18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej ukradł skarbonkę z hospicjum w Wałbrzychu

Ha...........ng • 2017-08-01, 01:20
W dniu 29.07.2017r. w Hospicjum Im. Jana Pawła II w Wałbrzychu około godz. 13:30, złodziej wyrwał przytwierdzoną do ściany skarbonkę z pieniędzmi. - Słabo widać ale może ktoś rozpozna tego degenerata.
ulubiony zgłoś

Novik

2017-08-01, 01:28
Zawsze te przy kasie mnie interesowały :3

DoubleBorger

2017-08-01, 01:31
w Polsce tyle się zarabia, że komuś nawet opłaca się kraść z takiego miejsca. ;-)

zygmunt151

2017-08-01, 03:21
Silny, rosły i potrafiący coś zrobić, ale nie pójdzie do pracy.

Al...........go

2017-08-01, 06:40
Buk, chonór, łojczyzna!

elfis

2017-08-01, 07:07
Bóg Honor Ojczyzna,

ciekawe ile płacą j***nym trollom za walkę z Polską kulturą,

a ten gościo to jest raczej twojego pokroju szmato

Al...........go

2017-08-01, 07:23
elfis napisał/a:

Bóg Honor Ojczyzna,

ciekawe ile płacą j***nym trollom za walkę z Polską kulturą,

a ten gościo to jest raczej twojego pokroju szmato



Dobrze, że przyznałeś mi rację i uważasz kradzierze za część polskiej kultury.

elfis

2017-08-01, 07:27
AleDlaczego napisał/a:



Dobrze, że przyznałeś mi rację i uważasz kradzierze za część polskiej kultury.



to powiedz w którym kraju nie ma patologii,
choć szczerze mówiąc twoje postępowanie niczym się nie różni od zachowania tego dresa, ty sprzedajesz się za kasę manipulując i trollując

kotorminator

2017-08-01, 08:36
@elfis
Przestań spinać dupę. Kolega próbuje wytłumaczyć postępowanie chłopaków, którzy właśnie takie ideały mają tylko i wyłącznie wydrukowane na odzieży. Ktoś kiedyś powiedział, że patriotyzm to płacenie podatków. Ilu z tych Sebixów uczciwie pracuje? Patriotyzm to dbanie o swój kraj. Chlanie taniego piwa, szczanie pod murem no i okradanie hospicjów, nie bardzo idzie w parze. O honorze i Bogu nie będę już wspominał.

janlew

2017-08-01, 09:19
W końcu Woodstook za parę dni.

drukarka666

2017-08-01, 11:27
Tymoteusz Sz. ewidentnie. Pewnie k***ia nie dostaje od jego parafii obiecanych kwot, biedak musi kombinować.

Wiewór

2017-08-01, 12:21
Gdy zwiedzałem za młodu zachodnie kraje, sprzedawcy w sklepach gdy usłyszeli język polski kazali zostawiać torby i plecaki przy kasie. Bardzo się wk***iałem bo wpuszczali bez problemów nawet brudasów i cyganów... Dziwiłem się dlaczego mają problem tylko z Polakami.
Na ulicy gdy ludzie słyszeli nasz syczący język to się pytali z uśmiechem czy my z Rosji. Jak mówiłem oburzony (wtedy miałem poglądy patriotyczno-nacjonalistyczne, jak to każdy szczeniak. Na szczęście nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego. Także wyrosłem), że z Polski to im uśmiech schodził z twarzy i nerwowo ręką sprawdzali portfel w kieszeni i zegarek na ręce.

Później się nauczyłem, żeby sobie oszczędzić kompromitacji i wytykania palcami to w sklepie mówiłem po angielsku a jak ktoś słyszał polski i pytał czy jestem kacapem to przytakiwałem cicho. Lepiej było być branym za zapijaczonego kacapa niż za Polaka.

Taką to opinię na świecie ma dumny polski naród.
A wy się możecie napinać i wk***iać. Taka jest prawda i chociaż byście się zesrali na rzadko od pisania na mnie obelg to faktów nie zmienicie.

olekkrk

2017-08-01, 15:03
k***a, przeciez to Seba.

lucilla

2017-08-01, 15:46
Przeczytałem "skrobankę"...