18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimoch zamiast Szpakowskiego

Skid17 • 2012-06-10, 00:10
Kiedy nie miałem jak oglądać meczu nad jeziorem to włączyłem radyjko i usłyszałem komentarz Tomasza Zimocha to aż ciarki na plecach miałem, dajcie Zimocha zamiast durnego Szpakowskiego do komentowania meczów

Nejm

2012-06-10, 12:43
No chyba cie poj***lo dziewczynko, zamiast Szpakowskiego.. na podstawie jednej audycji... Predzej juz u boku Szpakowskiego.

Corey_09

2012-06-10, 14:14
Ja się ze znajomymi głośniej cieszyłem jak oglądaliśmy mecz polski :amused: , ale to nie zmienia faktu ze wolałbym słuchać tak entuzjastycznego komentarza niż takiego bez emocji, jaki mieliśmy szanse usłyszeć w piątek.

koras1897

2012-06-10, 14:28


Zimoch jest zajebisty, ale Szpakowskiego lubię też.

Sayper1

2012-06-10, 17:44
mikEWrona napisał/a:

Co ty chcesz od Szpakowskiego ciulu? Szpakowski to jest legenda ;) A tą zamiane to by mogli zrobic za sztywnego obsrańca Borka ktory pie**oli od rzeczy...

BTW. @up Co ty pie**olisz? Bo czytać mi sie nie chciało.



Człowieku w jakim świecie Ty żyjesz? Szpakowski skończył się kilka lat temu, teraz nonstop myli nazwiska, nie przygotowuje się wcale do spotkań i potem stęka co tam wyliczył tygodnik kibica. Właśnie Borek zna się na rzeczy, potrafi powiedzieć coś ciekawego i przede wszystkim dobrze analizuje co się dzieje na boisku. No ale za jakość się płaci, to siedzi w Polsacie..

mikEWrona

2012-06-10, 18:56
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




patrzę na lokalizację: ireland, myślę: no tak, podręczników też się czytać nie chciało to teraz gary zmywa



Pozwól że Cię poprawię.
Uczę się aby później dawać pracę na zmywakach takim jak ty :)
Pozdro.

ostatni

2012-06-10, 19:53
mikEWrona napisał/a:

Pozwól że Cię poprawię.
Uczę się aby później dawać pracę na zmywakach takim jak ty :)
Pozdro.



a co studiujesz? zarządzanie zmywakami? :homer: tacy jak ja pracę mają zagwarantowaną wszędzie, tyle, że muszą przyjmować plebsów, których zdrowie podupada najszybciej, jak to u biedoty bywa

jacrolli

2012-06-10, 23:08
Rodzinny patent:
1. Wycisz głos w TV.
2. Odpal kanał 1 w radiu.
3. Ciesz się niesamowitymi komentarzami Zimocha :)

Mił

2012-06-11, 00:08
Kogo to k***a obchodzi.

Wolak_z_Wolski

2012-06-11, 00:14
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Jeszcze wtorek przed nami, dzień, kiedy pewnie przyjedzie do nas Putin, ruscy skopią nam sromotnie tyłek na stadionie i poza nim,............................a ja rzeknę pod nosem ciche "k***a" i po raz kolejny postanowię by sp***alać z tego kraju zaraz po studiach, bo sam nie zmienię tego narodu i kraju, ani nie przegłosuję na wyborach plebsu przesiąkniętego lewacko-targowicką ideologią, który będzie co najwyżej płodził i wychowywał kolejne pokolenia wypranych z tożsamości narodowej i honoru tanich robotników dla niemieckich fabryk .



...aleś dowalił do pieca pisowski pomiocie :) To tak szkolą w medialnej uczelni tego krętacza w Toruniu?? Chcesz sp***alać ze swojej ojczyzny?? ....sp***alaj byle szybko....i jak najdalej. Najlepiej bez dostępu do internetu. Nie kpij z pracy na zmywaku bo sam jesteś darmozjadem od lat...na dodatek szwendającym sie w czarnej sukience....Ten lewacki plebs ma gdzies oszołomów Twego pokroju ...wraz z Kaczyńskim Nadprezesem Prezesów Jarosławem :) PiS w PiSdu i tyle na temat !!