. Normalnie czułem się bardzo głupio w takich sytuacjach. Ogólnie spotkałem się z ogromną uprzejmością ze strony Niemców mimo, że podświadomie czułem do nich jakąś niechęć.



Często pracuję za granicą, na kontraktach. Pracowałem w całej Skandynawii, Włoszech, Belgii etc. Nigdy nie spotkałem się z negatywną a priori postawą względem Polaków. W miejscach pracy Polacy są cenieni za fachowość i zdolność myślenia w pracy, moje pokolenie potrafi się także porozumieć w przynajmniej jednym języku europejskim, poza polskim. Myślę, że to była indywidualna reakcja na wygląd Abraxu. Nie wiem jak jest na wyspach brytyjskich, bo tam nie byłem i nie pracowałem.

ojcieckogut

2017-08-02, 14:14

Clarx no to rozróżnijmy dwie kwstie:

1) część osób o zachowaniach patologicznym szczyci się byciem Polskimi patriotami - bo taka moda,
2) pogarda co niektórych powyżej do Polski i Polaków oraz zmyślenie niestworzonych historii o tym jak Polacy są gorsi on innych ludzi,

Człowiek logicznie myślący z twierdzenia nr 1 nie wyciągnie wniosku nr 2.

Proponuje pojeździć po świecie i nie spędzać tego czasu tylko na przebywaniu w pięknych hotelach. Poznajcie zwykłych ludzi w obcych krajach, porozmawiajcie z nimi wieczorem przy dobrym alkoholu, zjedzcie z nimi obiad i szczerze zapytajcie ich co sądzą na niektóre tematy.

Fakt że wypowiedź AleDlaczego zawierająca błąd ortograficzny na poziomie podstawówki ma najwięcej piw pod tym tematem, jest obrazą dla sadistic.