18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złe traktowanie motocykla

phrontch • 2019-10-12, 16:00
Poniższy filmik wywołał płacz u tysięcy motop*zdeczek




ellsworth

2019-10-12, 21:29
tarcer123 napisał/a:

A ja lubie motocykle. Kto j3zdzil ten wie jaka to frajda. A debile sa tak samo w samochodach jak na motocyklach. Liczy sie czlowiek i to co ma pod kopula a nie to czym jezdzi.
LWG



Frajda to jest fajnie polecieć jednośladem o własnych siłach, dlatego tyle osób lubi jeździć rowerem. A motor? No wielki mi bohater bo umie manetkę przekręcić, ale gdyby sam miał go napędzić to by zszedł na zawał. No więc motop*zda.

ValVryj

2019-10-12, 22:33
ellsworth napisał/a:

Frajda to jest fajnie polecieć jednośladem o własnych siłach, dlatego tyle osób lubi jeździć rowerem. A motor? No wielki mi bohater bo umie manetkę przekręcić, ale gdyby sam miał go napędzić to by zszedł na zawał. No więc motop*zda.


A ty pedalarzu posrałbyś się po pierwszej setce na zegarku:D



duch1990

2019-10-12, 23:59
Nie ma to jak komentarze dzieci na temat motoryzacji, które póki co jeżdżą na tylnej kanapie lanosa swojego starego :D

LuzaQ

2019-10-13, 00:15
duch1990 napisał/a:

Nie ma to jak komentarze dzieci na temat motoryzacji, które póki co jeżdżą na tylnej kanapie lanosa swojego starego



Albo jezdza JUŻ lanosem swojego starego hehe..

DoubleBorger

2019-10-13, 01:31
Zrobili to tak, bo po prostu mogli. Przy odbiorze będzie sapał? Było lepiej "zaparkować". Ciężko powiedzieć, że nie ma gdzie takiego piździka postawić

Zordonek

2019-10-13, 10:41
i takie coś się rozmnoży :00 Nie dziwie się bo idioci są wszędzie

Ziomee22

2019-10-13, 11:24
Bardzo dobrze motop*zdy to p*zdy... stawiają te h*jostwo gdzie popadnie stadami...



:shock:

silwerbalk

2019-10-13, 11:45
No co? Zholować go mieli to zholowali.... :lol:

DzidaZawodnik

2019-10-13, 16:35
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są k***a jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?



przeciezz on to zrobil, bo mu na to prawo pozwalalo. nie z glupoty, tylko ze zlosliwosci. Sam jestes debil skoro tego nie ogarnales.

pogoda88

2019-10-13, 18:38
Nie macie budżetu na motocykl że pozostaje wam skomleć o "motop*zdach" ?
Siedzieć przed kompem i marszczyć freda do filmików na hardzie to wasze całe życie?
Byliście już głosować na tęczowych?

janlew

2019-10-14, 12:03
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są k***a jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?


Też się zastanawiam skąd te tępe ch*je się biorą. Prosta rzecz, parkujesz to gówno w złym miejscu, to zostanie brutalnie odholowane. Brutalnie, bo nikt nie lubi motop*zd. I piwko dla pana laweciarza

pogoda88 napisał/a:

Nie macie budżetu na motocykl że pozostaje wam skomleć o "motop*zdach" ?


Buahahaha. Jak masz budżet to kupujesz rajdówkę, albo samochód sportowy i zapie**alasz bezpiecznie. Jak jesteś bieda, to kupujesz rower co ma 150 kuni jakim jest ścigocz, i fakt też zapie**ala ale czyni z ciebie zagrożenie, dawcę, motop*zdę ale przede wszystkim głupka.

maciox560

2019-10-14, 20:34
xv89 napisał/a:

Zastanawia mnie, w jaki sposób tacy ciężcy w myśleniu idioci byli w stanie przeżyć we względnym zdrowiu tyle lat, aby dochrapać się prawa jazdy i roboty...
Skoro taki debil nie jest w stanie wspiąć się na wyżyny intelektualne, jakimi jest zrozumienie prostych związków przyczynowo-skutkowych, to taki powinien któregoś dnia zginąć w drodze do/ze szkoły...
Oni są k***a jakoś specjalnie hodowani do ukończenia pełnoletności, mają zapewnioną opiekę 24h, aby przypadkowo się nie utopili pijąc herbatę czy jak?



Wymienię tylko kilka z przyczyn:
- socjalizm, każdy debil może spłodzić dziecko i dostać na nie pieniądze a jak nie pracuje to jeszcze więcej pieniędzy :D
- brak dostępu do broni ,gdy nie ma socjalizmu nie ma też pieniędzy dla debili i jeżeli taki element chce zagrabić sobie Twoją własność w formie jak ja to nazywam "socjalizmu na skalę lokalną" - czyli kradzieży, to najzwyczajniej w świecie możesz takiego delikwenta odstrzelić
- brak wychowywania w kulturze odpowiedzialności społecznej, jeżeli mamy mieć powszechny dostęp do broni należy uczyć odpowiedzialności w tym zakresie i odpowiedzialności zbiorowej za integralność państwa oraz społeczeństwa, przykładem niech będzie Szwajcaria,
- szkolnictwo mające wykształcić dobry elementy dupokratycznego systemu, piętnujące nieszablonowe myślenie i działanie po za schematami,
- brak kary śmierci, taki debil wie że może w większości krajów dokonać wielokrotnego morderstwa, doprowadzić do katastrofy itp. a i tak nie poniesie sprawiedliwej kary tylko zostanie odizolowany z ludźmi na swoim poziomie za pieniądze reszty społeczeństwa,
- brak przymusowej pracy więźniów, praca uszlachetnia i uczy myślenia

ellsworth

2019-10-14, 21:40
ValVryj napisał/a:

A ty pedalarzu posrałbyś się po pierwszej setce na zegarku:D



No pochwal się ile tych setek przejechałeś o własnych siłach. Chociaż jedną, czy za każdym razem musiał cię holować silnik jak jakiegoś niepełnosprawnego inwalidzki wózek elektryczny?