18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimoch zamiast Szpakowskiego

Skid17 • 2012-06-10, 00:10
Kiedy nie miałem jak oglądać meczu nad jeziorem to włączyłem radyjko i usłyszałem komentarz Tomasza Zimocha to aż ciarki na plecach miałem, dajcie Zimocha zamiast durnego Szpakowskiego do komentowania meczów

xts

2012-06-10, 07:52
siedzę i płaczę

JarekJUHC

2012-06-10, 09:33
Ja 1 polowe słuchałem również jedynki i przyznam że po wejści do domu i odpaleniu tv juz takich emocji nie było . Tez miałem ciary na plerach sluchając Zimocha .

grzybobranie

2012-06-10, 10:07
włącz tv - wycisz tv - włącz radio - i jest pięknie

juki

2012-06-10, 10:18
Ehh.... Ciarrry mnie przechodza sluchac tego. Nieslychane emocje.

Cyrk

2012-06-10, 11:02
I sadol przestaje być sadolem, a staje się kolejnym zbiorem "fajnych" rzeczy z sieci...

antek025

2012-06-10, 11:12
pod koniec to Mariusz Max-Kolonko sie odezwał??

kur2005

2012-06-10, 11:26
Ja-ah-qu-ub-el:
Załóż jakiegoś k***a bloga i przestań w końcu spamować, bo już nikomu się nie chce tego czytać.

.:...........:.

2012-06-10, 11:29
kur2005 napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el:
Załóż jakiegoś k***a bloga i przestań w końcu spamować, bo już nikomu się nie chce tego czytać.



To w ogóle ktokolwiek to jeszcze czyta? :wtf:

PanBóg

2012-06-10, 11:33
minetek napisał/a:

k***a debeściak!!!!!
ciekawe ile gardło będzie leczył???????!!!!!!!!



Więcej tych znaków nie mogłeś naj***ć???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja wiem???

2012-06-10, 11:39
k***a on coś brał nie ma h*ja


AntonioMontana

2012-06-10, 11:55
obejrzyjcie sobie końcówkę meczu widzew - broendby z komentarzem Zimocha

BulaKSSG

2012-06-10, 11:58
@Ja-ah-qu-ub-el

Cytat:

11, której połowa nie mówi po polsku, gdzie połowa tej połowy mówi po francusku, a druga połowa po niemiecku



Co Ty pie**olisz, człowieku? To jest właśnie to nasze polskie narzekanie. Najpierw jest czterech, potem z tych czterech robi się połowa, a zaraz będziemy mówić, że czterech to cała jedenastka. Wracaj do gimnazjum ciulu.

Cytat:

Wolałbym, żeby grały na boisku chłopaki z polskiej ligi, bo tym przynajmniej zależy, może nie na honorze ojczyzny, bo o to trudno w tym wypranym z wartości społeczeństwie, ale na pokazaniu się przed selekcjonerami zagranicznych klubów.



Powiedziałeś właśnie, że Boenisch, Perquis, Obraniak i Polanski to piłkarze, którym brak ambicji, którzy nie mają żadnej sportowej złości i nie zależy im na dobrym zaprezentowaniu się trenerom innych klubów. Wolę dwóch Niemców i dwóch Francuzów, którzy mają polskie korzenie, niż ciapatych turasów bez żadnych korzeni, co panoszą się u naszych zachodnich sąsiadów i wchodzą do reprezentacji, albo rodżera perejro i jemu podobnych. Wolę też ich od tych wszystkich Polaczków z żelem we włosach co grają w polskiej lidze i szukają okazji żeby zagrzać ławę w piątej lidze cypryjskiej albo rosyjskiej, tylko dlatego, że proponują im tygodniówkę większą o 50 euro.

Tak w ogóle zauważyłem, że w każdym temacie o Euro gadasz o tym jaki to nasz kraj jest zły, jaka reprezentacja słaba i że Putin, niczym car, będzie oglądał jak ruskie nas biją po dupach. Jak tak Cię to boli, to nie oglądaj meczu, nie słuchaj, nie czytaj o nim. A najlepiej to zrób, tak jak powiedziałeś:

Cytat:

po raz kolejny postanowię by sp***alać z tego kraju zaraz po studiach, bo sam nie zmienię tego narodu i kraju, ani nie przegłosuję na wyborach plebsu przesiąkniętego lewacko-targowicką ideologią, który będzie co najwyżej płodził i wychowywał kolejne pokolenia wypranych z tożsamości narodowej i honoru tanich robotników dla niemieckich fabryk



Im mniej takich prawicowych oszołomów, którym się wiecznie nic nie podoba, tym lepiej.

Mizantrop

2012-06-10, 12:08
@minetek
dopie**ol jeszcze 17 pytajników i wykrzykników.

ostatni

2012-06-10, 12:21
BulaKSSG napisał/a:

Im mniej takich prawicowych oszołomów, którym się wiecznie nic nie podoba, tym lepiej.



właśnie przez lewicowów upadają całe kraje i narody, bo w pewnym momencie kraj jest tak rozj***ny przez pedałów że może każdy może zając jego ziemie bo nie może nawet zmobilizować ludzi do armii, którzy żyją bajkami o utopii