18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zimą trzeba sobie pomagać...

AndyDy • 2021-02-12, 15:20
Audi RS3 ciągnie jak dzik....


Kosmodysk

2021-02-12, 18:45
BigBertha napisał/a:

Jeszcze kilka takich akcji i z 300 koni w tym kałdi pozostanie może ze stówka... Silniki w samochodach sportowych łatwo w ten sposób zajechać. To nie traktor, że możesz nim gnój po polu rozsypywać i drzewo z lasu przywozić. Z drugiej strony, właściciela pewnie stac na kupno nowego, więc ch*j mi do tego...


Lubie jak taki trol ma ból dupy.
PS: mógł wrzucić z 10 worków cementu do bagażnika i szedł by jak dzik.

Dupaapud

2021-02-12, 18:58
A kierownik z TIRa jeszcze na hamulcu trzyma. Jednak co ałdi to ałdi.

plastic

2021-02-12, 19:03
skoda, że nie znam się na samochodach, bo wpie**oliłbym się jak dzik do tej dyskusji

nowynick

2021-02-12, 19:13
:roll:

i nikt nie napisał "tfu! j***ny Matiz!"?

gu...........er

2021-02-12, 19:15
pro_avenger napisał/a:

Silnik w samochodzie sportowym który z założenia ma dostawać po dupie łatwo można zajechać hehe.. dobre!



co najwyżej się trochę zgrzeje haldex . sam silnik i napęd to najbardziej na suchym asfalcie przy procedurze startu dostaje w dupę . stąd też są limity takich akcji .


Zbysław

2021-02-12, 19:49
kolega tak samo ciągną tira pod górkę bmw3 Xdrive

dżonyłojlker

2021-02-12, 20:50
plastic napisał/a:

skoda, że nie znam się na samochodach, bo wpie**oliłbym się jak dzik do tej dyskusji



Petru i Berta też, a nie przeszkadza im to w pisaniu idiotyzmów. Tak że śmiało.

Presty

2021-02-12, 21:19
petru23 napisał/a:

Nic mu się nie urwało, TIR się w niego nie wj***ł, lina nie strzeliła i nie odcięła nikomu głowy. Jednym słowem... Nuuuuda



Z dużego fiata (nigdy nie zhańbiłem sie maluchem) w kilku modelach przesiadłem sie na polonezy, Wszystko tylnonapędowce. Potem były zachodnie auta,, oczywiscie przednionapędowe.
A potem zaczęły sie przygody z czteronapędem (włacznie z tymi najlepszymi jak Subaru i Mitsubishi, czyli sztywnym).
Czteronapędy sterowane elektroniką jakieś 10- 15 lat temu były gównem, np. w pierwszych Volvo napędzanych elektronicznie - tzw Cross country, było zagrożeniem dla kierowców.
Dziś miśki i subaraki nadal rządzą, ale elektrnika tak poszła daleko, że jak nie lubie BMW czy Merca, muszę im przyznąc, że czteronapęd jest SUPER.
Pozwala np. wyciągąć sie z poślizgu. Nauczył mnie tego m. inn. niejaki Janusz Kulig, taki se facecik :)
Dziś widząc potęge czteronapędu, mam szacun i wcale mnie nie dziwi, ze osobówka wyciaga ciężarówkę :)

petru23 - jeśli przetaczasz swoje toczydło z punktu A do punktu B, to szanuję :)
Ale nie wypowiadaj sie proszę na temat, na którym sie nie znasz , bo dla mnie filmik super.
No sutki mi niemal stwardniały
:)

kulawiec

2021-02-12, 22:55
Leci sprzęgło od takiego ciągania, z drugiej strony, Niemieckie padło tylko do ciągnięcia Rumunów się nadaje.

frredy

2021-02-13, 10:43
FAKE! W 12 sekundzie widać jak koła kręcą się do tyłu a on jedzie do przodu...

PryszczatyJeż

2021-02-13, 23:47
shiters napisał/a:

ja pie**ole, tira wyciągniesz nawet lanosem 1.5, aby szarpnąć i już pójdzie. Taka sama zasada jak w strongmenach gdy przeciągali ciężarówki.



Chyba cię poj***ło. Próbuj ciągnąć tira Lanosem pod górę...