18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima idzie ...

~McSadol • 2021-10-18, 19:59
... w Krasnokamensku już śnieg .....


Manii

2021-10-18, 20:09
Szkoda babci.... zlinczowalbym ta ruska k***e za kierownica po brazylyjsku. Polska lata za zachodem jesli chodzi o zebre...kacapy lata za Polska

Radbug

2021-10-18, 20:41
Nawet się stara k***a nie rozejrzała i wlazła sobie na przejście jak do warzywniaka. Ja też bym linczował, ale te k***y z rządu, które dały pieszym pierwszeństwo "zawsze i wszędzie" i teraz tępaki nawet łba nie odwrócą tylko pakują się na jezdnie 5 metrów przed jakiegos rozpędzonego tira. W końcu k***a chroni ich prawo, to fizyka musi się nagiąć.

W sumie dobrze, więcej materiału na harda będzie.

buczkog

2021-10-18, 21:28
Radbug napisał/a:

wa nie rozejrzała i wlazła sobie na przejście jak do warzywniaka. Ja też bym linczował, ale te k***y z rzą



Babka lazła se pomału a jeden cieciu ZAPIERDADALAŁ po lewym pasie to dla Ciewbie BABY WINA???.

Manii

2021-10-18, 21:39
Radbug napisał/a:

Nawet się stara k***a nie rozejrzała i wlazła sobie na przejście jak do warzywniaka. ....
W sumie dobrze, więcej materiału na harda będzie.



Masz ciulu matke? To ja sobie wyobraz w syberyjskiej zimie jak opatulona wraca z zakupami do domu i NA SRODKU zebry zabija ja taki nideojeb umyslowy jak ty, ktory zapie**ala na mokrej drodze i wyprzedza auto ktore zwalnia przed przejsciem.... ty materiale na harda ty....

Oponka

2021-10-18, 21:50

ale wy pizgnięci jesteście na dekiel, j***ni piesi albo inni pedalarze :roll:
baba stara i głupia i ma cały wszechświat w dupie. w kolejce w warzywniaku też pewnie staje komuś zaraz tuż za plecami i popycha koszykiem, bo jej się spieszy. i w dodatku jebie od niej rozgotowanymi pyrami i kotami. w dodatku pewnie przesiaduje całymi dniami w oknie i drze japę z tego okna na bogu ducha winne dzieci grające w nogę, albo klasy, bo przecież dzieci robią hałas, a ona nie może w ciszy wysłuchać audycji ichniejszego radia maryja, a wy winicie kierowców, bo BABA BYŁA NA PASACH :homer:

buczkog napisał/a:

Babka lazła se pomału a jeden cieciu ZAPIERDADALAŁ po lewym pasie to dla Ciewbie BABY WINA???.


tak, k***a, baby wina, bo nie dbając o własne bezpieczeństwo dodatkowo stwarza zagrożenie dla innych


Manii napisał/a:

Masz ciulu matke? To ja sobie wyobraz w syberyjskiej zimie jak opatulona wraca z zakupami do domu ...


to ty masz głupią tę matkę, że wpie**ala się na pasy jak święta krowa, bo "wraca z zakupami"


i tylko tego kierowcy żal, bo może będzie się zadręczał

Manii

2021-10-18, 22:24
Oponka napisał/a:

ale wy pizgnięci jesteście na dekiel, j***ni piesi albo inni pedalarze
baba stara i głupia i ma cały wszechświat w dupie. w kolejce w warzywniaku też pewnie staje komuś zaraz tuż za plecami i popycha koszykiem, bo jej się spieszy. i w dodatku jebie od niej rozgotowanymi pyrami i kotami. w dodatku pewnie przesiaduje całymi dniami w oknie i drze japę z tego okna na bogu ducha winne dzieci grające w nogę, albo klasy, bo przecież dzieci robią hałas, a ona nie może w ciszy wysłuchać audycji ichniejszego radia maryja, a wy winicie kierowców, bo BABA BYŁA NA PASACH

tak, k***a, baby wina, bo nie dbając o własne bezpieczeństwo dodatkowo stwarza zagrożenie dla innych
to ty masz głupią tę matkę, że wpie**ala się na pasy jak święta krowa, bo "wraca z zakupami"
i tylko tego kierowcy żal, bo może będzie się zadręczał



O k***a jaka julka sadolka, jak z koziej dupy deskorolka.... cringe jak ch*j...... jak sie sama jeszcze nie wstydisz swojej glupoty to powstydze sie za ciebie....

