18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimne frytki

~Velture • 2018-07-08, 20:39
Też mnie wk***ia jak w burger kingu dostaję zimne żarcie :krejzi:


fikuswdoniczce

2018-07-09, 23:31
Brawo dla pracowników, którzy zachowali się po męsku zamiast się przed ch*jem płaszczyć.

~Velture

2018-07-10, 06:35
wpr napisał/a:



A nie pomyślałeś o tym, że ta Twoja feralna kanapka była 58217 z kolei którą w ciągu dnia robił gościu od kanapek i zwyczajnie zapomniał bądź przeoczył kwestię ogóreczka? Trochę empatii, człowieku. Otworzyć kanapeczkę, wyj***ć ogóra i zamknąć z powrotem możesz sobie SAM.
Co do tankowania i malowania, te rzeczy po prostu robię samodzielnie, bo jak ktoś mi zrobi i sp***oli, to konsekwencje - jak sam zauważyłeś - obciążą MNIE np. finansowo. W przypadku ogóra w kanapce bądź jego braku - konsekwencje są żadne, no, może oprócz niezadowolonego Erutleva.


No to skoro tak lubisz być r*chanym to już twój problem.

Wiewór

2018-07-10, 08:44
Erutlev napisał/a:


Teraz już lepiej ale kiedyś to mnie do k***icy doprowadzały matoły w macu jak zamawiałem w okienku k***a jakąś kanapkę "BEZ OGÓRKA" a potem z j***nym ogórkiem było w środku.
I nie mówię o pojedynczym przypadku tylko to było k***a sp***olone w co 2gim zamówieniu. Mówisz 3 razy bez pie**olonego ogórka debilowi a dostajesz k***a z j***nym ogórkiem.



Jeśli Ci tak zrobią to wygrałeś dodatkową bułkę gratis.
Jak pójdziesz zareklamować to zazwyczaj wydają Ci nową taką jak zamawiałeś i pozwalają zostawić tą "złą".
Ja się tak kiedyś owpie**alałem w burdel kingu do posrania. Zamówiłem Big Kinga XXl bez cebuli i dostałem z cebulą. Zgłosiłem. Dostałem nowego bez cebuli i zostawili mi tego "wadliwego". Wyjąłem cebulę i wpie**oliłem oba :mrgreen:

wpr

2018-07-10, 10:23
Erutlev napisał/a:


No to skoro tak lubisz być r*chanym to już twój problem.



Ja tam wolę r*chać zamiast być r*chanym, ale co kto lubi. Za to ty... po prostu pie**olisz głupoty.

Pankracy_Młot

2018-07-12, 04:34
@erutlew zobaczyli takiego pedałła jak ty to pewnie jeszcze nasrali do twojej bułki jak twój stray w p*zdę twojej matuli