18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima w Chojnicach

PiotrusCinek88 • 2022-11-19, 23:24

Źle stanął i go tłuką.

kryptonowa_laska

2022-11-20, 09:40
KrwawyEric napisał/a:

Wiedział już, że nie wyhamuje i trzymał zablokowane koła...taki absurd, mógł chociaż próbować delikatnie dać gaz i kontrować, widać że w ogóle nie ma pojęcia o jeździe w takich warunkach Polecam wszystkim pobawić się trochę na pustym parkingu jak spadnie świeży śnieg, fajna zabawa i super nauka przydatna! Jedyny problem to ceny paliwa teraz :'(



4 lata się wstrzymywałem przed zagazowaniem samochodu. Ale teraz ceny LPG i Pb95 tak się rozjechały, że inwestycja zwróci mi się po kilku miesiącach i głupotą byłoby nie jeździć na LPG.

Takafura

2022-11-20, 09:59
ProVVe napisał/a:

Ale pie**olenie... Możesz miec nawet Marsjanskie opony jak stracisz przyczepnosc i nic nie zrobisz na hamulcu to samo na lodzie, sniegu etc... Gdyby opony wystarczyly to nie byloby lancuchów, opon z kolcami


Ale szybciej odzyskasz przyczepność na zimówkach i wciśniętym sprzęgle - czyli broń Boże hamulec lub dodawanie gazu, nawet hamowanie silnikiem niewskazane.

PieronJasnySzlag

2022-11-20, 10:19
KrwawyEric napisał/a:

Wiedział już, że nie wyhamuje i trzymał zablokowane koła...taki absurd, mógł chociaż próbować delikatnie dać gaz i kontrować, widać że w ogóle nie ma pojęcia o jeździe w takich warunkach Polecam wszystkim pobawić się trochę na pustym parkingu jak spadnie świeży śnieg, fajna zabawa i super nauka przydatna! Jedyny problem to ceny paliwa teraz :'(



Przy tej inflacji i wyj***niu cen innych towarów to paliwo jest stosunkowo tanie.
Problemem będą j***ne parchy policyjne które za zarzucenie bokiem na odludziu sypi,a mandatami po 5k.
Ale pomysł jak najbardziej dobry a wręcz konieczny żeby znać reakcje w takich sytuacjach,

butcher11

2022-11-20, 11:12
Dlaczego dalej nie nagrywał? Pewnie się bili :(

Netrunner

2022-11-20, 12:44
A gdzie część dalsza? Niezły wpie**ol a jak zwykle ch*jek wyłączył kamerę :/

Kaczor68

2022-11-20, 12:50
bywa jak prawko się w chipsach znajdzie.

boguslaw1234

2022-11-20, 13:22
No i na ch*j tego ryja tam tak drze...

pankruk

2022-11-20, 15:03
Ja wczoraj nie mogłem ruszyć na lekkim wzniesieniu na skrzyżowaniu. Napęd na tył i letnie opony. Dzisiaj zmieniłem szybko na zimowe i idzie jak czołg :D

~Velture

2022-11-20, 15:08
Kriuk napisał/a:

Ja wczoraj nie mogłem ruszyć na lekkim wzniesieniu na skrzyżowaniu. Napęd na tył i letnie opony. Dzisiaj zmieniłem szybko na zimowe i idzie jak czołg



Nie ma to jak zmiana na zimówki pod koniec listopada ;)

pankruk

2022-11-20, 15:18
VeIture napisał/a:

Nie ma to jak zmiana na zimówki pod koniec listopada



Pogoda była całkiem całkiem i zwlekałem

cormax19000

2022-11-20, 15:48
W UK jak spadnie śnieg to szkoły firmy sklepy banki urzedy zamknięte sam siedziałem 3 tygodnie w domu i mi za to płacili 8-) a kierowcy nie wyjada na ulice bo ubezpieczalnia nie wypłaca odszkodowań podczas stłuczki, wypadku chyba że masz specjalne ubezpieczenie dla kierowcow po ukonczeniu specjalnego kursu na opanowanie auta i wtedy po takim kursie masz nawet zniszki jako bezpieczniejszy kierowca na drodze

Jestem_na_nie

2022-11-20, 16:01
KrwawyEric napisał/a:

Wiedział już, że nie wyhamuje i trzymał zablokowane koła...taki absurd, mógł chociaż próbować delikatnie dać gaz i kontrować, widać że w ogóle nie ma pojęcia o jeździe w takich warunkach Polecam wszystkim pobawić się trochę na pustym parkingu jak spadnie świeży śnieg, fajna zabawa i super nauka przydatna! Jedyny problem to ceny paliwa teraz :'(



Jedyny problem to psy które zaraz przylecą wlepić mandat i to na kwotę o jakiej przeciętny Kowalski może pomarzyć

tadek899

2022-11-20, 17:56
KrwawyEric napisał/a:

Wiedział już, że nie wyhamuje i trzymał zablokowane koła...taki absurd, mógł chociaż próbować delikatnie dać gaz i kontrować, widać że w ogóle nie ma pojęcia o jeździe w takich warunkach Polecam wszystkim pobawić się trochę na pustym parkingu jak spadnie świeży śnieg, fajna zabawa i super nauka przydatna! Jedyny problem to ceny paliwa teraz :'(



i kolejny problem że spokojnie można stracic prawko za latanie bokiem

kocur

2022-11-20, 18:27
~VeIture napisał/a:

Nie ma to jak zmiana na zimówki pod koniec listopada



czyli jesteś debilem i zmieniasz opony w pażdzierniku pomimo że jest 15 stopni ?

no debil, debil i kuternoga