przemo3251

2021-10-18, 23:55
Ja to zbytnio nie rozumiem tych pieszych na wschodzie, bez znaczenia czy stara baba czy młody człowiek. Widać że samochody jeżdżą tam szybko nie zwracając uwagi na pieszych. Szansa że ktoś się kiedyś zatrzyma mizerna a ci idą na pałe bez patrzenia i obserwowania drogi czy aby na pewno samochod chociaż zwalnia przed nimi. Nie wyobrażam sobie w ogole gdziekolwiek wchodzić na droge bez obserwacji samochodów

dudidudi

2021-10-19, 00:27
przemo3251 napisał/a:

Ja to zbytnio nie rozumiem tych pieszych na wschodzie, bez znaczenia czy stara baba czy młody człowiek. Widać że samochody jeżdżą tam szybko nie zwracając uwagi na pieszych. Szansa że ktoś się kiedyś zatrzyma mizerna a ci idą na pałe bez patrzenia i obserwowania drogi czy aby na pewno samochod chociaż zwalnia przed nimi. Nie wyobrażam sobie w ogole gdziekolwiek wchodzić na droge bez obserwacji samochodów



piesi ze Wscjodut nie oglądają Sadola i nie wiedzą jak się zachować
;-)

tdoberman

2021-10-19, 08:48
Manii napisał/a:

Szkoda babci.... zlinczowalbym ta ruska k***e za kierownica po brazylyjsku. Polska lata za zachodem jesli chodzi o zebre...kacapy lata za Polska



debilku, różne samochody, różne długości hamowania, różna nawierzchnia. To że po lewej samochód stanie w miejscu nie oznacza, ze następny może zrobić to samo.

Makulata

2021-10-19, 09:02
Manii napisał/a:

O k***a jaka julka sadolka, jak z koziej dupy deskorolka.... cringe jak ch*j...... jak sie sama jeszcze nie wstydisz swojej glupoty to powstydze sie za ciebie....



Jeśli ktoś już jest ,,julką sadolka'' to prędzej ty niż ona.

Manii

2021-10-19, 10:41
Makulata napisał/a:

Jeśli ktoś już jest ,,julką sadolka'' to prędzej ty niż ona.



Rozwin watek Bialy Rycerzyku. Jestem ciekaw jakie masz argumenty na to. Tylko wysil mozgownice tym razem.

tdoberman napisał/a:

debilku, różne samochody, różne długości hamowania, różna nawierzchnia. To że po lewej samochód stanie w miejscu nie oznacza, ze następny może zrobić to samo.



Jak bedziesz cycu robil prawko, popros pana zeby ci naswietlil zasady ruchu zwiazane z przejsciami dla pieszych bo widze ze ch*ja wiesz o swiecie.

KFCnigget

2021-10-19, 13:51
Manii napisał/a:

Rozwin watek Bialy Rycerzyku. Jestem ciekaw jakie masz argumenty na to. Tylko wysil mozgownice tym razem.
Jak bedziesz cycu robil prawko, popros pana zeby ci naswietlil zasady ruchu zwiazane z przejsciami dla pieszych bo widze ze ch*ja wiesz o swiecie.



pieszy nie może wtargnąć na jezdnię, pieszemu łatwiej się zatrzymać niż autu, wymuszanie pierwszeństwa to nie to samo co posiadanie owego itd. autysto, idź się zesrać na jakimś marszu nierówności gdzie każdy przyklaskuje takim zjebom jak Ty, od normalności się odpie**ol :kawa:

Manii

2021-10-19, 14:13
KFCnigget napisał/a:

pieszy nie może wtargnąć na jezdnię, pieszemu łatwiej się zatrzymać niż autu, wymuszanie pierwszeństwa to nie to samo co posiadanie owego itd. autysto, idź się zesrać na jakimś marszu nierówności gdzie każdy przyklaskuje takim zjebom jak Ty, od normalności się odpie**ol



Ale te babcia byla juz na srodku jezdni amebo. Zajebiscie szybkie wtargniecie jak na babcie. Widze ze twoj nick jest adekwatny do IQ.

Zaczyna byc ewidentne ze albo gadam z gimbami co nie maja prawka albo z Januszami co zdali 30 lat temu i nawet nie wiedza ze jest przepis ze przed pasami i na pasach sie nie wyprzedza i zachowuje szczegolna ostroznosc (10 punktow karnych)

Ja codziennie jestem wyprzedzany na pasach przez takich bezmyslnych niedojebow jak powyzej wiec wiem jak jest a poniewaz zginelo w mojej rodzinie dziecko na pasach jest to dla mnie temat bardzo newralgiczny wiec japa buraki i uczyc sie jezdizc.