18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima idzie ...

~McSadol • 2021-10-18, 19:59
... w Krasnokamensku już śnieg .....


psykop

2021-10-19, 16:44
Boże, ale patologia w komentarzach...
Zasady zasadami, ale po to człowiek ma szyję, żeby kręcić łbem. A po to ma łeb, żeby myśleć. Każdy kto posiada rozum potrafi sobie wyobrazić, że auto może mieć awarię hamulców, albo kierowca zasłabnie... Winny jest kierowca co nie zmienia faktu, że gdyby ta głupia baba rozejrzała się jak rozum podpowiada, to nie musiała by fruwać. Na ulicy, nie ważne czyś pieszy, kierowca, czy rowerzysta, obowiązuje "zasada ograniczonego zaufania".

walt87

2021-10-20, 02:05
Radbug napisał/a:

Nawet się stara k***a nie rozejrzała i wlazła sobie na przejście jak do warzywniaka. Ja też bym linczował, ale te k***y z rządu, które dały pieszym pierwszeństwo "zawsze i wszędzie" i teraz tępaki nawet łba nie odwrócą tylko pakują się na jezdnie 5 metrów przed jakiegos rozpędzonego tira. W końcu k***a chroni ich prawo, to fizyka musi się nagiąć.
W sumie dobrze, więcej materiału na harda będzie.



Ja pie**olę.... Nie rozumiem czemu ten wysryw ma tyle plusów. Sprawa jest bardzo prosta. Niezależnie od masy/rodzaju pojazdu nie wyprzedzamy/wymijamy pojazdu na przejściu lub w jego okolicach. Ogólnie jeśli ktoś uważa że w tej sytuacji była jakakolwiek wina pieszej to widocznie w całym swoim życiu zrobił mniej kilometrów autem ogólnie niż ja na biegu wstecznym. Bądzcie dobrymi polakami i do końca roku przeczytajcie chociaż jedną książkę. I niech to będzie dla dobra waszego i ogółu będzie kodeks ruchu drogowego .

Radbug

2021-10-29, 17:13
walt87 napisał/a:

Ja pie**olę.... Nie rozumiem czemu ten wysryw ma tyle plusów. Sprawa jest bardzo prosta. Niezależnie od masy/rodzaju pojazdu nie wyprzedzamy/wymijamy pojazdu na przejściu lub w jego okolicach. Ogólnie jeśli ktoś uważa że w tej sytuacji była jakakolwiek wina pieszej to widocznie w całym swoim życiu zrobił mniej kilometrów autem ogólnie niż ja na biegu wstecznym. Bądzcie dobrymi polakami i do końca roku przeczytajcie chociaż jedną książkę. I niech to będzie dla dobra waszego i ogółu będzie kodeks ruchu drogowego .



Po pierwsze piwa a nie plusy dzieciaczku. To jedno to sam sobie postawiłęś na multikoncie? Niezaleznie czy ktoś ma 150 iq jak Einstein czy 50 iq jak ty i niezależnie czy chroni go "prawo", przed przejściem masz zachować szczególną ostrożność. Jeżeli sądzisz, zę to na filmiku to było wyprzedzanie, to jestem już w 100% pewny,z ę rozmawiam z pieszym, który ma tyle wspólnego z jazda samochoem, jak jedzie taksówką.

Babsko ewidentnie wpie**ala sie przed samochody, po wtargnieciu na przejscie. Nie zrobiła nawet małego ruchu głowa w lewo. Nic zero.Nie zdziwię sie jeżeli miała jeszcze zamknięte oczy. Już pierwszy samochód ledwo co wyhamował w tych warunkach - widać jak nim rzuca mimo, ze wcale nie jechał jakoś szybko. Kierowca drugiego ma natomiast idealnie zasłonięta wizję na babsztyla, właśnie przez hamujacego pierwszego.