18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej palet

misiekdiablo1 • 2024-03-02, 07:16
i Brazylijski wymiar sprawiedliwości

Roskosmos

2024-03-02, 19:42
Może i te gównopalety były h*ja warte, ale dla kogoś mogły mieć wartość bezcenną. Nie chodzi o cenę, chodzi fakt kradzieży. Zazwyczaj osoba która ,,kradnie" robi to z wiedzą, że jest to złe, więc po co robić złe rzeczy? - ten pistolet go tego nauczył. A nawet jeśli nie wiedziałby że robi źle to i tak ten pan go w ten sposób pouczył, że nie tędy droga. Samosądy są najlepszą formą sprawiedliwości, najbliżej zbliżoną do praw natury i tyle w temacie.

Kominator

2024-03-02, 19:47
Gdyby taki wymiar kary był u nas zwłaszcza względem największych złodzieji czyli polityków to momentalnie by się znalazły pieniądze na chore dzieci w szpitalach

Pawel.

2024-03-02, 20:09
Roskosmos napisał/a:

Samosądy są najlepszą formą sprawiedliwości, najbliżej zbliżoną do praw natury i tyle w temacie.


Co ty pie**olisz, według ciebie to pewnie policja też jest zbędna, z twoim tokiem myślenia to normalnym by było że bym zabił sąsiada bo hałasuje bo taki jest mój osąd.

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-03-02, 20:37
15 zł za paletę. Wystarczy podjechać busem pod biedrę. lidl itp i wziąć sobie 30 szt do 450 zł. Jak leży to można zabrać. :D

Roskosmos

2024-03-02, 20:54
Pawel. napisał/a:

Co ty pie**olisz, według ciebie to pewnie policja też jest zbędna, z twoim tokiem myślenia to normalnym by było że bym zabił sąsiada bo hałasuje bo taki jest mój osąd.



Jest zbędna, ale człowieczeństwu daleko jeszcze do tego

Dsa

2024-03-02, 20:56
edek_kotek napisał/a:

Co za kraj, za głupią jednorazową paletę można dostać kulkę która jest więcej warta niż ta j***na paleta



Co za głupi kraj. Za kradzież w sklepie przyjeżdża policja. Ich godzina pracy jest więcej warta niż ten batonik z kradzieży…

quniu88

2024-03-02, 22:20
smc napisał/a:

Nie bądź taki chojrak. Strzelał do człowieka za kilka patyków...



Złodziej to nie człowiek

piterpiotrek

2024-03-02, 23:33
edek_kotek napisał/a:

Co za kraj, za głupią jednorazową paletę można dostać kulkę która jest więcej warta niż ta j***na paleta



zawsze to jakas wymówka do postrzelania sobie na swieżym powietrzu :)

smc

2024-03-03, 00:59
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

15 zł za paletę. Wystarczy podjechać busem pod biedrę. lidl itp i wziąć sobie 30 szt do 450 zł. Jak leży to można zabrać.




k***a, aż spróbuję.

Bul_od_bytu

2024-03-03, 08:48
Piter3 napisał/a:

Ja pie**ole, ja rozumiem karę za kradzież czegoś naprawdę drogiego, z czyjejś posesji, z czyjegoś domu, garażu ale k***a rozj***ć chłopu rękę i posłać kule w udo za j***ne dwie koślawe, jednorazowe palety? to już jest obsesja, gdyby ukradł kurę to obdarliby go żywcem ze skóry i moczyli w soli do śmierci k***a dzicz jak ch*j



Przecież go nie zabił ani nie pobił deską do nieprzytomności tylko postrzelił w lepką łapę, która kradła. Dziś palety, jutro rower, za miesiąc podjedzie na kiblu i zajebie kogoś za telefon komórkowy. Złodziei powinno się przykładnie karać aby wstyd mu długo towarzyszył zamiast zamykać na turnusach doszkalających z innymi kryminalistami w więzieniach

jjuice

2024-03-03, 10:10
edek_kotek napisał/a:

Co za kraj, za głupią jednorazową paletę można dostać kulkę która jest więcej warta niż ta j***na paleta



ale lekcja jest bezcenna

Marcinqqq

2024-03-03, 12:36
edek_kotek napisał/a:

Co za kraj, za głupią jednorazową paletę można dostać kulkę która jest więcej warta niż ta j***na paleta



7.62 jest warty około 1.75zł paleta dużo więcej, ale skąd dzieci mogą o tym wiedzieć, 9mm nie wiem ile kosztuje, ale porównanie macie

420710247365

2024-03-03, 15:02
O k***a to ja bym już jak sito wyglądał, tyle palet wyniosłem ze swojej dawnej roboty kiedy byłem szefem placu i ustawiałem te palety w stosy i ładowałem je do ciężarówek. Te 2-3 które wynosiłem na tydzień nie robiły różnicy bo w tym czasie zbierało się ich około tysiąca a przy odbiorze liczone były na oko z dokładnością do 10 i chodziło głównie o zwolnienie cennego miejsca a nie kasę za palety. Ta kulka w dłoń to zwykły bandytyzm.

WeldAttack

2024-03-03, 20:18
edek_kotek napisał/a:

Co za kraj, za głupią jednorazową paletę można dostać kulkę która jest więcej warta niż ta j***na paleta



Tak,nabój kosztuje pieniądze ale nauka jaka z tego popłynęła i zostanie przekazana innym podobym menelom jest bezcenna,to o to chodzi.