18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złe traktowanie motocykla

phrontch • 2019-10-12, 16:00
Poniższy filmik wywołał płacz u tysięcy motop*zdeczek




xv89

2019-10-12, 16:24
Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...

Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...

Oni są k***a jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?

Essent

2019-10-12, 16:27
@xv89 Mamy pierwszą motop*zdeczkę :krejzi:

C0C0JUMBO

2019-10-12, 16:27
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są k***a jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?



Nie bądź taki okrutny dla motocyklisty, po prostu źle zaparkował

:mrgreen:

~Velture

2019-10-12, 16:50
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są k***a jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?






radek1600

2019-10-12, 17:25
Pięknie i na szrot z tym przetopić na żyletki

Tr...........ty

2019-10-12, 18:56
phrontch napisał/a:

Poniższy filmik wywołał płacz u tysięcy motop*zdeczek



Raczej radość, bo będą mogli taniej kupić moto po lekkim ślizgu na Copart

MateuszekTO

2019-10-12, 19:29
Myślałem ze to seks dewiacje fetysze XD I czekam do końca filmu na gościa który ciągnie ten motor jajami XD k***a

tarcer123

2019-10-12, 19:37
A ja lubie motocykle. Kto j3zdzil ten wie jaka to frajda. A debile sa tak samo w samochodach jak na motocyklach. Liczy sie czlowiek i to co ma pod kopula a nie to czym jezdzi.

LWG

kabaszma

2019-10-12, 20:15
Sam mam motóra i mnie ten filmik bawi. Za dużo jest p*zd co parkują na stojakach dla rowerów itd więc na pewno się mu k***a należało :mrgreen:

kusti

2019-10-12, 20:36
Swoją drogą wystarczy popatrzeć na gościa... on innej możliwości wprowadzenia motocykla na lawetę nie czaił.

Oponka

2019-10-12, 20:52
@up to LWG to jakiś motop*zdeczkowy skrót? coś jak Liżę Wszystkim Gały?

zdun

2019-10-12, 20:52
Koleś zatrzymał się na rozwoju w wieku 4 lat. 4 kółka...