18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimą trzeba sobie pomagać...

AndyDy • 2021-02-12, 15:20
Audi RS3 ciągnie jak dzik....


petru23

2021-02-12, 15:23
Nic mu się nie urwało, TIR się w niego nie wj***ł, lina nie strzeliła i nie odcięła nikomu głowy. Jednym słowem... Nuuuuda

martika

2021-02-12, 16:03
mały ale wariat :)

Dymson30

2021-02-12, 16:34
Takie filmy są na jutube Kids k***a xdxdxdxd

BigBertha

2021-02-12, 17:02
Jeszcze kilka takich akcji i z 300 koni w tym kałdi pozostanie może ze stówka... Silniki w samochodach sportowych łatwo w ten sposób zajechać. To nie traktor, że możesz nim gnój po polu rozsypywać i drzewo z lasu przywozić. Z drugiej strony, właściciela pewnie stac na kupno nowego, więc ch*j mi do tego...

shiters

2021-02-12, 17:02
ja pie**ole, tira wyciągniesz nawet lanosem 1.5, aby szarpnąć i już pójdzie. Taka sama zasada jak w strongmenach gdy przeciągali ciężarówki.

pro_avenger

2021-02-12, 17:19
BigBertha napisał/a:

Jeszcze kilka takich akcji i z 300 koni w tym kałdi pozostanie może ze stówka... Silniki w samochodach sportowych łatwo w ten sposób zajechać. To nie traktor, że możesz nim gnój po polu rozsypywać i drzewo z lasu przywozić. Z drugiej strony, właściciela pewnie stac na kupno nowego, więc ch*j mi do tego...



Silnik w samochodzie sportowym który z założenia ma dostawać po dupie łatwo można zajechać hehe.. dobre!

Payan

2021-02-12, 17:31
Pojeby motoryzacyjne mają orgazm widząc taki filmik.

dżonyłojlker

2021-02-12, 17:39
BigBertha napisał/a:

Jeszcze kilka takich akcji i z 300 koni w tym kałdi pozostanie może ze stówka... Silniki w samochodach sportowych łatwo w ten sposób zajechać. To nie traktor, że możesz nim gnój po polu rozsypywać i drzewo z lasu przywozić. Z drugiej strony, właściciela pewnie stac na kupno nowego, więc ch*j mi do tego...



Ciekawa teoria :facepalm3:

petru23

2021-02-12, 18:10
pro_avenger napisał/a:

Silnik w samochodzie sportowym który z założenia ma dostawać po dupie łatwo można zajechać hehe.. dobre!



Gmork napisał/a:

Ciekawa teoria



z założenia ma ciągnąć własną mase a nie 20 parę ton. Jest taki parametr jak DMC przyczepy ciągniętej .
W przypadku RS3 to chyba 750KG a nie k***a TIR z naczepą.
Rozjebie skrzynię, przeniesienie napędu i zapewne też silnik rozwali

Z tego tez powodu takie ciołki jak Wy potraficie zajechać sportowy samochód.

dżonyłojlker

2021-02-12, 18:23
petru23 napisał/a:

z założenia ma ciągnąć własną mase a nie 20 parę ton. Jest taki parametr jak DMC przyczepy ciągniętej .
W przypadku RS3 to chyba 750KG a nie k***a TIR z naczepą.
Rozjebie skrzynię, przeniesienie napędu i zapewne też silnik rozwali

Z tego tez powodu takie ciołki jak Wy potraficie zajechać sportowy samochód.



Zastanowiłeś się deklu choć przez chwilę, zanim napisałeś te brednie? Widzisz jaka jest tam nawierzchnia?

petru23

2021-02-12, 18:31
Gmork napisał/a:

Zastanowiłeś się deklu choć przez chwilę, zanim napisałeś te brednie? Widzisz jaka jest tam nawierzchnia?



A sorki, czyli ciągnie sanki.

Wacekbp

2021-02-12, 18:33
Audi miota jak gównem po przeręblu, kołami ryje śnieg jak dzik kartoflisko, a ciężarówka najpewniej sama sobie spokojnie jedzie.

Filmik zrobiony pewnie dla podniesienia ego piątego zera siedzącego w samochodzie.